materace

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Dziewczyny, gdzie - oprócz Ikei można kupić dobry materac do łóżka?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Top meble we wrzeszczu materace firmy Janpol polecam Ariadne:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

firma lechan z sopotu... nie wiem, czy detalicznie tez sprzedają, ale moja rodzinka śpi na różnych ich materacach...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Ja kupowałam w tesco, bardzo dobry i niedrogi. Jak cię stać się ,,żachnąć" to znajomi polecają firmę SERENE - MAJĄ SKLEP W sOPOCIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

na taki "boski" mnie nie stać;-)

a Ikea ma dobre?kupowałyście tam moze materac?

zajrzę do Topa napewno;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

ja z Ikei nie polecam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Od lat kupujemy materace z IKEI... Nie mamy zastrzeżeń. Do tego są dość tanie, jest też rozmiar 140, można kupić materac z wewntrzną ramą, tylko przyręcić nóżki i łóżko gotowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

ja mam niemiłe doswiadczenia w rodzinie
moze mieli pecha

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

ja rowniez kupowalam materace w ikei i polecam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: materace

W Orłowie na Wielkopolskiej jest sklep z samymi materacami. Ale dokładniej to nie wiem co i jak. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

ja mam prawie od 8 lat materaz z ikei i jestem zadowolona

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

my mamy bodajże Sembellę czy jakoś tak, materac się nazywa Salsa i jest rewelacyjny ale też kosztował niemało :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

A może sklepy Jysk? Tam też są materace.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

już coś wiemy;-)))

wahamy się teraz między janpolem i ikeą....fajne 2, w podobnej cenie......nie wiem już sama...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

idz potestuj w sklepie
powiedz że w ikei na noc zostajesz:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

mam na działce materac z Ikei, tani i wygodny

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

hihi - dobry pomysł z nocką w Ikei;-))

dzisiaj jeszcze idziemy do Janpolu

jejku, ile problemów przy zakupie;-))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

hihi ale pomyśl jak potem miło sie bedzie spało:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Spało :DD
U nas głównym kryterium wyboru było: Czy nie skrzypi :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

fakt, najwazniejsze, by nie skrzypiało :)

Pamiętam mojego sąsiada z góry - straszy Pan, mieszkał sam, ale jak siadał/kładł się/przewracał na drugi bok - wszystko słyszelismy :)
...nie wspomnę o bardziej intymnych sprawach..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

