mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

Możliwość negocjacji-ile mogą zejść z ceny? cena wyjściowa 5500zł/m2 może jest tu ktoś kto kupił tam mieszkanie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Uwaga ! Wszyscy potencjalni nabywcy mieszkań od Mat-Budu

jak nie podpisałaś to z kąd wiesz co jest zapisane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga ! Wszyscy potencjalni nabywcy mieszkań od Mat-Budu

no właśnie a Twoje właśnie nie widziały :/
bo ja piszę o akcie notarialnym (którego nie podpisałam) a nie o umowie przedwstępnej w której nie ma tych zapisków co są w akcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga ! Wszyscy potencjalni nabywcy mieszkań od Mat-Budu

Mieszkańcu kl. C - a kto za Ciebie podpisywał umowę? Przecież widziały gały co brały? No chyba, że nie czytasz ze zrozumieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga ! Wszyscy potencjalni nabywcy mieszkań od Mat-Budu

a co macie za zapiski w akcie noatarialnym??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga ! Wszyscy potencjalni nabywcy mieszkań od Mat-Budu

o tak rzeczywiście jest się z czego cieszyć :/
ja jakoś nie zauważyłam rabatu no i te zapiski w akcie równie korzystne jak rabat :/
poza tym tylko się cieszyć że są tacy co mimo zebrań i walki reszty lokatorów robią co innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga ! Wszyscy potencjalni nabywcy mieszkań od Mat-Budu

A ja WAM WSZYSTKIM POWIEM że cieszmy się z tego co mamy bo jest dobrze z tymi aktami mamy faktycznie rabat ja już podpisałam i mam z głowy i się cieszę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga ! Wszyscy potencjalni nabywcy mieszkań od Mat-Budu

Aneta i jak masz juz ten akt notarialny??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga ! Wszyscy potencjalni nabywcy mieszkań od Mat-Budu

Nie róbcie zadnych ustalen "na gębę". Wszystko ma być na piśmie ! Niestety, nie dotrzymują ustaleń ustnych i w razie jakichkowliek problemów powołują się na umowy. Ulubione zdanie p. Gospodarka "Trzymajmy sie umow...".
Umowę przedwstępną podpiszcie w postaci AKTU NOTARIALNEGO. Tylko taka forma bedzie Was chronić w sadzie przed pozniejszymi zmianami. Zwykla umowa cywilno-prawna niestety nie. Ostateczny akt notarialny moze zawierac rozne niekorzystne dla Was zapisy, takze takie, których nie bylo w umowie przedwstepnej.
Nie liczcie na to, że po wplacie pieniedzy ktos bedzie z Wami rozmawial i cos z Wami ustalal czy negocjowal. Macie podpisac akt notarialny w takiej formie jak oni sobie zycza. To tyle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

wygląda na to że ostateczność, na pismo odpisali że niestety nie pójdą nam na rękę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

Witam sąsiadów! Chciałbym zapytać- czy ten matbudowski notariusz to juz ostateczność, czy też można go jakoś obejść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

Witam serdecznie! Zapraszam Państwa do skorzystania z usług nowo-powstałej firmy zajmującej się projektowaniem i aranżacją wnętrz "Twoje Wnętrze". Zachęcam do wejścia na stronkę http://www.twoje-wnetrze.com Zapraszam :)
Agnieszka Szreder, tel. 535-823-423.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

aha to sorki, nie wiedziałam
w każdym razie zapach nie ładny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

To co czuć to nie oczyszczalnia tylko wysypisko w łężycach jak jest wiatr w tą stronę najmocniej czuć to na wysokości biedronki, nawet była interwencja ze strony Radnych Gdyni i podobno ma się poprawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

wiesz, że o wszystko pytałam a o to akurat zapomniałam :) będą kompleksowo u nas wykańczać i końcowa kwota będzie i tak do negocjacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

a ile cie za sufit podwieszany kasuja??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

Dopiero co fachowcy przyszli, bo troszke im się opoźniła ostatnia robota. Na początku zajmą się łazienką podwieszany sufit, obudowanie wanny,itp. Mamy nadzieję, że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w miesiąc się wyrobimy, baynajmniej do podstawowych standardów. Na wszystko co trzeba dość długo czekać już fizycznie mamy lub mamy zamówione tak więc nie powinno się nic przedłużyć, bynajmniej mam taką nadzieje :)

P.S przy okazji polecam salon łazienek CONCEPT w Rumi http://www.concept-lazienki.pl Fachowa obsługa i porada, przy zakupie płytek projekt łazienki gratis. Bardzo szybka realizacja zamówien i rabaty!Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

kajagdynia

hej i jak tam jaki etap wykanczania?? Masz juz wszystko ogarniete front robót zaplanowany?? Ile czasu chcesz poswiecic na wykanczanie mieszkanka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

witajcie to znowu ja niby ta nie dobra kobieta wtracajaca sie do wszystkiego... :)

Aneta głowa do góry, spojrz na to wszystko bardziej optymistyczniej i ciesz się z własnego mieszkania, bo nie każdy ma taką możliwość...pamiętaj, że niektórzy ludzie nie mają w ogóle mieszkań...

My jesteśmy już po odbiorze kluczy, Semeko wyrobiło się w czasie :) teraz jestesmy na etapie wykańczania, super sprawa :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

Aneta

Ja widze że Ty wciaz narzekasz i nic poztywnego w swoim mieszkaniu nie widzisz moze zmiec troszke poglad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

jaka pipa glupia. sa wizualizacje budynkow. u mnie na alei tez sa niskie partery, ale ja jestem tego swiadom. zreszta ty tez bylas podpisujac umowe. wiec teraz nie sap.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (6 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Rumia Centralna (7 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

Formeli 17 (66 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...