manna 68

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Świętego Ducha 68

asia - ocena (1) Coś wspaniałego, przepyszne jedzenie asia Iwona - ocena (1) Byłam tam pierwszy raz. Czysto, ładnie, przytulnie. Bardzo miła obsługa.... Iwona Zachwycony - ocena (1) Lokal piękny , wegańskie jedzenie wspaniałe , ogólnie polecam wszytkim Zachwycony
Ewa - ocena (1) Wystrój wybitnie w dobrym guście, bardzo przytulnie, a jednocześnie bardzo... Ewa Alien - ocena (1) Pysznie! Fajny lokal, super obsługa i woda na poczęstunek. Alien Iwona - ocena (1) Wyjątkowe miejsce. Lokal pięknie zaprojektowany ogarnia gościa harmonia i... Iwona Ola - opinia (1) Wszystko pięknie prócz jedzenia . Zawiodłam się opiniami z neta . Myślałam że... Ola Aga - opinia (1) Uwielbiam mięso. A tu mi go nie brakowało. Ciekawe menu, fajnie się je... Aga Żmija - opinia (1) Pyszne jedzenie (świetnie imitujące smak mięsa, jeśli dla kogoś to ważne) i... Żmija Anna - opinia (1) Przede wszystkim restauracja ma przepiękny i przytulny wystrój. Karta dość... Anna pysznie i miło (1) Jedyna moja uwaga to wentylacja. Trochę zalatuje z kuchni. Ale obsluga... Kasia