nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Dziewczyny,doradźcie,mamy jasne podłogi,a wybraliśmy ciemne drzwi w pokojach,to jakie wybrać listwy przypodłogowe,ciemne czy jasne?i czy jasna podłoga fajnie wygląda z ciemnymi drzwiami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

jakoś nie widza mi się jasne podłogi z ciemnymi listwami :/

jak dla mnie - powinny być zbliżone odcieniem do koloru podłogi :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

w google poogladaj sobie zdjecia w grafika :)



chyba nie bardzo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

My mamy jasne podłogi i ciemne drzwi. Listwy jak najbardziej powinny być w odcieniu podłogi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

a listwy musza byc takie jak panele :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

ja mam jasne kafle i ciemne drzwi. Drzwi dobieralam do okien bo uwazam ze stolarka powinna byc w tym samym kolorze. Wyglada bardzo dobrze.
Jesli okna mialabym biale to dobieralabym kolor drzwi do koloru podlogi. Wowczas listwy w kolorze podlogi. Ja okna mam brazowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

Kupcie białe drzwi, albo w takim kolorze, jak podłoga, nie będzie problemu ze zgraniem 10 kolorów "drewna". Wtedy listwy można kupić białe (do białych drzwi), albo w kolorze podłogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

Ja mam jasne podlogi -taka mozaike ,do tego drzwi kolor wenge (ciemne)
Listwy powinny byc zblizone kolorem do podlogi :)
Mysle ze jakby byly ciemne ,chyba niewygladalo by to ladnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

a my mamy włąśnie ciemne;) drzwi wenge, panele olcha, kafle takie neutralne (odcien pisaku afryki), listwy wybrałąm ciemne, bo uznałąm, że są częścią drzwi;) wygladają bardzo dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

my też mamy jasne kafle w korytarzu i jasne ściany, ciemne drzwi (wenge) i do tego listwy w odcieniu drzwi. dla mnie wygląda super. ale wiadomo - o gustach się nie dyskutuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

A pokazcie jakas fotke jak to wyglada ???
Ja na wiosne musze listwy wymienic ,ciekawa jestem jak to wyglada :) z tymi ciemnymi listwami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

Ja mam bardzo jasne podłogi i bardzo ciemne drzwi, listwy daliśmy w odcieniach podłogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

My mamy jasne podłogi i listwy w kolorze podłogi plus ciemny orzech drzwi, sciany jasne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

listwa przypodłogowa jak sama nazwa mówi jest "częścią" podłogi i musi mieć kolor podłogi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

no napewno nie musi, to zależy od właściciela drzwi i podłogi;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

Właśnie skończyłam przeglądać ostatni numer "Werandy", na bardzo niewielu zdjęciach czy to reklamowych, czy ilustrujących artykuły, listwy są w kolorze podłóg. Dominują białe listwy do drewnianych podłóg lub kafli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

A mi się podobają listwy przypodłogowe w kolorze drzwi. znajomi tak mają, wygląda to super, coś w tym stylu:

http://www.google.pl/imgres?q=przedpok%C3%B3j&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=709&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=LxTfZ2Qmam__OM:&imgrefurl=http://www.domowladni.pl/zdjecie/1578-aranzacja-przedpokoj-medytacyjny&docid=MR7tcdXHlW6dxM&imgurl=http://img-pl1.b-dn.net/upl/xxl/zdjecie2965-Przedpokoj-pomysly-aranzacji-wnetrz-przedpokoj-styl-medytacyjny-rodzaj-aranzacje.jpg&w=533&h=800&ei=RKfrTrDOJ86N-wbHzqnJCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=178&vpy=323&dur=1026&hovh=275&hovw=183&tx=128&ty=208&sig=114438905855241972279&page=4&tbnh=147&tbnw=98&start=56&ndsp=18&ved=1t:429,r:0,s:56
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

Witam, bardzo podobają mi się te drzwi i listwy, można otrzymać informację, nt. producenta/wykonawcy, najlepiej na prywatny mail.
Dziękuję z góry
Dorota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt.jasne podłogi a ciemne drzwi?

Moim zdaniem białe listy pasują do wszystkiego. https://bialelistwy.pl .
ta firma oferuje produkty dobre jakościowo, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Warto skorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie pasują http://arcz.pl/trwale-i-ladne-listwy-wykonczeniowe/ nie mam żadnych obiekcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...