nie rozumiem dlaczego

witam,jestem od 5lat członkiem naszego stowarzyszenia Poeci Ziemi Naszej z siedzibą w Żukowie.dziś wielki dzień,laur dla naszej wielkiej poetki Mirelli Bonk.I nagle,będąc sekretarzem stowarzyszenia,dziś,tuż po 14dowiaduje się,iż jestem ze stowarzyszenia po prostu usunięty.po 20latach wiernej i systematycznej pracy.nie wiem dlaczego,błagam o pomoc.Panie Wojcie czemu mi to robicie i to w dniu moich urodzin.proszę Państwa ,co mam robic? mam nadzieję że to nie sprawa o której ostatnio pisałem w mediach,orientacji. bo jeśli tak to sprawa do sondu. Adam walusinski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

sądu, oczywiście tak jest poprawnie.nie zmienia to faktu,jestem po za stowarzyszeniem od dziś.a ja go zakładałem,dlaczego.nie poddam sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

bo ukradles 2 tyś zł złodzieju.won.i oddaj dirograf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za co także muj Boże oszczerstwa, ze oszczerstea
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może dlatego Cię wywalili, że robisz takie byki, że oczy bolą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adam,dlaczego wyrzucasz publicznie brudy.jutro proszę przyjdz na zebranie a wszystkiego się dowiesz.niestety chodzi o Twój nieodpowiedni stosunek do Roberta.wiesz że jest on załamany po twojej"akcji" .reszty dowiesz się jutro
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panowie,załatwiajcie swoje sprawy nie publicznie. kto z kim i dlaczego to nie sprawa dla stowarzyszenia.ale swojom drogom-takie lubiezniki z was.kto by pomyslal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

pamietam, wasz romans stał sie kanwą naszego rozłamu. czeńść ujeła sie za Tomkiem, czensc za Irkiem. zdecydujcie sie wobec tego kto, z kim i dlaczego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie widzę dalszej możliwości wspulpracy z tymi Państwem. chyba trzeba będzie zmienić otoczenie u odejść na drugi krong
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

oddaj kase bo inaczej popamientasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A o co poszło tak naprawde?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno o niespełniona miłość.a do tego pieniądze.szkoda bo Towarzystwo i nasze Zeszyty były znane i cenione w całej Polsce.
ps.Dominik,daj już spokój,nie mam o to pretensji. czy możemy się spotkać i porozmawiać na spokojnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najpierw przeproś mnie i Adama. publicznie.jest nam przykro za twoje homofobiczne impertynencje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nic nie bendzie tak jak było Piotrek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

abc.proszę pana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...