Te usługi kurierskie to jakaś kpina. Od wczesnych godzin porannych do późnego popołudnia siedzę na miejscu dostarczenia przesyłki - 1m od domofonu. Czekam na paczkę, która nie dociera. O godz. 17 pojawia się informacja, że o 12 był kurier... Nikt nie dzwonił do domofonu, nikt nie dzwonił nawet na podany numer telefonu, by mnie zapytać, czy jestem. Pokazuje się, że mam teraz walczyć z centrum obsługi, by 'umówić przesyłkę'. Dzwonię, a tam oczywiście nic nie wiedzą. Najpierw 2 minuty wybierania kolejnych numerków i wiejskiej muzy, potem pani, która ze mną rozmawiała miała kontaktować się z kurierem - zostawiła mnie na 4min podłączoną do wiejskiej muzyki... Po trwającym 5min połączeniu - zniecierpliwiona czekaniem i brakiem odpowiedzi rozłączam się. Drugi telefon - inna osoba, więc trzeba opisywać wszystko od początku. Tłumaczyć, jak w dane miejsce trafić, bo 'kurier mógł nie widzieć domofonu' (?!). Słyszę, że w piątek już się nie zjawi ponownie z przesyłką, bo to 30.12. (no i???), będzie dopiero w poniedziałek. Nadano przesyłkę w środę, otrzymałam ją w poniedziałek. Była to ważna rzecz, a dokładniej umowa. Szkoda słów. Po telefonach do DHL. NIKOMU NIE POLECAM! STRATA CZASU I NERWÓW!