misiek

Miśku , ci ludzie coTobie odpisuja są nienormali przecież Ty szukasz kobiety a nie komentarza ! Szukaj gdzie indziej bo tu nie znajdziesz nikogo normalnego :) a tym bardziej normalnej kobiety :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: misiek

To jest forum dyskusyjne, więc chodzi o rozmowę, czy jak to nazywasz "komentarz".
To miejsce nie służy ogłoszeniom matrymonialnym, od ogłoszeń jest inne miejsce, tutaj:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/szukam-partnera/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: misiek

.....ale piszesz że szukasz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: misiek

malinka: Jeżeli użytkownik tworzy nowy wątek, w którym zamieszcza ogłoszenie, musi liczyć się z tym, że pojawią się komentarze. Po to jest forum, aby dyskutować. Tak jak napisał Anty: istnieje na tym portalu dział ogłoszeń i tam można je umieszczać, mając gwarancję, że komentarzy nie będzie. Poza tym każda zainteresowana dziewczyna może napisać do Miśka na adres mailowy, który podał. Nie sądzisz chyba, aby zainteresowana nim dziewczyna,mając do wyboru forum czy prywatną korespondencję, wybrałaby forum? Pewne rzeczy na forum po prostu się nie nadają. Normalni na forum komentują i żartują, a bardziej osobiste sprawy załatwiają tylko między sobą. Dlatego nie rozumiem Twojego komentarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: misiek

oj Miśku , Miśku dzięki że mi wytłumaczyłeś bo nie wiedziałam :) jak działa ten portal .Teraz już wiem i nie będę negować innych !
Pozdrawiam M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zanim zostanę zjedzona... (96 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

Bratnie dusze (19 odpowiedzi)

Heeej, jeżeli są tu jakieś dziewczyny w okolicach 30 i czują się trochę samotne w tym mieście to...

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...