oj jak skrzypi to trzeba troche podokręcac śrubki:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Z tego co widzę ten gość polecił tobie jeden z materacy MK Foam Koło dokładnie chodzi o materac Texel, który jest materacem zbudowanym z sprężyn kieszonkowych ( nieraz ludzie nazywają je materacami z sprężyna woreczkową kieszeniowymi ) czyli z sprężyn, które są umieszczone każda w osobnej kieszonce i dzięki temu materac dopasowuje się lepiej do kształtu ciała niż materace bonelowe które mają sprężyny połączone ze sobą drutem i dlatego pracują całe a tu materac pracuje punktowo . Jest to materacyk troszkę twardszy ale dobry ( taki na pograniczu twardych a miękkich ) do bardziej twardych zaliczamy materac Palmea ( cienka warstwa kokosu 3 mm ) a do bardzo twardych Estrella Strong ( 3 cm kokosu na sprężynach kieszonkowych ) do miękkich możemy zaliczyć np. Estrelle Lux której sprężyny są tak samo jak Venusie Multi Pocket obłożone są obustronnie 3 cm warstwą latexu super materace. Obecnie jest dużo wyspecjalizowanych w tej branży sklepów i najlepiej jest kupić coś w takim sklepie ponieważ są tam przeważnie fachowcy w odróżnieniu od sprzedawców z dużych sklepów na literkę Y ,bo oni nieraz sami nie bardzo wiedzą o czy mówią, Dodatkowo te ich promocyjne ceny z 50 % upustem i tak przeważnie są wyższe niż u przedstawicieli producenta.
Autor http://salonsnu.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Sen
jest nam niezbędny do normalnego egzystowania tak samo jak tlen, i chyba nie
trzeba nikogo przekonywać jakom on istotną role spełnia w naszym codziennym
życiu. Dobry spokojny sen wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, co powoduje że
budzimy się rano wypoczęci, zrelaksowani i chętni do działania. Jeśli budzimy
się rano zmęczeni i nie wyspani a na dodatek z bólem pleców i kręgosłupa albo
cali zdrętwiali to powinniśmy się zainteresować na czym śpimy i rozprawić się
ostatecznie z nie wygodnym meblem który z pewnością jest przyczyna naszych
problemów. Najlepszym spaniem jest prawdziwe łóżko sypialniane z porządnym
materacem np. lateksowym ( np. rewelacyjny materac Sueno Vital wykonany w
technologii Talalay produkowany przez MK Foam Koło), kieszonkowym,
interaktywnym( np. Mystazja www.mkfoam.pl ) termoelastycznym, tempur (
technologia opracowania przez NASA tempur.pl ). Po pozbyciu się starego
problemu powinniśmy się udać do profesjonalnego salonu snu gdzie z pewnością
sprzedawca fachowo nam doradzi jaki materac powinniśmy wybrać, unikajmy super
marketów ( ponieważ przeważnie sprzedawcy z tych sklepów sami nie wiedzą o czym
tak naprawdę mówią i w związku z tym raczej na pewno nam źle doradzą ) wątpliwa
fachowa obsługa a po za tym mimo 50 % rabatu i tak przeważnie jest drożej niż u
przedstawiciela producenta a co do jakości lepiej się już nawet nie wypowiadać
gwarancje które dość często udzielają nawet na 25 lat tak naprawdę obejmują
chyba tylko materiał pokryciowy ( warto czytać kartę gwarancyjna zwłaszcza
drobny druczek bo są ta fajne zapisy które potwierdzają moje słowa ). Przede
wszystkim pamiętajmy o tym żeby materac wypróbować już w sklepie do czego
profesjonalny sprzedawca będzie nas zawsze zachęcał albo powinien już pisać
prośbę o zwolnienie bo nadaje się do super marketu a nie do salonu snu.
Wypróbowanie materaca w sklepie jest tak ważne ponieważ unikniemy późniejszego
problemu że kupiliśmy materac czasami za ogromne pieniądze ( cena nie gwarantuje
dobrego snu, są materace tanie a dają większą satysfakcje z snu niż te za
kilkanaście tysięcy zł) a i tak się nie wysypiamy po prostu materac nie może być
za twardy ani za miękki dla nas, powinien być odpowiednio dopasowany. Materac za
twardy nie będzie odpowiednio podpierał punktowo naszego ciała i dodatkowo
powodował zdrętwienie i napięcie mięśni z pewnością również będziemy się kręcić
w nocy i z tego powodu nie wysypiać ( ucisk materaca powoduje zaciskanie w
pewnym stopniu naczyń krwionośnych co skutkuje gorszym dotlenieniem organizmu )
, znów materac zbyt miętki będzie powodował ze będziemy się na nim zapadać (
dodatkowo bóle pleców i kręgosłupa ) i również na nim się nie wyśpimy i nasz
kręgosłup nie osiągnie naturalnej pozycji w kształcie litery S. Na szczęście w
obecnych czasach już nie ma problemu zakupem materaca w Polsce, mamy w kraju
kilku znakomitych producentów np. MK Foam ,
Hilding ( najmocniej jest chyba jednak reprezentowana w tej
dziedzinie wielkopolska jako ciekawostkę podam że Polska firma meblarska
Com.40 za 36 mln dol. uruchamia w Danville w Wirginii produkcję materacy i sof.
choć niestety są i smutne nowiny Holding zwalnia 120 pracowników )
janpol.pl materace.pl można również wspomnieć o fabryce z
Ostrzeszowa meblomark.com.pl . Więc nie będzie problemu zakupem
może jedynie z wyborem bo naprawdę jest duży wybór tego typu towaru w salonach
snu i to w różnych cenach w zależności od producenta najdroższy jest Tempur,
materace z Chojnic ( Relaks materace.pl ) są też dosyć stosunkowo
drogie myślę że bardzo dobre materace i za stosunkowo niską cenę proponuje nam
MK Foam Koło która to fabryka była wielokrotnie nagradzana na targach
meblarskich złotymi medalami za swoje wyroby np. Mystazja, Venus, Estrella Lux,
Czar Nocy, można również wybrać bardzo dobry materac u innego producenta.
Oprócz produktów typowo polskich producentów możemy wybrać coś z oferty
zagranicznych producentów bardzo dużo fabryk w europie znajduje się w Włoszech
np. : dormisano.it , magniflex.com ,
ovattificiofortunato.it ale sembella.com,miruga.net . Wiec jak widać jest naprawdę dużo producentów w europie i
z pewnością można wybrać coś dobrego dla siebie dodatkowo są też sklepy bardzo
wyspecjalizowane w sprzedaży materacy i innych artykułów że tak powiem
sypialnianych z wiadomych względów nie podam adresów konkurencji
http://salonsnu.com.pl/ ale można bardzo łatwo znaleźć profesjonalnych
sprzedawców np przez wyszukiwarkę google pod hasłem materace koło .Myślę że
teraz to już Państwo muszą pomyśleć czy budząc się rano są wypoczęci i
zrelaksowani a jeśli nie czy jednak nie warto rozstać się z nie wygodnym spaniem
i kupić materac który odmieni nasze dotychczasowe życie.
Autor http://salonsnu.com.pl/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

w ikei kiedys byla promocja na materace ze mozna oddac po 30 dniach jesli cos nie pasuje - sprawdz moze nadal tak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

jesli jestes z gdyni to polecam sklep na morskiej z meblami i tam tez mozna zamowic materace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Wybór materaca stosunek cenny do jakości z produktów MK Foam Koło czyli wybieramy top pięć pośród materacy koło, które chyba najłatwiej znaleźć wyszukiwarce google pod hasłem materace koło.

