nie dajcie się zwieść reklamie!!

GWSH reklamuje się "solidne mury - solidna wiedza", tylko kto ma w tych murach zajęciach??? Ja niestety NIE miałam!!!
Szkoda, że o tym nie informują podczas rekrutacji (bo na stronie nie ma żadnej wzmianki o tym, że zajęcia będą się odbywały w różnych szkołach na terenie Trójmiasta!!!!)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie dajcie się zwieść reklamie!!

Pani Alino faktycznie nie wszystkie zajęcia odbywają się na terenie uczelni,ja też zajęcia mam w innej szkole. ale to dlatego,że budynek szkoły jest za mały, aby pomieścić nas wszystkich w jeden weekend. Poza tym nigdy nie słyszałam żeby ktoś miał zajęcia na terenie Trójmiasta. Chyba że nie wie Pani co to jest Trójmiasto?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie dajcie się zwieść reklamie!!

To wszytko od podejścia; jak się niechce uczyć i bywać na zajęciach a jak już bywa się to siada się z tyłu i gada i gada. Ja kończyłam tą uczelnie i dzienne i zaoczne I NIE ROZUMIE TEGO MARUDZENIA! Tak nie które zajęcia miałam po za murami np: wychowanie fizyczne - miałam na AWF, Zajęcia z psychiatri i psychologii dziecięcej na przymorzu! Więc przestaj marudzić i zabieraj do nauki!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie dajcie się zwieść reklamie!!

Ja studiuję administrację publiczną - dziennie wszystkie zajęcia mam na Biskupiej.
Nieuzasadnionym jest oczekiwać od uczelni aby, przy ponad 5 000 studentów, wszystkich wcisnęła w te "mury". Z tego co wiem od znajomych na studiach zaocznych, lokalizacje pozostałych budynków są dobrane według klucza - najlepszej komunikacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie dajcie się zwieść reklamie!!

Czy ciężko jest na administracji publicznej? Od tego roku chciałabym rozpocząć studia na tym właśnie kierunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0