Raport drogowy (15 stycznia 2013), ost. aktualizacja: 17:00

Temat dostępny też na forum: Na drogach Trójmiasta Motoryzacja
Ścisk na estakadzie w Gdyni

Ciasno jest na ul. Spacerowej w kierunku Osowy praktycznie cały leśny odcinek tej ulicy jest zapchany.

W Gdyni mamy problemy z przejechaniem przez Witomino do obwodnicy. Korkuje się ul. Małokacka i ul. Kielecka do właśnie Witomina. Zapchana jest też ul. Wielkopolska. W sumie tam tracimy do 15 minut.

Sparaliżowana jest ul. Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża. Wolno jedziemy od wysokości ul. Janka Wiśniewskiego i tracimy tam do 20 minut.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spokojnie na drogach (godz. 06:30)

CWiększośc kierowców jeszcze w pieleszach albo wypija ostatnie krople kawy w filiżance w domu. Na drogach ruch jeszcze nocny.

Jedynie w Gdyni mamy ścisk na Estakadzie Kwiatkowskiego na zjeździe do ul. Morskiej jadąc od strony obwodnicy. Przytyka się też trochę ul. Jaknka Wiśniewskiego przed Węzłem Wzgórze.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

a jak z odśnieżeniem dróg ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żarty autopilota

Jest 7:21 a nadal niema informacji o drogach po wczorajszej śniezycy, jakość waszej pracy?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

pytania bez odpowiedzi !!!

on chyba wogóle nie czyta co piszemy do niego !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: pytania bez odpowiedzi !!!

Też mam takie wrażenie.. Poza tym robi masę błędów i literówek, tak jak by nie mógł wrzucić tekstu do Worda w celu sprawdzenia pisowni, albo włączyć sobie tę opcję w przeglądarce. To się nazywa lekceważenie czytelnika!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

cwaniak

odpuść człowieku i ciesz się, że wogole jest ten portal.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Spokojnie na drogach (godz. 06:30)

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gęsto na ul. Janka WIśniewskiego (godz. 07:00)

Korek na ul. Janka Wiśniewskiego, gdzie jedziemy wyjątkowo powoli do centrum od wysokości Estakady Kwiatkowskiego do ul. Polskiej. Dalej w kierunku pl. Konstytucji jedziemy wyśmienicie. Szybciej do centrum z Obłuża dojedziemy jadąc chociażby ul. Morską.

Wolno jedziemy także w Gdańsku Traktem św. Wojciecha do centrum. Korek ciągnie sie od Zrembu do ul. Okopowej. Ścisk mamy też w obrębie ul. Starogardzkiej.

Wolno do Traktu św. Wojciecha jedziemy ul. Małomiejską i ul. Starogardzką. Z kłopotami muszą liczyć się też na ul. Świętokrzysiej.

Główne drogi w Trójmieście czarne i mokre. Biało na licach osiedlowych.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Korek na Trakcie św. Wojciecha od Zrembu (godz. 07:30)

Najbardziej dolegliwy ruch jest teraz na Trakcie św. Wojciecha. W korku stoimy jakieś od Zrembu w stronę Gdańska. Niewiele lepiej jest na ul. Starogardzkiej do mostu nad Kanałem Raduni. Tam czekamy dwie zmiany świateł.

We Wrzeszczu jedziemy powoli na ul. Jaśkowa Dolina od wysokości strzelnicy do al. Grunwaldzkiej. Ścisk mamy też na ul. Sobieskiego od szkoły aż do ul. Do Studzienki.

W Gdyni jeszcze płynnie jedziemy po Estakadzie Kwiatkowskiego i ul. Morskiej. Przejezdna jest też Chwaszczyńska i Wielkopolska do centrum, jak i w drugą stronę.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Korek na ul. Sobieskiego w Gdańsku (godz. 08:00)

Wolno jedziemy od centrum handlowego Morena w kierunku Wrzeszcza ul. Sobieskiego. Tracimy tam do 10 minut. Niestety powoli jedziemy ul. Spacerową w obrębie obwodnicy i potem już przed są mą Oliwą. Zjazd zajmuje dodatkowe 10 minut.

Trzyma zator na ul. Chwaszczyńskiej i Chwarznieńskiej w kierunku centrum. Przejazd ul. Janka Wiśniewskiego do centrum to dodatkowe 5 minut. Trzeba się przemęczyć.

Zakorkowana jest ul. Malczewskiego do centrum Sopotu przed al. Niepodległości na odcinku 400 metrów.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciasno na 3 Maja w Gdańsku (godz. 08:30)

Powoli jedziemy ulicą przy Urzędzie Miejskim od Węzła Groddecka do Huciska. Korek mamy tam na całej długości. Niestety zakorkowana od połowy w dół jest ul. Spacerowa. Szybciej do Wrzeszcza jedziemy ul. Słowackiego.

Powoli jedziemy wciąż Traktem św. Wojciecha od Zrembu do centrum.