Najtańsze materace to materace bonelowe ale niestety cena to nie wszystko, najtańsze materace nie są najlepsze. Materace bonelowe są produkowane jak na te czasy w przestarzałej technologii, i z tego powodu nie są najlepsze ponieważ jest w nich zastosowana formatka sprężynowa typu bonel która tworzy jedna całość i dlatego sprężyny nie mogą się tak dobrze dopasowywać do kształtu ciała jak w materacach kieszonkowych również trwałość tych materacy pozostawia wiele do życzenia. Ten typ sprężyn wspaniale sprawdza się w na przykład : sofach, narożnikach, kanapach, fotelach ogólnie mówiąc w meblach tapicerowanych popularnie zwanych wypoczynki. Dlatego nie będę polecał raczej materace które są produkowane przy wykorzystaniu sprężyn bonelowych.
Następna kategoria to materace kieszonkowe popularnie określane jako materace kieszeniowe lub materace woreczkowe, są to materace wykonane z sprężyn umieszczonych każdej w osobnej kieszonce. W ten sposób uzyskujemy to że każda sprężyna pracuje indywidualne i dlatego materace kieszeniowe bardzo dobrze dopasowują się do kształtu ciała nie tak jak materace bonelowe. Po prostu materace kieszonkowe ( sprężyny ) pracują punktowo co jest bardzo dużą ich zaletą. Niektóre materace kieszonkowe posiadają strefy twardości np. takie materace MK Foam Koło jak materace Venus Multi Pocket, Estrella Lux , Czar Nocy, Mystazja, Jamajka, Fajardo, oraz Samos są tak zwanymi materacami siedmiopolowymi co oznacza że niniejsze materace posiadają sprężyny o rożnych twardościach w różnych częściach materaca. Dzięki zastosowaniu sprężyn siedmiopolowych materace kieszonkowe lepiej dopasowują się do kształtu ciała jego poszczególnych części ponieważ materace mają inną twardość np. pod biodrem a inna pod nogą co powoduje dodatkowy komfort spania. Materace kieszonkowe podzieliłbym jeszcze dodatkowo na materace miękkie czyli te materace w których zastosowano warstwę lateksu na sprężynach który jest bardzo elastyczny do tej grupy zaliczają się materace : Czar Nocy, Mystazja, Venus Multi Pocket, Estrela Lux dodatkowo Mystazja ma jeszcze jeden atut posiada jeszcze dodatkowo warstwę pianki termoelastycznej
która pod wpływem ciepła dopasowuje się do naszego ciała. Materace twarde to materace w których lateks zastąpiono pianką poliuretanowa która już nie jest tak elastyczna jak lateks, w tej grupie można wyróżnić jeszcze szczególnie twarde materace np. Palmea i Estrella Strong te materace posiadają warstwę kokosu a materac Estrella Strong posiada wyłącznie 3 centymetrową warstwę kokosu zamiast pianki i dlatego jest to materac szczególnie twardy. Materace bardziej miękkie w tej kategorii to :Jamajka, Fajardo, Samos, Texel, Estrella, Estrella Air. Następna kategoria materacy to =http://www.materacemkfoam.pl]materace lateksowe
są to materace wykonane z mleczka kauczukowego które jest wulkanizowane w odpowiedniej temperaturze są to materace wykonane na bazie surowca naturalnego i dlatego są to materace antyalergiczne ponieważ lateks zastosowany w materacu jest środowiskiem nieprzyjaznym dla różnego rodzaju grzybów , roztoczy oraz bakterii. Materace lateksowe maja jeszcze jeden wielki atut nie odkształcają się zbiegiem czasu można powiedzieć że są wieczne. Materace lateksowe mogą być wykonane również w bardzo nowoczesnej technologii talalay gdzie mleczko kauczukowe jest mrożone do minus 30 stopni Celsjusza i w tedy wulkanizowane, ta metoda umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru właściwego wkładu lateksowego. Zamrożone kanaliki powietrza pozostają otwarte w procesie wulkanizacji, umożliwiając oddychanie i optymalną cyrkulacje powietrza w materacu. Fabryka Mk foam Koło ma w swojej ofercie dwa materace lateksowe wykonane w/w technologii a mianowicie materace : Sueno Vital i Sueno Luxus w tym ostatnim można dodatkowo zastosować zestaw masujący Patataj. Mk foam Koło ma jeszcze w swojej ofercie handlowej takie materace lateksowe jak : Ibiza, Nancy, Vincent, Antiqua, Peurto Rico, Sueno i Sueno Minor. Materace lateksowe tak samo jak materace kieszonkowe posiadają kilka stref twardośći jak na przykład : Ibiza, Antiqua czy też Nancy. Dodatkowo niektóre materace lateksowe mogą występować w różnych twardościach na przykład Ibiza H 2 i Ibiza H 3 materac H 2 jest przeznaczony dla osób o wadze do 80 kg a H 3 dla osób powyżej 80 kg. Kolejną kategorią są materace termoelastyczne które są wykonane z specjalnej pianki która pod wpływem ciepła naszego ciała dopasowuje się idealnie do niego a gdy zniknie źródło ciepła materac wraca do swojego pierwotnego kształtu, można powiedzieć że jest to materac inteligentny z pamięcią. Najbardziej znany materac termoelastyczny wytwarzany przez MK Foam Koło to Ameland H2 lub H 3 występuje jeszcze materac Bahrain który to materac posiada 4 cm warstwę pianki termoelastycznej. Kolejna kategorią są materace piankowe wykonane z pianki wysokoelastycznej do tej grupy zaliczamy materace :Aruba, Kontura, Lucja, Santorini.
Według mojej subiektywnej oceny najlepsze są materace lateksowe potem materace kieszonkowe i materace termoelastyczne następnie materace piankowe i na samym końcu materace bonelowe. Oczywiście nie każdy materac np. lateksowy jest lepszy od materaca kieszonkowego czy materaca termoelastycznego to zależy od jego klasy. Według mnie najlepszym materacem z grupy materacy lateksowych jest Sueno Vital i Sueno Luxus ( talalay ) a Ibiza w tradycyjnych materacach lateksowych. Kategoria materace kieszonkowe ma kilka bardzo dobrych produktów według mnie zwycięzcą jest tu materac Mystazja choć Czar Nocy niby jest lepszy ale uważam że za drogi i nie warty swojej ceny na drugim miejscu jest Venus Multi Pocket bardzo dobry materac godna uwagi jest również Estrella Lux a z najtańszych Texel. Materace termoelastyczne to tak naprawdę tylko i wyłącznie materac Ameland, z materacy piankowych poleciłbym materac Monaco lub Aruba.
Podsumowując polecałbym materace lateksowe a z nich Sueno Vital mimo że jest bardzo drogi ale warty swojej ceny albo materac Ibiza w kategorii materace kieszonkowe faworyci to materac Mystazja i Venus Multi Pocket bo są bardzo dobre i nie jaż za tak wysoką cenę a tańszy materac to Estrella Lux a najtańszy ale naprawdę godny uwagi jest materac Texel. Nie sposób też pominąć materac Ameland, ponieważ jest bardzo dobry jego walory w dużej mierze docenili Czesi i tym sposobem z top 5 zrobiło się nam top 6 ale materace koło to naprawdę wspaniałe produkty i ciężko jest wskazać tylko 5 żeby nie pominąć jakiegoś bardzo dobrego produktu. Stwierdzam jedno że nie każdy drogi materac zagwarantuje nam zdrowy spokojny sen, więc wybierajmy materace z rozwagą i koniecznie wypróbujmy materac jeszcze przed jego zakupem w sklepie żeby uniknąć późniejszego rozczarowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: materace

