mieszkania na pustkach

Temat dostępny też na forum: Jasień Dom i mieszkanie
Rozwazamy kupno mieszkania na Pustkach, w starszym budownictwie (lata 80te), te dwuklatkowe bloki, 3 pokoje, 60metrow...mozecie cos powiedziec o tym osiedlu? jak sie tam mieszka? jakie sa oplaty, jak sprawuje sie spoldzielnia mieszkaniowa? komunikacja i w ogole cala reszta? mieszkania sa stosunkowo tanie, czy jest w nich jakis "kruczek"? czy tez moze wynika to z polozenia na obrzezach Gdyni? a moze to kwestia tego odoru z wysypiska? w koncu jest jakies zagrozenie czy nie ma? smierdzi czy nie? przyznam szczerze ze dla mnie maja te mieszkania (60m) rozkład idealny, wrecz wymarzony, zadnych aneksow, duze ustawne pokoje, kuchnia tez ustawna, rocznikowo dla nas bez znaczenia, maz budwolaniec wrecz unika tych odpicowanych najnowszych apartamentowcow, ktore moznaby przyrownac do domkow z tektury (był rzecoznwca w kilku sporach deweloper-mieszkancy), nie mamy noza na gardle (czyli kredyt i jak najtansza opcja), bo mamy juz dwa pokoje na wlasnosc bez kredytu, chcieclibysmy po prostu kupic wieksze, 3 pokojowe lokum ( a to w ktorym mieszkamy wynajac), a mi po przejrzeniu wielu opcji, po prostu poddobaja sie te 60metrowe mieszkania na pustkach... w kazdym razie bede wdzieczna za opinie mieszkancow pustek!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania na pustkach

1. Pustki to nie Jasień radzę zmienić forum.

2. na Pustkach nie ma wysypiska
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: mieszkania na pustkach

Pustki to bardzo fajna dzielnica. Spokojna, blisko lasu. Nic nie śmierdzi ;) Wręcz przeciwnie, powietrze czyste, bo kawałek od centrum, a blisko lasu. Mój mąż tam się wychował i bardzo sobie chwali tą dzielnicę.
Jak dla mnie jedyny minus, to średnia wieku ok. 50 lat. Chociaż place zabaw są :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: mieszkania na pustkach

Mieszkam na pustkach okolo 4 lat, w takim mieszkaniu jak wlasnie piszesz :) taki układ faktycznie jest bardzo funkcjonalny, dla rodzny z malym dzieckiem idealny. Mieszka sie dobrze, sklepy sa w bliskim zasiegu (tesco, stokrotka, zwykle spozywcze), a takze poczta czy przychodnia. Dodatkowym atutem na pewno jest piekny las, po ktorym super sie spaceruje latem. Dzielnica jest dosc spokojna, duzo jest starszych osob, ale rodzin z malymi dziecmi takze ;) Co do komunikacji miejskiej nie mam zastrzezen, trajtek 28 czy autobus S jezdza czesto w tygodniu, procz tego W, 159 czy 770 (te jezdza rzadziej). Odory z wysypiska smieci ja niestety czuje, jednak poki co tylko czasami (wydaje mi sie, ze zalezy to od cisnienia, wiatru itp itp).
Ogolnie pustki polecam, sa jak dla mnie jedna z fajniejszych dzielnic Gdyni
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mieszkania na pustkach

Pustki Cisowskie uchodzą za jedne z najatrakcyjniejszych dzielnic w Trójmieście.
Dzielnica otoczona lasem. Małe sklepy, markety , obwodnica pod nosem ,doskonałe połączenie autobusowe z centrum ,ze szpitalem w Redłowie oraz z Sopotem , nocą przejmująca cisza(!), no i wieczorami oraz wczesnym rankiem zapach lasu, a najbardziej czuć to wiosną.
Pokaż mi lepszą dzielnicę w Trójmieście ...
Jeśli zaś chodzi o daleko położone wysypisko,parę ładnych kilometrów za potężną górą pokrytą gęstym lasem, oddzielającą Pustki, to należy spytać mieszkańców tamtych miejscowości bezpośrednio sąsiadujących z tym wysypiskiem . Oni będą mieli więcej do powiedzenia.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: mieszkania na pustkach

