Iwona B - ocena

Temat dostępny też na forum: Salubre
Od 15 lat korzystam z usług rehabilitacyjnych. Nowoczesny sprzęt, super profesjonalna obsługa fizjoterapeutów. Terminy praktycznie od zaraz. Serdecznie polecam. Nie zamierzam rezygnować z usług placówki salubre. .
Całej załodze fizjoterapełtów dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,

z głęboką wdzięcznością dziękujemy za tak wyjątkową opinię i wieloletnie zaufanie, jakim obdarzyła Pani nasz zespół. Fakt, że towarzyszymy Pani już od 15 lat, jest dla nas niezwykle poruszający i stanowi największe możliwe wyróżnienie.

Każde dobre słowo to dla nas nie tylko powód do dumy, ale i motywacja, by nieustannie dążyć do najwyższych standardów opieki. Cieszymy się, że możemy mieć realny wpływ na Pani zdrowie i komfort.

W imieniu całego zespołu SALUBRE – serdecznie dziękujemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół SALUBRE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Anna - ocena (3 odpowiedzi)

Ogrom wiedzy niezbędny przyszłej mamie, by czuła się pewnie w nowej roli! Rzetelne materiały...

Michał - ocena (3 odpowiedzi)

Jako parter uczestniczący w szkole czuję, że naprawdę lepiej mogę pomóc partnerce w trakcie jak i...

Kinga - ocena (3 odpowiedzi)

Polecam serdecznie, szybka i merytoryczna pomoc, świetny kontakt!