Ja w 100% polecam materace Selene.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

A ja niedawno kupiłem w Galerii Przymorze na piętrze. Fajne materace i mebelki, a ceny najlepsze w 3-mieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

POlecam Sueno, my akurat mamy lateksowy , model Seacell. Tomatreac o wlaciwosciach otropedycznych, nie wiem czy to działa;)- ale jest REWELACJA!!!!!!
My akurat zamawialismy razem z sypilania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

My mamy z ikei i jak na razie jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

ja sprawdziłem na necie że materace Koło można chyba najtaniej kupić w http://salonsnu.com.pl/ a co najważniejsze dostawa jest można powiedzieć błyskawiczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Na stronie http://www.jmbnet.pl
Producent - firma JMB jest z Redy. Dowożą na terenie całego kraju zupełnie za darmo. Użytkuję ich materac od kilkunastu miesięcy i mogę z czystym sumieniem polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Zastanawiam się nad zakupem materaca lateksowego albo piankowego. Mógłby ktoś doradzić, który z nich jest lepszy, trwalszy, bardziej komfortowy i porządniejszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Ja mam u mamy w domu materac z Auchan który ma co najmniej 10lat, jest idealny!!!!!!!!!!!!!! Wątpię żebym teraz taki dostała w przystępnej cenie... Jak go kupowaliśmy 10lat temu to nie był aż taki drogi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Polecam materace kieszeniowe z lateksem.Kupiłam rok temu i jestem bardzo zadowolona.

http://www.e-materace.sklep.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

My mamy materac z IKEI tragedia, najniewygodniejszy materac na Swiecie, gdyby mniej kosztowal juz dawno bym go wyrzucila.
Synek ma super materac lateksowo-piankowy, chociaz krotkawy dla mnie to na jego lozeczku lepiej sie wysypiam niz na swoim koszmarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Tak jest, jak się kupuje w sieciowych sklepach. Ktoś namówił mnie na ofertę http://www.jmbnet.pl i cieszę się, że kupiłam materac właśnie u nich. Wydałam co prawda sporo, ale było warto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: materace

Oj przestan juz reklamowac ten sklep, bo to sie robi zenujace... Admin powinien cos o reklamach tego typu zdecydowac.

