na świeżo najlepsza wróżka w trójmieście

odeszła Pani która stawiała karty w Oliwie i długo długo szukałam kogoś kto ją godnie zastąpi. Od znajomych i to kilku dowiedziałam się że w Gdyni świetnie stawia karty p. Kinga . Podobno wszystko się sprawdza i mówi też wszystko nie tylko dobre rzeczy ale umie przestrzec przed kłopotami. No i nigdzie się nie ogłasza . Czy ktoś z was był ? Czy może ją polecić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: na świeżo najlepsza wróżka w trójmieście

Jakbys się wybierała daj cyne. Też chcę iść ale potrzebuje wróżbity o conajmniej 90% sprawdzalnosci. Z tego co piszesz to by pasowało. Idealnie by było gdyby umiała dobrze wywróżyć numery totka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: na świeżo najlepsza wróżka w trójmieście

Ja u niej dwa razy byłam i dwie najważniejsze rzeczy się nie sprawdziły. Minęły już 4 lata a miało się wydarzyć w ciągu maksymalnie dwóch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: na świeżo najlepsza wróżka w trójmieście

Bylam u Kingi W. z Gdyni dwa razy i niestety nic wiekszego sie nie sprawdzilo - bylam 3 i 4,5 roku temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: na świeżo najlepsza wróżka w trójmieście

Jak mozna być tak głupim by chodzić do wróżki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: na świeżo najlepsza wróżka w trójmieście

Jak widać, można być też tak głupim, by tego nie rozumieć.
Dobra wróżka to dobry, wykształcony psycholog, który umiejętnie nakieruje i wesprze. Wiem, co mówię. I nie zareklamuję tej, która mi pomogła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

Gdzie wynajem busa ? (4 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...