mieszkam na Pustkach od 4 lat i...odliczam wręcz dni do wyprowadzki!!!!
1. dużo drechów- blokersów...niby normalne przy tej ilości bloków, nie mniej jednak spacer wieczorem, czy chociaż przechadzka z przystanku do domu do przyjemnych nie należą
2. smród z wysypiska czuć, a jakże! i nikt mi nie powie, że nie!
3. komunikacja miejsca- owszem, jeździ 28, S, W ale ich rozkłady w większości są tak ustawione, że jedzie jeden po drugim więc jak się spóźnisz na jeden to na dwa pozostałe również!
3. ktoś tam pisał, że obwodnica pod nosem...to fakt, ale co z tego skoro żeby do niej dotrzeć musisz jechać dobre 20 minut ( mówię o godzinach szczytu), żeby przedrzeć się przez kartuską i potem skrzyżowanie z morską!
ojjj mogłabym tak wymieniać i wymieniać...
plusy: las i blisko do tesco- tyle!
a lepszych dzielnic w Trójmieście mogłabym wymienić całkiem sporo!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 28

Re: mieszkania na pustkach

Z tekstu wynika ,że jesteś wielce rozżalona. Pewnie nie płacisz za mieszkanie i Ciebie eksmitują. Dla takich, rzeczywiście ,miejsca tu nie ma.
Piszesz,że do obwodnicy jedzie się 20 min.
Nie masz przypadkiem dzisiaj wysokiej temperatury ?
20 min. z Pustek jedzie się do Wejherowa lub w drugą stronę ,do Redłowa.
Trolejbusy,autobusy jak sama piszesz, jeżdżą jeden po drugim,więc w czym problem ?
A najlepiej przyjechać i pospacerować sobie po osiedlu i nie słuchać tych, co są zmuszeni osiedle opuścić.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: mieszkania na pustkach

Z tekstu wynika, że jesteś wielce niekulturalnym człowiekiem! Czy ja Cię w swoim poście obraziłam? Nie! więc sobie nie życzę żebyś Ty mnie obrażał! Ja wyrażam swoje zdanie i przypominam Ci, że od tegojest forum!!!
Mogę się założyć, że płacę więcej za mieszkanie niż Ty! Tak się składa, że mieszkam na jednym z dwóch najnowszych osiedli na pustkach i gwarantuję Ci, że o eksmisji nie ma mowy! Ok. przegięłam z tymi 20 minutami, powinnam napisać- 15! Jeżdżę codziennie do pracy więc wiem co mówię! Poza tym czytaj ze zrozumieniem- napisałam, że w godzinach szczytu!
Trolejbusy i autobusy jeżdżą jeden po drugim w odstępie 1 minuty więc tak jak pisałam jak spóźnisz się 2 minuty to i na jeden i na drugi nie zdążysz ( poza tym częstotliwość jeżdżenia autobusów jest żenująca wręcz!)

Tak...spacer...proponuje po zmroku- stres i niechęć do zamieszkania tam gwarantowana:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: mieszkania na pustkach

Pustki są bardzo drogie, czynsze itp.masakra. Las faktycznie blisko ale w wielu miejscach w Gdyni las jest blisko, tesco, stokrotka takie markety są wszędzie, szkoła słaba, przedszkole bardzo fajne a i przychodnie odradzam-masakra
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: mieszkania na pustkach

Przychodnia lekarska,rzeczywiście masakra.
Pacjent przychodzi do recepcji zarejestrować się do lekarza pierwszego kontaktu i dowiaduje się ,że wizyta będzie dopiero za ...dwa tygodnie !!!
Zaś w poczekalni pusto ,a lekarz nudzi się.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: mieszkania na pustkach

Te, cwaniaczek od eksmisji. Fakt, do Wejherowa jedzie się 20 minut - z tym, że lasem. Niestety, od czasu modernizacji skrzyżowania Morska/Kartuska, z Pustek do obwodnicy jedzie się dobry kwadrans, więc przestań kozaczyć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: mieszkania na pustkach