Materac synka jest idealny, kupilismy u polskiego producenta na Allegro i byl niedrogi, takze mylisz sie ze chodzi o cene.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Ja polecam materace z firmy M & k koło Foam na ul.Wielkopolskiej jest sklep z materacami fajnie doradzą ja jestem zadowolona z moje go materaca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Polecam nowo otwarty salon materacy na Podwalu Staromiejskim w Gdańsku, miła obsługa, materace można wypróbować, bardzo konkurencyjne ceny i także dowożą towar bez dodatkowych opłat na terenie całego kraju :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Ja polecam materac kieszonkowy z lateksem z Koła w Orłowie na Wielkopolskiej jest taki sklep można poleżeć wypróbować :) miła obsługa fachowo doradzą jaki materac będzie odpowiedni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Polecam sklep internetowy http://www.jmbnet.pl . Jest tam spory wybór, na pewno wybierzesz tam coś dla siebie, tak jak ja to zrobiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Ja materace kupuje przez sklep internetowy materacematadorPl. Są niedrogie ale solidne. W sklepie jest naprawdę spory wybór także każdy znajdzie coś dla siebie. Mój materacyk matador ma już 4 lata i wygląda jak nowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

ja polecam świetny sklep internetowy materacematador Pl. Mam z tego sklepu 2 materace , na jednym śpię ja z mężem na drugim moja córeczka i nikt z nas nie narzeka. Są naprawdę wygodne, a ceny w porównaniu do innych sklepów są naprawdę konkurencyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

