mamy lipcowo - sierpniowe 2017 (2)

Zapraszam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widzę, że też w Gdyni będą dzień później. A jak poleciesz na Gdynię to też się liczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Dziewczyny, otrzymałam właśnie maila od "Mamo to ja", że mają jeszcze miejsca na warsztaty dla kobiet w ciąży na 21.03 w hotelu Scandic. Gdyby któraś z Was chciała się zarejestrować, to będę wdzięczna za podanie mi imienia i nazwiska oraz maila zanim się zarejestrujecie. Jeżeli komuś polecę te warsztaty, a potem zgłoszę go przed jego rejestracją, to dostanę na warsztatach dwie książki. Będę wdzięczna jeżeli któraś z Was przyczyni się do powiększenia mojej biblioteczki :) Dane oczywiście poproszę na priv. Oprócz tego, fajnie by było poznać się na żywo na tych warsztatach, więc zachęcam. Dobrej nocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anixx całe szczescie, ze już dobrze. To często od sprzętu zależy. Nam rok temu na USG technik powiedział, ze nasze dziecko ma problem z nerką. Nasza pediatra wtedy od razu poradziła, żeby pójść prywatnie do lekarza z lepszym sprzętem niż w przychodni. I to były dobrze wydane pieniądze. Wszystko było ok :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, mam już chłopca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anixx super wiesci. Bardzo sie ciesze. Mam nadzieje ze juz spokojnie odsypiasz poprzednie nocki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anixx super gratuluję! ! Myślałysmy o Was przez cały weekend i niecierpliwie czekałyśmy na wiesci. Będzie juz wszystko dobrze, wyobrażam sobie jakiego miałaś stresa. Odpoczywaj teraz :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anixxx bardzo się cieszę! :) :):)
Myślę, że to nie kwestia leków, pewnie tamten lekarz coś zobaczył i nie potrafił dobrze odczytać. A teraz masz opinię najlepszego specjalisty i całe szczęście! Życzę Ci spokoju, wyśpij się i zjedz coś smacznego. Myślę, że limit nerwów wyczerpałaś - teraz już tylko szczęśliwe oczekiwanie.
No i gratuluję dziewczynki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem już po, kamień spadł mi z serca. Wszystkie parametry w normie, no i te nieszczęsne przepływy, które kosztowały mnie tyle stresu I łez, również . Nie ma mowy o żadnej hipotrofii :) Jestem bardzo szczęsliwa, ale i skołowana , bo teraz nie wiem czy to mój lekarz jest taki zapobiegliwy i ostrożny, czy podziałały leki, które mi przepisał czy to w końcu różnica sprzętu, nie wiem. Najważniejsze, że mojej córeczce ( najprawdopodobniej to dziewczynka ) nic nie zagraża :) Mam nadzieję, że dzisiaj czeka mnie spokojna noc, bo ostanie były straszne. Bardzo bym chciała, żeby już wszystko było w porządku, bo od początku ciąży trochę tych przejść miałam, to jednak było najgorsze, chyba nigdy wcześniej nie czułam takiego strachu i bezsilności, ale już ze mnie zeszło wszystko, teraz musi być już tylko dobrze :) Dziękuję dziewczyny, za każde dobre słowo .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się nad szpitalem Kliniczna ma któraś z was jakieś opinie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też czekam na wieści od Anixx, pewnie miała weekend cały w nerwach ale mam nadzieję, że specjalista ją dzisiaj nastawi pozytywnie.

Domikaj a Ty już masz chłopca jeśli dobrze pamiętam? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anixx i jak?

Ja dzisiaj byłam na USG,niestety mój potomek miał pępowinę między nogami i nadal nie znam płci :) Zaczynam mieć wrażenie, że to będzie niespodzianka :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

anixx dobrze, że się zapisałaś do Preisa. Koniecznie weź ze sobą męża, żeby też wysłuchał co Ci powie. Jak ja byłam u niego, to mówił dosyć cicho, ale wszystko dokładnie opisywał. Trzeba się dobrze skupić na tym co mówi, a Ty pewnie będziesz w nerwach. Preis oprócz tego, że ma super dokładny sprzęt, to do tego jest super specjalistą. Jak coś stwierdzi, to pokieruje Cię na dalszą drogę postępowania. Koniecznie daj znać po wizycie. Trzymamy kciuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie Larisa35 ma rację nie czytaj nic w necie. Do poniedziałku nie daleko. Postaraj się spędzić miło czas i o tym nie myśleć (wiem ciezko) ale pamiętaj ze dziecko wyczuwa Twoje stresy! Będzie dobrze
Ah nawet włącz sobie dyktafon jak będziesz wchodzić do gabinetu, wtedy nic Ci nie umknie :-) ja tak robiłam w 1 ciąży w in victa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurde ja nie mam żadnych parametrów wpisanych na USG tylko, że przepływy ok, nie ma jak porównać.
Anixx bardzo dobrze, że już w pon masz wizytę, bardzo szybko się dowiesz co i jak. I postaraj się nie zamartwiać. Bardzo często takie podejrzenia się ńie potwierdzają i szkoda nerwów. Z resztą sama wiesz najlepiej. I może niech mąż albo ktoś inny z Tobą wejdzie to pomoże Ci zapamiętać co mówi lekarz. Niestety w nerwach to każdemu połowa ulatuje. Trzymaj się!

I nie czytaj! W internecie opis zwykłej grypy brzmi jak by opisywali cholerę albo jakąś inną śmiertelną dżumę ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A opis tych przepływów to RUA PI = 1,71 NOTCH ( + ) OBECNY LUA PI = 1,49 NOTCH ( + / - ) , próbowałam coś znaleźć jakieś normy ale kompletnie nic, a im więcej czytam tym bardziej głupieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam leki Theovent i Zaax, po za tym nic, już się zapisałam do Preisa, akurat ktoś się wpisał i idę w poniedziałek, nie wytrzymałabym 2 tygodni w tej niepewności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anixxx a jakie zalecenia dał Ci ten lekarz? Jak masz to opisane na USG?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O kurde anixx współczuję, mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i nie będzie tak źle jak brzmi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie masz wartości? Ja mialam 180 czasem 200 i opis tachykardio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm..to to powinno byc opisane jako fhr lub asp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Osiedle Wieżycka - Folwark - opinie i oceny (9 odpowiedzi)

Osiedle Wieżycka Folwark powstanie w Gdańsku przy ul. Wieżyckiej. W ramach inwestycji...