minerały gdzie?

Temat dostępny też na forum: Hobby
Czy wiecie gdzie kupię np agat bryłę lub płytkę czy jakieś kryształy? Najlepiej Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: minerały gdzie?

najlepiej w kopalni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: minerały gdzie?

W Manhattanie, na parterze koło Grycana, jest punkt z biżuterią "Viola". Dużych okazów tam nie dostaniesz, ale kamieni ozdobnych do wyboru, do koloru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: minerały gdzie?

Dzięki Mikronezja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: minerały gdzie?

Proszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: minerały gdzie?

Witam ma trochę skamienieli i minerałow chciałbym to sprzedać w całości nie jestem znawca ale są na pewno ciekawe okazy wiem wystawiając je pojedynczo uzyskał bym dobre ceny ale dostałem je od dziadka sam też znalazłem trochę tylko życie mnie zmsiol że muszę się ich pozbyć a nie mam już ochoty na kolekcjonowanie a myślę że jest tego trochę bo tak się w to wciągnąłem że zapomniałem o innych stało się to moja obsesja muszę z tym skończyć i myśleć o rodzinie potrzebuje pieniędzy one miały dać mi je ale było odwrotnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (25 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...