Zaczynam się rozglądać za mieszkaniem w okolicach Rumi

Zaczynam się rozglądać za mieszkaniem w okolicach Rumi, Redy. Jeśli możecie polecić jakiegoś dewelopera, który gwarantuje ciekawą ofertę na tym polu to dawajcie znać. Ceny wiadomo, że obecnie wysokie, ale żeby chociaż firma na poziomie budowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może przejrzyj ofertę Homla? Moi dobrzy przyjaciele znaleźli tam naprawdę fajne mieszkanie dla 3-osobowej rodziny. Musieli szybko się przenieść, bo mąż przyjaciółki dostał tam pracę. Krótki rzut na ofertę i w kilka chwil mieli już gotowe rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W okolicach Gdyni sporo buduje Semeko, nie wiem jaka lokalizacja Cię interesuje, ale jeśli chodzi o Rumię, Redę to mogę zdecydowanie ich ofertę polecić, jestem zadowolony z mieszkania przez nich przygotowanego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 (48 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie 42m2 w stanie...

Budowa domu w Trójmieście (28 odpowiedzi)

Czy ktos mógłby mi powiedzieć ile w warunkach trójmiejskich kosztowała by budwa takiego domu:...

fajne płytki (6 odpowiedzi)

Elastyczne okładziny wyglądały obiecująco, dopóki nie pojawiły się dzieci i pies. Wystarczyło...