Z tym smrodem to dziwne, bo ja nigdy nic takiego na Pustkach nie czułem. A mieszkam tutaj prawie całe życie (~ 30 lat). Niedaleko samych Łężyc, w lesie, cos ostatnio czuć. Chociaż kiedys nawet te pare kilometrów w las, w kierunku wysypiska byl pod tym względem spokój.
Generalnie plusy:
- największy to Las - z trzech stron dzielnica otoczona wzgórzmi morenowymi z gęstym lasem,
- komunikacja: zkm, blisko obwodnica (rano jestem na obwodnicy w 5minut),
- sklepy (Tesco, Obi, MediaMarkt itd.),
Minusy:
- osiedle siłą rzeczy się starzeje, srednia wieku mieszkańców rosnie,
- tkz. blokerstwo/dresiarstwo. Zawsze istniala tu silna grupa "kibiców" (w złym tego słowa znaczeniu) Arki Gdynia. Ale trzeba uczciwie przyznać, ze jest tego mniej niż kiedys, bo jak już pisałem wyżej, osiedle się starzeje.

Jak kto lubi zbierać grzyby, lubi las i generalnie przyrodę, to mu się tu spodoba.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania na pustkach

Witomino lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mieszkania na pustkach

Pustki kocham.Są dzielnicą nr 2. Pierwsze jest Witomino.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mieszkania na pustkach

Mieszkam na Pustkach- ul. Pawia- od 6 lat.
Żadnego smrodu nie czuć ! Bynajmniej tu do nas nie dochodzi ;)
Autobusy kursują często. Nie prawda, że z minutową różnicą...
Między W a S jest od 10 do 20 min różnicy. 28 jeździ też często. Wystarczy jak spojrzysz na rozkład ZKM.
Szkoła jest super. Chodzi do niej moje dziecko. Nie narzekam. Jest jedną z lepszych szkół podstawowych w Gdyni. Też wystarczy poszperać w necie za informacjami.
Przedszkole podobno wspaniałe. Moje dziecko do niego nie chodziło bo wtedy mieszkaliśmy gdzie indziej ale znajomi stąd zachwalają.
Przychodnia .. no cóż. Panie w rejestracji ostatnio się pozmieniały i wyszło na lepsze. Lekarza rodzinnego polecam dr Kołakowską lub Karczewskiego. Pediatrę dr Dziedzic. Zresztą w Chylonii jest druga przychodnia więc wybór jest.
Blisko Stokrotka, małe sklepiki, Tesco, media Markt.
Do obwodnicy jakieś max 10 minut.
Kartuska rzadko kiedy jest zatłoczona, bez przesady. Co innego Morska ale nie ma co się dziwić skoro to główna ulica.
Z blokersami nigdy nie miałam do czynienia.
Jeszcze żadnego nieprzyjemnego incydentu nie doświadczyłam w ciągu tych 6 lat. Nawet spacerując późnym wieczorem bo ok. 23-24.
Ja szczerze polecam tą dzielnicę ! Czysto, spokojnie, uroczo.. I ten piękny las tuż pod nosem...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: mieszkania na pustkach

masakra...mam wrażenie, że o dwóch różnych dzielnicach mówimy! Nie wierzę, że mieszkając na pustkach nie czujesz smrodu!!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: mieszkania na pustkach

Mieszkam na osiedlu zamek na pustkach (od jego poczatkow), uwielbiam ta dzielnice, spokoj cisza, idealne miejsce dla rodzin. Prosze nie brac komentarzy typu strach przejsc wieczorem z przystanku do domu na powaznie, bo jak na blokowisko pustki sa nadto spokojna dzielnica. Co tu duzo mowic las, piekne tereny, z dala od zgielku, wszytko co potrzebne w zasiegu reki, komunikacja miejska wymarzona. Chcialem tez dodac i mowie to calkiem szczerze, ze odkad tu mieszkam lezycowy smrod nie doskwieral ani razu - owszem, zdarza sie, ze mozna poczuc bliskosc wysypiska, ale w zaden sposob nie utrudnia to zycia, ot czuc cos tam raz na ruski rok. Dla ludzi lubiacych aktywnie spedzac czas (tzn rower, bieganie, spacery) jest to miejsce idealne, wlasnie idzie wiosna i mam zamiar napawac sie naszym swiezym pustkowym powietrzem :) Ta dzielnica ma naprawde wiele do zaoferowania i stawiam ja w czolowce - zaraz za orlowem jednak badzmy realistami nie kazdy moze sobie pozwolic aby mieszkac z widokiem na morze. Pozdrawiam i radze sie nie sugerowac wpisami co niektorych osob na tym forum, decyzja o kupnie tu mieszkania bedzie na pewno sluszna :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: mieszkania na pustkach

zapomnialem dodac, ze jestem mlody - a zapewne ma to znaczenie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: mieszkania na pustkach

