no niestety...moja opinia uległą zmianie

Na początku współpracy z firmą, było wszystko w porządku- ale kiedy doszło do momentu sprawdzenia ich słowności -już tak kolorowo nie było. Mieszkańcy budynków wielorodzinnych w tym ja zostaliśmy oszukani.Kupowaliśmy mieszkanie na osiedlu bezpiecznym- miało być ogrodzone, zamknięte i do tego monitorowane.Okazało się, że nic z tego nie zostało zrobione-a co gorsza jako połączeni z domkami to w sumie nie mamy szans żeby to zrobić. Jasnym jest, ze nie dogadamy się z kimś kto ma swoją własność na swoim skrawku ziemi. I tak dzięki City House-dostaliśmy osiedle z sąsiadami, którzy nie są wspólnotą i niedokończoną infrastrukturą bez szans na jej dokończenie...drugi raz bym u nich nic nie kupiła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: no niestety...moja opinia uległą zmianie

grodzenie osiedli to złudne poczucie bezpieczeństwa, według badań zwiększa patologię, spójrz na kraje skandynawskie, Holandię, tam jest większość terenów otwartych a u nas każdy swoją działeczkę 300 m najchętniej ogrodził by płotem na 2 m wysokim, myślisz że cie w ten sposób nie okradną ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: no niestety...moja opinia uległą zmianie

Witam.
Zamknięcie osiedla ma polegać na ograniczeniu ruchu samochodów oraz zwiększeniu komfortu zamieszkania (bezpieczeństwo na jezdni i ciszej pod oknem).
Zgadzam się, że płot i brama nie zapewni bezpieczeństwa we wszystkich aspektach jednak chociaż poprawi sytuację w ww. elementach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: no niestety...moja opinia uległą zmianie

masz rację tez tutaj mieszkam i ot jakieś nienormalne aby robic bramy i potem je zostawiac otwarte..po co te wydatki? no tak ale ja jestem z duuuuuuuuuuuuuuużego miasta więc pewnie się wsiaków czepiam...CITY HOUSE to beznadzieja i niestety się o tym 2- krotnie przekonałem..hehe teraz nawet mieszkańcy (fakt nie wszyscy) z lubczykowej ( a miała być jaśminowy stok) chcieli też pootwierać bramy bo im się nie chce zamykać .....SZKODA w ogóle pisania jacy idioci tam mieszkają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: no niestety...moja opinia uległą zmianie

Zastanawiam sie dlaczego na forum wypowiadają sie tylko osoby niezadowolone a zadowolone milczą? a moze dlatego tak mało tych postów? A tak na marginesie ja jestem zadowolona z zakupu i współpracy, czego życzę wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: no niestety...moja opinia uległą zmianie

ja jestem zadowolony też w 100 %, a brama ? jak będzie to będzie- fajnie, jak nie to też przeżyję. To jest akurat d*perela
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2