na co wymienić kopciucha ?

Temat dostępny też na forum: Bojano
Cześć - musimy u rodziców wymienić starego kopciucha i nie wiemy na co - rodzice mają już prawie 70 lat więc zależy nam na czymś jak najmniej obsługowym z łatwą możliwością sterowania - ale tez chcemy by koszty były w miarę przyjazne... ktoś coś podpowie ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opcje bezobsługowego ogrzewania elektryczne, gaz, lub pompa ciepła. Zależy jakie możliwości finansowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mamy podobną sytuację, wymienialiśmy w tym roku kopciucha na pompę ciepła - wszystko wyliczył nam Pan z Bojana tel 609325785, niestety nie pamiętam nazwiska.
Pan doradził nam też że możemy skorzystać z dotacji czyste powietrze
Wszystko poszło sprawnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zainwestujcie w gruntowny remont. Konfiguracja idealna to pompa ciepła i fotowoltaika. Albo kocioł elektryczny i fotowoltaika. Jeżeli dom byłby ocieplony a do tego z podłogówką to potem by było oszczędnie i bezobsługowo. Polecam polskie pompy i kotły od Defro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Idealna dla ludzi, którzy już mają fotowoltaikę. Dla reszty nie ma już szans na założenie na starych zasadach. Poza tym rodzice już wiekowi z tego co wyczytałem. Więc raczej gaz, aby nie inwestować majątku. Podobno już podłączają na nowo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiadomo że najlepszą opcją byłoby poczekać aż gazownia znowu pozwoli na podłączanie się nowych domów do sieci gazowej ale to dla osób które mają czas
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepszym rozwiązaniem jest wymiana kopciucha na nowego kopciucha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

teraz to trudna decyzja. najlepiej coś ekonomicznego. zobacz ofertę od defro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

defro ma ok rozwiazania na pellet np. delta eko umiarkowany technologicznie kocioł i umiarkowane koszty zakupu -polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

sprawdziłem wiele i według mnie defro najgorsze, odradzam wszystkim swoim znajomym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A myślałaś o kotle elektrycznym ? bezobsługowy i tani w zakupie - możesz spojrzeć na ofertę Defro jak nie elektryczny to najwyżej do Waszych warunków doradzą Wam coś innego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale widać po opiniach, że dużo osób nie poleca tego całego defro, ja na pewno nie skorzystam a też szukam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Gdzie w w Gdyni kupic rower górski? (4 odpowiedzi)

Tak jak w temacie poszukuje roweru górskiego w dobrej cenie