mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

Możliwość negocjacji-ile mogą zejść z ceny? cena wyjściowa 5500zł/m2 może jest tu ktoś kto kupił tam mieszkanie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

pewnie na koszt wspólnoty, ale wiesz na matbud i tak nie ma co liczyć w ogóle nasza zieleń różni się znacząco od tego co miało być, tak więc pilnujcie wszystkiego zanim bedzie za późno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

cos pozno o yum mysla teraz na własny koszt wpólnoty mieszkaniowej bedziecie musieli to zrobic zenujace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

ciekawe jak sie odgrodzicie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

oj nie przesadzam, nie piszę tego złośliwie, piszę moje odczucia i prawdę, z resztą na tym forum ludzie to wiedzą, nigdy ich nie okłamałam

Artur
my chyba też się odgrodzimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

Nie przesadzaj Aneta. Mieszkam w Rumi od 20 lat w wieżowcach na wysokości Jagi i jakoś nie czuję smrodu z oczyszczalni. Jak się zdarzy raz no może dwa razy do roku to jest sporo. Pracowałem przez 6 lat blisko Aleji Dębowej i też tego smrodu jak go nazywasz nie czułem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

przekichane jest to ze kazdy menel moze chodzic wokół waszej posesji u nas bedzie to dobre ze bedzie videofon oraz osiedle ogrodzone to duzy plus mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

my sobie też współczujemy :)
a zapach czuć przeważnie z samego rana albo pod wieczór, więc może dlatego nie trafiliście, może w ciągu dnia się to rozchodzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

a ja Tobie wspólczuje infrastruktiry wokół bloku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

wiesz co mnie dziwi ze czesto jestem w rumi i nie czuje smrodu a nam ciezko nie bedzie sie przyzwyczaic do gdyni 5 minut samochodem wiec ja problemu niemam hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

zaczynam się przyzwyczajać, ale ciągle myślę nad Gdynią, mamy plany w przyszłym roku sprzedać to mieszkanie i wracać do Gdyni
.
współczuję Wam smrodu z tej oczyszczalni bo u nas dosyć często czuć, więc u Was będzie jeszcze gorzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

Aneta
Jak sie ogólnie mieszka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

to jest rzenada z tymi balkonami na parterze złodziejowi to na reke w nocy sie schowa na balkonie jak ludzie beda przechodzic obok hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

oj tak ja też, to są jakieś sutenery :/ ale na wizualizacji te balkony są wiszące a w realu wyszły tak jak wyszły
mat-bud jest nierzetelny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

wspólczuje ludzia którzy mieszkaja na parterze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

otóż to i tak samo było z odbiorem, ostatnią transze mieliśmy w sierpniu(bo pod koniec mieliśmy mieć odbiór) a oddali mieszkania 21 stycznia, a raty trzeba było już płacić od całego kredytu
gdybyśmy wiedzieli że tak będzie to transza ostatnia poszła by w grudniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

Może kwestia aktu nie byłaby taka ważna, ale każdy kto ma kredyt wie, że im szybciej pokaze w banku akt tym szybciej zmieni się oprocentowanie kredytu, a to nie takie bez znaczenia przecież.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

żadna sensacja kolego

po prostu liczy się prawda, wystarczy nie obiecywać

najpierw zapewniali że oddadzą wcześniej mieszkania i to dużo wcześniej a wyszło inaczej bo oddali po terminie a teraz s****y taty z aktem, niby jako zadość uczynienie że mieszkania oddane były później miały być w kwietniu ale nie ma

ale Ty pewnie się świetnie orientujesz skoro bronisz mat-bud to pewnie masz z nimi coś wspólnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. wedlug umowy maja czas do konca czerwca, i nie obiecali ale starali sie szybciej to zalatwic. a wy juz sensacji szukacie tam gdzie jej nie ma ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

no zgadza się z tą właśnością
co do aktu to mają czas do końca czerwca, ale obiecali do końca kwietnia :/
Artur
w zimę to cienko będzie z gazem :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

A jak mat-but tłumaczy się z przeciągania podpisania aktu?ogólnie przekazują mieszkanie, kasę zgarniają , ty je wykończysz ale notarialnie właścicielem nie jesteś, super polityka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Rumia Centralna (7 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

Osiedle Archipelag (8 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

Wiejska 13 (9 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji w szybko rozwijającej się części Rumi oznacza łatwy dostęp do kompleksowej...