moj maz zaslab

Wogule skandal ze w pogotowiu pracuja tacy ludzie .Mialam dzisiaj w nocy poznac pana ratownika ,ktory zachowywal sie skandalicznie.Po wejsciu do domu od razu zaczalkrzyczec i zachowywac sie arogancko.Pozniej maja pretensje ze ludzie ich bija albo wyzywaja .Wezwalam pogotowie do mojego meza ktory stracil przytomnosc i przewrucil sie na kafelkach .Po przyjezdzie ratownikow na pierwszy rzut oka widzialam jak jeden z nich byl nie przyjemny jego wzrok i zachowanie mowily o tym ze on niepotrzebnie tu przyjechal albo dlaczego go w nocy wzywano.Jego arogancja mowila sama dla niego.Po co tacy ludzie pracuja w pogotowiu gdzie czasami trzeba ludzi pocieszyc.Ja tak z wrednymi ratownikamyi spotkalam sie drugi raz..Pierwszy raz jak sasiadki wezwaly pogotowie do kobiety znaszej klatki.Tak nie moze byc zeby ratownik ignorant tak sie zachowywal.Jak nie ma milosci do ludzi to niech idzie do diablaJJest mi naprawde wstyd ze Polska sie doczekala ludzi bez serca.15.02 2019 to dzien w ktorym wiedzialamze pogotowie jest dla ratowania ludzi.Prawda jest taka ze maz nie chcial jechac do szpitala ale ratownicy powinni zobaczyc skad ta krew i moze w jakis sposob zabezpieczyc a oni po prostu po odmowie nic nie zrobili tylko wyszli Wstyd i jeszcze raz wstyd.Nie mowcie ludziom ze ratownicy sa ok. tylko ludzie sa zli .Ja w to nie wierze.Skarza sie na ludzi a sami sa wstretni i wierze ze nie wkurzyli innychludzi.Ten ratownik co byl u nas dzisiaj nad ranem byl taki arogandzki i nieuprzejmy ze to sie w glowie nie miejsci.Ja place na sluzbe zdrowia i wymagam chociarz tego ze bede wysluchana a nie z piety ratownik mnie opieprzy.Podajcie do tvn jacy jestescie biedni ze ludzie na was napadajaNajpierw wy wykarzcie ze jestesci ok. bo ja wam nie wierze.Tych dwoch ratownikow ktorzy byli u mnie w domu jeden z nich zachowywal sie skandalicznie od reki zaczal na mnie krzyczec.Meza nawet nie zbadaliani nie zobaczyli gdzie jest rana w glowie po prostu po odmowie pojscia do szpitala odeszli.A gdzie jest pierwsza pomoc w takich przypadkach sie nie mowi.Ja jestem tak zazenowana tym panem .Kogo wy zatrudniacie czlowieka bez serca czy bonzo ktory przychodzi do domu i mysli ze moze wszystkimi rzadzic ratownikiem bo on jesst Bonzo a chory to stolec.Prosze o ukaranie takiego pracownika ktory
mysli ze pacjet jest jegowrogiem.Ja place na sluzbe zdrowia i wymagam ludzi kompetetnych i wrazliwych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co Pani z tym zrobiła? Tylko żalenie się na forum,jeśli tak to bardzo dużo.Współczucie dla męża.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj! … zoja, zoja, ochłoń.
Utrata przytomności, to nie przelewki i trzeba zrobić badania w szpitalu. Jeżeli pacjent nie rozumie powagi sytuacji i odmawia udzielenia pomocy, to nie dziw się, że ratownikom mogą puścić nerwy. Przyłożenie plasterka nie załatwia sprawy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie. Skoro Mąż nie zgodził się pojechać do szpitala na badania (dlaczego????) - to czego oczekiwałaś? Plaster sama mogłaś nakleić. Ratownicy nie są wróżkami żeby ustalić powód zasłabnięcia. Badania szczegółowe byłyby przeprowadzone na SORze. Nie chcieliście - to nie. Inni potrzebujący pomocy czekają...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bełkot i analfabetyzm. Napisz to raz jeszcze, kobieto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Popieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...