też mam dobre doświadczenie z tymi materacami..matador służy mi już od kilku miesięcy i muszę przyznać, że jest najwygodniejszym materacem jaki dotąd miałam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz można też przez internet, nie trzeba się fatygować do sklepu, wielu producentów ma swoje sklepy internetowe. Ja swój z hilding kupowałam też przez internet i otrzymałam dokładnie taki jaki zamawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, ja kupiłam w ten sam sposób, też Hilding. Niczym się nie różnił od tego co było w internecie opisane. Był taki sam i wszystko z opisem się zgadzało, także ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A można wiedzieć na jaki model się zdecydowała i dlaczego? Ja nie mogę się zdecydować, wszystkie modele są fajne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też właśnie szukam i widzę, że w internecie jest sporo możliwości ale trochę się boję, bo wydać np. ponad 3 tys zł na materac, którego się wypróbowało to jest spore ryzyko. Sporo można znaleźć materacy piankowych ale już się gubię w konfiguracjach jeśli chodzi o typy pianek, jest ich po prostu za dużo. Czy ktoś może miał styczność z pianką Serene?, słyszałam, że ma fajne właściwości termoelastyczne- reaguje tylko na ciało, nie na temperaturę powietrza. ale nie jestem pewna jak to wygląda w praktyce. Podobno opatentowała je jakaś firma Curem. Ma ktoś od nich materac? Ewentualnie ktoś może polecić inną firmę, która ten typ pianek stosuje w materacach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez słyszałam tylko o Curem w kontekście tej pianki. Sprawdzałam sporo forów, sklepów i salonów ale widocznie ta technologia jest opracowana przez nich i mają ją na wyłącznośc. Ten materac jest dostępnych w sklepach internetowych, np SalonSnu.pl ale co do salonów, żeby bezpoścrednio przetestować to nie znalazłam takiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam model curem.exe bo wydawał mi się na najlepszy z tej nowej linii marki z technologią SAT (Supportive Air Technology). Wytłumaczono mi, że to daje dodatkowy efekt komfortu przy lepszym podparciu ciała, chodzi o kapsułki powietrza. W każdym razie już przetestowałam i moim zdaniem to majstersztyk. Wysypiam się jak nigdy w życiu i wydałabym jeszcze raz tyle pieniędzy bo wiem, że ten materac jest dla mnie po prostu odpowiedni i zdrowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas poszukiwania były wokól materaca ale dla alergików, noi znalazlam i dla nas i dla córci taki ze specjalnym ściąganym pokrowcem do prania w pralce, chroni przed dostawaniem się roztoczy. Zobacz sobie tutaj http://materacyk.pl . Bardzo pozytywne opinie o nich są
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chociażby w internecie, np SypialniaPlus albo KlinikaSnu, chociaż ja kupiłam mój materac w salonie stacjonarnym w Poznaniu, Centrum Handlowe Giant, ul. Krzywoustego 68, ale tam był model materaca, na którym mi zależało a bardzo chciałam go wypróbować. Ten model (Curem.zip) okazał się dokładnie taki, jak był opisywany w internecie więc decyzja należy do kupującego. Jeśli się nie ma czasu, akurat materace Curem można kupować w ciemno bo są rewelacyjne, co do innych marek to nie mam doświadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy jakie masz preferencje ale polecam salony, które sprzedają łóżka i materace, ewentualnie sklepy internetowe, choć ja kupiłam swój materac w galerii w Lublinie w sklepie stacjonarnym, chyba 'salonie snu'. Wiem, że mieli tam ostatni model, materaca, który mnie akurat interesował i przez to, że był ostatni dostałam mały rabat. Opłaciło się, bo materac jest obłędny, zaskoczyło mnie, że ma aż 20letni okres gwarancji, ale ostatnio jak popatrzyłam na stronę internetową to są tańsze chyba o 20% więc teraz tym bardziej opłaca się kupować. Ja mam curem.exe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdziłam te materace w sklepach stacjonarnych i ta promocja obowiązuje nie tylko w internecie ale też w normalnych sklepach. Do mnie taka opcja bardziej przemawia, bo można wypróbować materac na własnej skórze. Ja się zdecydowałam na model ze sprężynkami multipocket - ".zip". Wypróbowałam i okazał się najlepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto sprawdzić na ich oficjalnej stronie: http://www.curem.pl/sklepy. Tam masz wszystkie województwa i miasta, w których są sklepy stacjonarne sprzedające te materace. Ja kupiłam w sklepie "Magnolia" w Częstochowie, to jest adres Krakowska 85.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umówmy się, nie ma jednego standardowego "dobrego" materaca, który będzie odpowiadał wszystkim. Ja mam problemy z kręgosłupem, siedzącą pracę i często pobolewają mnie plecy, więc szukałam stosunkowo twardego materaca, który dopasuje się do ciała i pomoże zrelaksować. Kupiłam całkiem niedawno na stronie Sheepo, materac Albert. Dzięki macie kokosowej ma idealną twardość, a system dual term sprawia, że w czasie kiedy potrzeba 'dogrzania', czyli teraz, zimą - śpię na stronie z owczą wełną, a latem odwrócę materac na drugą, chłodniejszą stronę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie budżet na nowy materac nie miał przekroczyc 5 tys zł i w sumie nie przekroczył bo summa summarum udało mi się załapać na promocję w sklepie, w którym kupowałam. Zależało mi na materacu piankowym, wielowarstwowym i żeby miał piankę termoelastyczną i żeby był przewiewny. Kupowałam go w SalonSnu i to był model reg, marka chyba 'curem'.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, że najprędzej przez internet, wtedy jest taniej albo można dostać gratisy albo rabaty. Ja tam kupiłam bardzo fajny materac Curem 'reg' w sypialniaplus.pl i dostałam poduszkę medyczną gratis więc bardzo korzystnie to wychodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy to jest cały czas aktualna promocja na te poduszki? I czy na wszystkie modele? Bo mnie interesuje konkretnie model Zip od Curem ale to jest materac sprężynowo-kieszeniowy więc chciałabym mieć pewność, że też mogłabym dostać tą poduszkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam materace od Curem. Można zamówić przez internet, albo na ich stronie też zobaczysz gdzie w okolicy są jakieś sklepu z ich produktami - zawsze to lepiej się przejść i wypróbować. Jak dla mnie to najlepszy materac na jakim spałam. Mam model .reg i jestem zadowolona w 100%, jest doskonały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak z twardością tych materacy? Niby jest napisane w specyfikacji, że to są materace, które dopasowywują się do ciężaru ciała ale poszczególne modele mają jakieś konkretne poziomy w skali twardości. Interesują mnie wyłącznie modele piankowe Curem , czyli log, reg i exe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Log chyba jest najtwardszy, już raczej dla osób które lubią lub potrzebują twardszego materaca. Potem Reg-średniotwardy i Exe-też średniotwardy. Szczerze mówiąc więcej mogę powiedzieć o reg, którego osobiście posiadam. Uważam, że jest najlepszy, a sprawdzałam w salonie wszystkie trzy ale polecam bezpośrednio spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam gorąco hildinga, rok temu zamówiliśmy ten https://euromaterace.pl/produkt/hilding-fandango-materac-kieszeniowy-sprezynowy/ i icągle jak nowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też go mamy i na początku wydawał się twardy ale potem na szczęście się przyzwyczailiśmy i nie potrafiłabym spać na czymś innym. Co najważniejsze zauważyłam poprawę jeśli chodzi o poranną rutynę, czuję się mniej ociężała jak wstaję, nie potrzebuję już kawa. Prawdopodobnie to zasługa właśnie "Fandango" i jego prozdrowotnych wlaściwości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupowałam w Sleepinghouse, model Curem.exe - piankowy materac o podwyższonym komforcie i mogę tylko napisać, że to co o nim piszą pokrywa się z rzeczywistością
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozesz kupic online.Ja kupilem Estrella lux firmy kolo.Super materac,bardzo wygodny.Mam go juz 10 lat i jest jak nowy.Jest dosc drogi i bardzo ciezki,wiec polecam dostawe z wniesieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo lepszy jest http://trackmaster.pl/idealny-materac-piankowy/ ceny są bardzo fajne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sennamaterace- kupowałam tam model "Curem.reg" w rozmiarze 80x200 w całkiem dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupowałam w sklepie "Sleepinghouse". Polecam tam kupować modele marki Hilding- są duże promocje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szykuję się na zakup tego materaca już od dłuższego czasu. Czy ten sklep dawał wtedy jakiś dodatkowy rabat ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak trzy miesiące temu kupowałam model "Rumba" to była zwykła promocja, ok 500 zł mniej niż podstawowa cena. Z tego co widzę dalej ta promocja obowiązuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy ta firma prowadzi sklep stacjonarny? Chciałabym kupić ten materac ale wolałabym go najpierw wypróbować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się udało kupić 4 miesiące temu materac 'Salsa' od Hildinga. Jest w całości piankowy, i przede wszystkim ma właściwości medyczne. Mega wygodny i stosunek ceny do jakości wychodzi bardzo korzystnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz są duże promocje więc jeśli ktoś tak jak ja polował na REG to polecam się śpieszyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam sklep internetowy z materacami sembella. Sama mam od nich 2 sztuki i jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupowalam tam materac do sypialni dobre 5 miesiecy temu. Bylam bardzo zadowolona z obslugi. Materac mam z pianką bultex, jest naprawdę bardzo wygodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem materaca z pianką bultex, bo czytałem dużo pozytywnych opinii na jej temat. Do tego widziałem niezłe przeceny ostatnio w necie. Chyba się skuszę i zamówię ten materac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kupic przez neta. O wiele taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ten bultex się sprawdza po np roku? szukam materaca na kilka lat, zamiast sprężyn myślę właśnie o piance.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Ikei materace są strasznie miękkie. Jeśli to ma być coś na lata, albo do nowego mieszkania, proponuję kupić materac medyczny. Są twardsze i dzięki temu zdrowsze dla pleców. Sama taki posiadam, kupiłam niedawno synowi model exe od hilding. przetestowany przeze mnie polecam. Kupiony przez internet z dostawą do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam ten materac EXE i polecam bo moim zdaniem to najlepszy piankowy materac dostępny na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kupuj materaca z ikei, są strasznie twarde. Lepiej znaleźć coś porządnego przez internet. Ja kupiłam exe curem i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Miała różne materace i najwygodniejszy mam od Sembelli. Po prostu jakość i cena idą w parze, a to najważniejsze. Wiedzialam co kupowalam, bo chodziłam po sklepach i się na nich kladlam, dzięki temu jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