Na pustkach jest ślicznie,spokojnie i tak odprężająco.Piękna dzielnica.
Cały urok niestety psuje Gsm ,kultura administracji i horrendalne opłaty.
No i kiedyś była lepsza atmosfera na pustkach.Teraz to same "ą,ę,ależ"
każdy ma się za nie wiadomo kogo,niewiele niestety sobą reprezentując.Każdy o każdym wie wszystko,ale nikt z nikim nie rozmawia...bleeeee,ta atmosfera jest poprostu ohydna.Może dlatego że większość mieszkańców to już rupiecie zakorzenione na tych pustkach.
Szkoła słaba,przychodnia makabryczna,smrodek z łężyc okrutny,zwłaszcza wieczorami i rano przy sprzyjającym wietrze.Okna czasami nie można otworzyć w mieszkaniu.Dojazd do centrum,czy gdziekolwiek jest,ale bardzo słaby. 5;12 pierwszy autobus,do pracy ciężko na 6 dojechać,wieczorem wydostać się z pustek też do godz 22 potem już nicccccc,w dzień na morskiej jak staniesz w korku to d.....a żadnego innego objazdu na pustki nie ma.Mimo wszystko uwielbiałam mieszkać na pustkach,ale teraz kiedy już nie jestem mieszkańcem tej pięknej dzielnicy,widzę jak bardzo ludzie tam gnuśnieją,ile tam jest zawiści i zaściankowości.
Teraz mam super sąsiadów,życzliwych ludzi,i przede wszystkim normalną spółdzielnię,a raczej zarządcę i opłaty niższe o prawie połowę niż w Gdyńskiej.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: mieszkania na pustkach

No i dodajmy do tego jeszcze ostatnie złodziejstwa na Pustkach... Aż strach zostawiać samochód pod blokiem,bo a nuż widelec komuś się spodoba coś wiecej niż emblemat z logo marki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: mieszkania na pustkach

Ty się Natalko jeszcze nie wyprowadziłaś ? Przecież tobie słonko wszystko tu przeszkadza.
I znowu ten płacz o emblemacik z autka, ehh.
Nie siej paniki i tak jak ci doradzałem już kiedyś - wyprowadź się na jakieś spokojne, urokliwe marchewkowe pole, gdzie ani sąsiedzi, ani obsługa Stokrotki, ani ksiądz nie będą ci spędzać snu z powiek swoim ciągłym, złośliwym zachowaniem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mieszkania na pustkach

O...marchewkowe pole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania na pustkach

Witam serdecznie,

nie będę zaśmiecał forum nowym wątkiem, dlatego podepnę się pod pytanie jagi sprzed 3 lat.
Zastanawiam się nad kupieniem mieszkania na Borowikowej lub Rydzowej. Główne pytana to: czy polanka pozostanie polanką i czy jeszcze czuć w okolicach Eko Dolinę?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania na pustkach

jestem tam regularnie i nic nie woni ;) masz tam 2 drogi wyjazdowe na gdynie ul.kartuska i kierunek lezyce do karwin albo rumii. pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mieszkania na pustkach

Dzięki! Piękna okolica, zawsze mi się podobała, ale jak się człowiek naczyta różnych opinii, to nawet sam sobie nie ufa... Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mieszkania na pustkach

Panie, bierz Pan to mieszkanie.