Dobre wieści płyną z Gdyni. Sprawniej jedziemy ul. Chwaszczyńską. Zator, który zaczynał się na wysokości Karwin do centrum odpuszcza. Ciasno jest jadąc od obwodnicy do Witomina na ul. Chwarznieńskiej. Szybko za to jedziemy ul. Małokacką i ul. Kielecką.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szybko jedziemy Podwalem Przedmiejskim (godz. 09:00)

Na Podwalu Przedmiejskim jedziemy sprawnie. Kłopoty za to doskiwerają jeszcze na ul. Bulońskiej do ul. Rakoczego.

W Gdyni najgorzej sytuacja wygląda na Chwrznieńskiej. Od obwodnicy jedziemy powoli do Witmina.

Obwodnice są przejezdne.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spokojnie na drogach (godz. 15:00)

Na drogach wyjątkowo ślisko. Uważajcie. Z okna Zieleniaka widać, że główna arteria miasta jest przejezdna i czarna. Nie mają zatem powodu do obaw Ci, którzy jadą autem przez centrum.

Korkuje się DK 20 do Chwaszczyna od strony Gdyni. Wolno jedziemy do ronda od wysokości masztu.

Widać wielu kierowców przestraszyło się wczorajszych trudnych warunków drogowych i postanowiło zostawić auta w domu. Na drogach ruch odbywa się spokojnie.

Mamy sygnał o stłuczce na Węźle Zaspa. Uważajcie jadąc tam szczególnie w ciągu al. Jana Pawła II. Do kolizji doszło także na ul. 3 Maja w centrum Gdańska przed urzędem miejskim.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Węzeł Zaspa...

...to gdzie jest? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ścisk na Hutniczej w Gdyni (godz. 15:30)

W Gdyni zatkana jest ul. Hutnicza do ul. Puckiej od wysokości estakady tam jedziemy ok. 10 minut dłużej niż normalnie. Na razie ulice: Morska, Janka Wiśniewskiego są przejezdne w kierunku do estakady.

Nie ma problemów na ul. Chwaszczyńskiej i ul. Chwarznieńskiej w kierunku obwodnicy.

Cierpliwością musza się wykazać kierowcy w Sopocie na al. Niepodległości. Korek w stronę Gdańska zaczyna się na wysokości stacji BP i kończy tuż przy InterMarche. Podobnie jest w przeciwną stronę.

Korkuje się ul. Sopocka do Karwin. Dalej ul. Chwaszczyńską jedziemy do obwodnicy sprawnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

obwodnica

A jak na obwodnicy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kowale spokojnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciasno na drodze do Żukowa (godz. 16:00)

Wolno jedziemy do Osowy ul. Spacerową. Droga przytkana jest od połowy odcinka leśnego. pory zator po wypadku na al. Hallera. Stoi al. Zwycięstwa w kierunku Wrzeszcza od wysokości ul. Traugutta.

Z Gdyni do Chwaszczyna jedziemy z problemami. Również przed Żukowem trzeba odstać w ok. 300 metrowym korku do ronda z DK7.

Natomiast w kierunku Rumi S6 jedziemy też bez większych kłopotów. Podobnie jest na obwodnicach.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stłuczka na al. Niepodległości (godz. 16:30)

Przejezdna jest główna arteria w kierunku Oruni w centrum Gdańska. Niestety zakorkowana jest także ul. Spacerowa do Osowy wokół obwodnicy. Podróż tamtędy to stracone 5 minut.

W Gdyni Sopocka zakorkowana już od Brodwina do Karwin. Jazda tam to strata dobrych 10 minut. Trzymajcie się tam mocno. Wolno jedziemy Małokacką do Witomina.

Na al. Niepodległości w Sopocie tuż przed Kamiennym Potokiem doszło do kolizji na nitce w kierunku Gdyni. Zachowajcie tam ostrożność.

Na estakadzie w Gdyni w stronę Pogórza i Obłuża standardowo korek. Janka Wiśniewskiego - trochę ścisku w stronę estakady, korkuje się w połowie.

Obwodnice w pełni przejezdne.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak sytuacja na obwodnicy w stronę Pruszcza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ścisk na estakadzie w Gdyni (godz. 17:00)

Ciasno jest na ul. Spacerowej w kierunku Osowy praktycznie cały leśny odcinek tej ulicy jest zapchany.

W Gdyni mamy problemy z przejechaniem przez Witomino do obwodnicy. Korkuje się ul. Małokacka i ul. Kielecka do właśnie Witomina. Zapchana jest też ul. Wielkopolska. W sumie tam tracimy do 15 minut.

Sparaliżowana jest ul. Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża. Wolno jedziemy od wysokości ul. Janka Wiśniewskiego i tracimy tam do 20 minut.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ewakuacja lotniska

Linie 110 i 210 nie zatrzymują się na tym przystanku. Wiadomo coś więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

halo !!!

czy ktoś wie co stało się w Wejherowie? - podobno śmiertelny wypadek - czy droga przejezdna ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0