mam materac z pianka bultex właśnie z sembelli. jestem z niego zadowolona mam porównanie bo wcześniejszy materac kupiony w markecie do niczego się nie nadawał już po dwóch latach, był chyba z jakieś najtańszej pianki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My z mężem kupowaliśmy tutaj https://materacekolo.sklep.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Materace Vita z Agaty meble są bardzo dobrej jakości. Mamy z pianką bultex, a teście mają jakiś że sprężynami kieszeniowymi. Po roku czasu nasz materac zachowuje wszystkie swoje właściwości, co nas oczywiscie bardzo cieszy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Słyszałam od znajomych, że te materace Vita z Agaty są bardzo dobre jakościowo i że niczym nie odbiegają od tych najdroższych na rynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Potwierdzam, od ponad pół roku mamy Vite i jestem zachwycona, wygodny, wysoka jakość wykonania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo osób poleca materace piankowe firmy Curem. Moja siostra ze szwagrem śpi na modelu "exe" i są z niego bardzi zadowoleni, sama się na nim kiedyś położyłam i stwierdziłam ze to jest zupełnie inny poziom wygody. Trzeba trochę za niego zapłacić ale za to ma się faktycznie materac z prawdziwego zdarzenia. Sama bym go kupiła gdybym wcześniej nie kupiła innego ale jeszcze wtedy nie wiedziałam o Curem. Siostra kupiła go w sklepie internetowym Pan Materac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Ja bym poleciła wszystkim niezdecydowanym osobom materac comfeel speed z Sembelli. Sprężyny kieszeniowe i pianka to najlepsze z możliwych połączeń. Ja mam akurat twardość h2 i dla mnie i męża jest super. A cena jak za tak komfortowy materac jest naprawdę niezbyt wygorowana. Zamawialam go przez Internet, bo cena bardziej mi odpowiadała, ale z tego co widziałam, to mają go w większości salonów z materacami w Wawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam miałem wielki dylemat co do zakupu materaca. Lekarz kazał zapoznać się z ofertami sklepów a moje plecy już tak dawały się we znaki że chciałem kupić coś jak najszybciej. W końcu żona przestudiowała opinie w internecie i zdecydowaliśmy się na materac piankowy z ArtMedic Viscotherapy - świetnie nam się sprawdza, chyba naprawdę trudno o lepszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy problemach z kręgosłupem, dobry materac to podstawa. Lekarz rodzinny polecił mi model którego sam używa - pianka bultex o twardości H3. Po pół roku od zakupu, mogę tylko potwierdzić to dobry zakup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pianka bultex połączona ze sprężynami w comfeel speed dwa rozwiązania w jednym a efekt super jak dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo czytałam o piance bultex właśnie. Polecono mi taki materac ze względu na problemy z kręgosłupem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siostra poleciła mi piankę geltex. Kupiłam quantum star właśnie z ta pianką. Powiem tylko, że wart swojej ceny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z materacami jest jak z większością produktów, za jakość trzeba zapłacić więcej. Zdecydowanie produkty sembelli to jakość cenowo jednak wypadają bardzo konkurencyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sembelli jak się trafia na promocję to cena jest mega niska w porównaniu do jakości jaka się otrzymuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tej pianki mam materac Vita kupiony w Agacie Meble.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam geltex, moim zdaniem nie wyśpisz się tak dobrze na niczym innym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również posiadam geltex i tak wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda to słowo najlepiej definiuje ten materac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio trafiłam na fajną promocję w Sembelli i kupiłam fantastyczny materac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam materac Sembelli przez internet.Najpierw w sklepie stacjonarnym goń wypróbowałam a później wyhaczyłam promocje i zakupiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu wrzucasz tu swoją reklamę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wprost ubóstwiam moją sambę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o ja też mam sambę i jestem zachwycona:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ochraniacz na materac tez warto kupić, całkiem fajne oferty maja na sklepie https://ochraniacz-na-materac.pl/przescieradla-nieprzemakalne/38-70x160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić mega wygodny materac Harmony ze zdejmowanym pokrowcem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My harmony mamy już coś koło roku i jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre materace mają w Fiki Miki, u nas materac z tych drugich obecnie dla starszego dziecka Vera +, znakomity
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Agata Meble, spory wybór, cenowo jest też ok. Mam od nich model Vita
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