Zadnego smrodu nie czuc, choc moze ktos o czulym wechu ma odmienne zdanie. 18 lat mieszkajac na Pustkach nic nie poczulem, a przynajmniej ciezko cokolwiek mi sobie przypomniec. Ale to juz zostawiam do Panskiej oceny, prosze poprzebywac pospacerowac tam troche latem i sobie wyrobic opinie.
Wsrod moich znajomych i wielu osob mieszkajacych w innych dzielnicach i odwiedzajacych mnie panuje przekonanie, ze Pustki to miejsce idealne do mieszkania. Szczegolnie moje rejony osiedla zamek
Ktos tu wspominal o dresiarzach, a ja sie pytam gdzie ich nie ma wcale ? Ja wiem gdzie, ale wnioskuje, ze tam Pana i poprzedniego pytajacego na zakup raczej nie stac. Pustki to blokowisko, ale z doza sielanki, a patologia jest raczej rzadkim zjawiskiem. Kiedys bylo gorzej, ale srodowiska sie rozplynely. W ogole takie dywagacje nie maja sensu, bo zjawiska dresiarstwa, blokersow i patologii tam sie nie odczuwa. Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania na pustkach

Jedno tylko spostrzezenie, Na Pustkach, haremu nie ma.

Nad tym sie najbardziej zawsze ubolewalo za mlodzienczych lat.

Ale to raczej nie Pana zmartwienie. He He
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: mieszkania na pustkach

Na Pustkach mieszka się całkiem fajnie jeżeli nie macie w mieszkaniu pod sobą (!) nieznośnych dzieciorów.

Miałam taką sytuację, że słyszałam wszystkie ryki i piski tych dzieci mimo, że mieszkały z rodzicami piętro niżej. Ktoś się w końcu znerwił, powiadomił policję o uciążliwych hałasach - a kto za to oberwał? Oczywiście,że ja. Ojciec sąsiada spuścił mi taki w...pdol że tydzień nie mogłam wygiąć rąk do tyłu. Ubzdurał sobie, że to ja. Dorwał mnie kiedyś jak wychodziłam z bloku i zaczął wyzywać wraz z żoną od najróżniejszych. Spytałam czy jego synuś i głośne wnuki potrzebują adwokata. Jego żona zaczęła mnie wyzywać od blerw.Jako,że nie pozwolę się obrażać spoliczkowałam babę w obronie własnej, po czym dziadyga spurpurowiał i zaczął mnie szarpać. Ogólnie sprawa skończyła sie na Policji a glosni lokatorzy niemal od razu sie wynieśli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: mieszkania na pustkach

No wlasnie - tez bym sie wyniosl majac taka sasiadke.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: mieszkania na pustkach

Niestety zdarza się. Ale nie wiem, o co Ci chodzi z dziećmi. To normalne, że dzieci są głośne. Ty też byłaś, choć może tego nie pamiętasz:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mieszkania na pustkach

Ja będąc dzieckiem grzecznie spałam o 22, a te dzieci (2 lata i 4 lata) o tejporze odstawiały takie brewerie aż głowa bolała..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: mieszkania na pustkach

No widzisz Natalko ,nie wszystkie dzieci są tak grzecznie wychowane jak Ty.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: mieszkania na pustkach

O, duecik z HP ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania na pustkach

Mimo, że jedynaczka to i tak dobrze wychowana twardą ojcowską ręką ;).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: mieszkania na pustkach

Natalko..doswiadczenie w policzkowaniu masz jak mało kto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania na pustkach

Mieszkam na Borowikowej od kilku miesięcy, wcześniej bywałam tam często w "odwiedzinach" ;) nigdy nigdzie nie mieszkało mi się lepiej, a mieszkałam w kilku dzielnicach zarówno Gdyni, jak i Rumi. Nasz blok jest na skraju osiedla, z balkonu roztacza się widok na kort tenisowy, boisko i las, nie ma przyjemniejszego miejsca na poranną kawę... nigdy nie czułam żadnego przykrego zapachu ze strony Łężyc, ani zresztą zadnej innej, komunikacja miejska jest ok, wiadomo Morska, ale i tak lepsze to niż jazdą ze strony Dąbrowy ul. Wielkopolską... zresztą można uniknąc najgorszych korków jadąc na Chylonie i dalej SKM. Mam 26 lat i polecam tą dzielnice każdemu :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mieszkania na pustkach

W ciągu 8 lat mieszkania w Gdyni, przeprowadzałem się kilkukrotnie i potwierdzam poprzednią opinię - tu jest moje miejsce. Od 3 lat to najwspanialsze miejsce do życia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: mieszkania na pustkach

