z tą lecznica mam same złe doświadczenia, a doktor R. jest zdecydowanie najgorszym weterynarzem jakiego można sobie wyobrazić . kiedy przyszłam z konającym psem .... bez żadnych wyników zlecił zrobienie operacji i upierał się że tylko to może uratować mu życie inaczej umrze w przeciągu kilku godzin. po takiej diagnozie zdecydowałam się aby zoperował psa. po dwóch dniach od operacji pies czuł się tylko gorzej. poszłam z mnim do innego weterynarza który po zrobieniu wyników stwierdził że pies jest śmiertelnie chory i operacja mu tylko zaszkodzila i była niepotrzebna .
po kolejnej dobie pies umarł. pomijając błędną diagnoze weterynarza , równie bolesne było dla mnie że gdy przyszłam z psem na kontrole zalecił zastrzyk i nawet nie pofatygował się aby zobaczyć co z psem. nieudana operacja i dwa zastrzyki kosztowały mnie ponad tysiąc zł. załamujące jest także zachowanie młodej pani blondynki z recepcji wyjątkowo nie miłej i z tekstami po prostu nie na miejscu. nie chce nikogo zniechęcać do tej lecznicy , bo doskonale rozumiem że jest jedną z niewielu otwartych całą dobę, ale zdecydowanie odradzam i przestrzegam przed R...