a ja mam z Sembelli i też jestem mega zadowolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

ja mam ich geltexa super sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

My też mamy geltexa i jesteśmy mega zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

Ma ktoś model materaca z pianki bultex? jak wygląda spanie na nim tak po roku? zastanawiam się na tym wypełnieniem ale nie chce materaca na kilka miesięcy tylko na dłużej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: materace

My mamy taki materac Sembelli i faktycznie śpi się bardzo dobrze, fajnie dopasowuje się do ciała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz sobie http://trackmaster.pl/idealny-materac-piankowy/ myślę że wybierzesz coś odpowiedniego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam materace z Sembelli, dla naszej dwójki to naiwygodnieszy materac pod słońcem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre sa materace z Fiki Miki , teraz mamy kolejny materacyk od nich Odeo +, mega wygodny, zdrowy i bezpieczny dla dziecka . Ma nawet pozytywną opinie Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W materacu ważne jest postawić na jakość bo trochę będzie nam służył , polecam sambę mam ją 2 lata i ciagle jest jako nowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam materac Hetman Aqua kupiony z neta. Takiej wygody szukałam od dawna. Jest ssuper pod każdym względem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odkąd go mam polecam każdemu kto szuka wygody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lateks to specyficzne wypełnienie, napewno nie dla każdego ale fakt hetman jest super wygodny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam comfeela super połączenie pianki i sprężyn.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I super jakość wykonania i trwałość jak to Sembella.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak ja też potwierdzam Sembella to jest to ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam polecam zakupy w Agacie Meble ich Vita jest extra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam sembelle bo mają bardzo duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam od nich comfeela i jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vite mam ponad rok i polecam każdemu te materace.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W salonie na Przywidzkiej dobrano mi super materac - polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej zrobić zakupy online, bo dzięki temu można sporo zaoszczędzić i przede wszystkim znaleźć rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do waszych potrzeb. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://hilding.pl/kategoria/materace-dzieciece/ . Mają tam bowiem w ofercie materace dziecięce, młodzieżowe oraz tradycyjne. Jest tam sporo różnych ciekawych opcji do wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupiliśmy materac Sembelli i jesteśmy mega zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mam od nich poduszki i też uważam że to był bardzo dobry zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...