narzuty na łóżko w sypialni

Cześć,
Czy wiecie gdzie w Trómieście (oprócz Ikei) mogę kupić ładną narzutą do sypialni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: narzuty na łóżko w sypialni

W BlackRedWhite maja ładne narzuty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: narzuty na łóżko w sypialni

my swoje meble sypialniane + pościele + narzutę kupowaliśmy na Allegro :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: narzuty na łóżko w sypialni

BlackRedWhite według mnie ma mało ciekawe wzory, takie trochę sztampowe, poszukałbym w Internecie, jeśli to nie problem. Jest mnóstwo sklepów internetowych, na przykład www.tekstylia.abc24.pl, www.narzuty.sklep.stanpol.biz czy www.domowenastroje.pl, przy czym w tym ostatnim mają sporo ciekawych wzorów, promocji i darmową dostawę. Myślę, że warto sprawdzić w Internecie, bo można znaleźć naprawdę fajne okazje i taniej niż w normalnych sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: narzuty na łóżko w sypialni

Proponuję zajrzeć do Home&You w Galeri Bałtyckiej oraz zwyczajnie do Praktikera! ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: narzuty na łóżko w sypialni

duzo ladnych narzut mozna kupuc w galerii baltyckiej w sklepie home & you
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: narzuty na łóżko w sypialni

Moim zdaniem jalepsze narzuty na łóżko są polskich firm jak Greno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: narzuty na łóżko w sypialni

Witam,
ładną narzutę do sypialni można zakupić w sklepie internetowym www.sklep.maxcotton.pl. Niestety sklep stacjonarny mieści się tylko w Katwoicach i Wrocławiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: narzuty na łóżko w sypialni

ja ostatnio kupowałam w http://www.tekstylia.abc24.pl mają spory wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może spróbujesz zamówić w internecie? Ładne narzuty widziałam na https://yourhomestory.com.pl/tekstylia/narzuty. Polecam każdemu znajomemu ten sklep. Kilka razy robiłam zakupy i na prawdę cenowo bardzo się opłaca. YourHomeStory posiada wyposażenie kuchni, salonu, sypialni czy łazienki. Ceny narzut zaczynają się już od 40 zł. Znajdziesz tam wyprodukowane z mikrofibry, poliestru czy połączenia tych materiałów. Co do jakości to jestem przekonana, że każdy ich produkt jest wykonany znakomicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze ładniej łóżko wygląda jak się założy na nie jakąś ładną i pasującą do wnętrza narzutę. Tak jak mi się podobają łóżka kontynentalne to też myślę, że bez problemu dobrałabym odpowiednią narzutę żeby pasowała. Na szczęście mam dużą sypialnię i dużo miejsca na takie łóżko. Super one są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kupilem swoja online z https://www.ibelo.pl/ i w sumie ladna, tania i dobrej jakosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

Ogrzewanie gazowe (20 odpowiedzi)

Ma ktoś z Was ogrzewanie na gaz, ale nie ziemny, tylko płynny? Myślimy własnie, żeby wkopać w...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...