Ja mieszkam na ul.Źurawia. Mieszka mi się fatalnie!!!! Sąsiedzi konfidenci. Taka sprzątaczka potrafi stanąć pod drzwiami z właśnie wychodzącą emerytka z mieszkania i bez krempacji obrabia ci d...pe pod samymi drzwiami.Ostatni raz okno otwierałam we wrześniu bo co chwile palą w piecu śmieci. Okna i parapety są tak brudne od sadzy że domyć nie można. Na klatce od pieca śmierdzi tak że chwilami mam wrażenie że mieszkam na Ślasku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: mieszkania na pustkach

Zgadzam się.Mieszkam tu od 34 lat i stwierdzam że nigdzie nie jest tak pięknie. Osiedle spokojne, zadbane. Z tymi zapachami z wysypiska to wielka przesada. No i ta przestrzeń przed oknami, nie tak jak na nowych osiedlach. Kocham Pustki. Żal będzie umierać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mieszkania na pustkach

ja mieszkam na pustkach od 2 miesięcy. Póki co jest super! w koło las cisza i spokój :) sklepy szkoły w okolicy! Tak więc polecam serdecznie :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania na pustkach

Czesc!
Planuje przeprowadzke na pustki, ale tez rozwazam Witomino, ktora dzielnica jest waszym zdaniem lepsza?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania na pustkach

No w rumi jest fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: mieszkania na pustkach

Witomino
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: mieszkania na pustkach

Dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy w której części Witomina. Od północy planowana jest obwodnica która przetnie TPK więc dostęp do lasu będzie ograniczony. Generalnie z Witomina jest szybszy dostęp do Śródmieścia i to w sumie jeden z głównych plusów. Poza tym dzielnica jak dzielnica. Bloki, wielka Witawa która dominuje nad dzielnicą, głośna oraz ruchliwa Chwarznieńska (być może się to zmieni po oddaniu obwodnicy). Co do Pustek to zdecydowanie bardziej spokojne niż Witomino. Im dalej od obwodnicy tym ciszej. Do SKM od 20 do 30 min pieszo. Z Witomina podobnie do SKM Redłowo - około 20-30 min. Tak naprawdę, wszystko zależy od dokładnej lokalizacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzieki Aleks za odpowiedz.
Wybralam Pustki... moglam miec wieksze mieszkanie za te sama cene co na Witominie.
Okolica jest zielona, cicha, wlasciwie ma sie wrazenie, jakby sie mieszkalo w lesie.
Slyszalam o budowie tej obwodnicy na Witominie, ale za bardzo nie wiem, gdzie bylaby ona zlokalizowana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obwodnica połączy ul. Kielecką z Chwarznieńską okalając dzielnicę od północy. Inna kwestia czy ta obwodnica w ogóle powstanie, jednakże plany są.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mieszkania na pustkach

Witomino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może zamiast zastanawiać się na zakupem mieszkania, warto pomyśleć nad budową domu, jako lepsza perspektywa i metraż?
W dzisiejszych czasach jest to bardzo rozsądne, ale i kosztowne przedsięwzięcie! Jeśli ktoś się zdecyduje, to z doświadczenia napiszę, że warto poszukać dobrej firmy z projektami domów...
My korzystaliśmy z oferty pracowni MG Projekt i wybraliśmy projekt domu o wdzięcznej nazwie "Szmaragd" ;)
Tu można spojrzeć, jak taki dom by wyglądał https://www.mgprojekt.com.pl/szmaragd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdybyś pisał prawdę, ostatnie zdanie nie byłoby napisane w trybie przypuszczającym.
Twój dom powinien już tak wyglądać, albo tak wyglądać wkrótce.
To jest po prostu nieudolna reklama :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim mieszkaniu okna mogą być zdezelowane. Polecam w takim przypadku Zakład Usług Wnętrzarskich Jarosław Kołacz wykonujący renowacje okien drewnianych i plastikowych. U mnie spisali się perfekcyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Cis Park (3 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji w dzielnicy Pustki Cisowskie. To miejsce położone na...

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

Wariat w zielonym Mercedesie (136 odpowiedzi)

Co to za wariat w zielonym Mercedesie, który wyprzedza na trzeciego, hamuje przed autami i do...