nowa inwestycja city house naprzeciwko kosciola

Czy ktoś zakupił może mieszkanie w tej inwestycji??? Zastanawiam się nad zakupem ale bardzo mnie niepokoi miejsce w którym budynki mają zostać postawione. .. otóż otaczać je będą linie wysokiego napięcia z obu stron, tylko nie od ulicy...
Trochę mnie to martwi..
Czy uważacie że może to mieć jakiś wpływ na mieszkańców? ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cena dość przystępna ale linie wysokiego napięcia nad głową i obok cmentarz i kościół to trochę za dużo :) jeszcze wysypisko i byłby komplet
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kościół i cmentarz mi nie przeszkadzają. .ale linie juz chyba tak...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam.my sie zdecydowalismy i powiem ze w ciagu dwoch tyg wszystkie domki zarezerwowane !!! Mi akurat ani kosciół(a chodzimy z 2-3 razy do roku)ani cmentarz-(bedzie spokojnie)nam nie przeszkadza-wrecz przeciwnie-żadnych bloków nie postawią!przy kosciele kilja miejsc parkingowych w razie gosci.Trzeba zwrócic uwagę,że przy działce obok -budują bardzo blisko (dużo bliżej)nowe domki Także....Ja jestem szczęśliwa-miejsce super,szkoła blisko i jeździ autobus-narazie jeden-ale mnie zadowala.Aha-jeszcze jedna sprawa -od strony linii ma byc budowany jeszcze blok wielorodzinny takze mieszkancy tegoż bloku będą "pod liniami"-nie my😉Pozdrawiam przyszłych sąsiadów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Droga Pani... otóż mieszkania są jeszcze dostępne. . Dokładnie budynki D1, D2,D3, L2 i chyba coś jeszcze... cmentarz i kościół tez absolutnie by mi nie przeszkadzały, przeszkadzają mi tylko linie wysokiego napięcia które będą otaczały budynki z dwóch stron, z trzeciej strony ulica.... przeszkadzało mi również usytuowanie mieszkań. .. salon na pn - zachód. .. trochę mała tam będzie słońca. .. gdy by nie linie wysokiego napięcia tez na pewno bym tam zakupił nieruchomość. ... blok który będzie stawiany nie będzie pod liniami wysokiego napięcia bo nie pozwalają na to przepisy. Będzie dokładnie w takiej samej odległości jak Pani szereg. Mimo wszystko życzę aby mieszkało się Pani jak najlepiej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skad ma Pan takie info jakie domy skoro na stronie takiej informacji nie ma?rzeczywiscie L2 wolny-zgadzam sie-ale D1,D3?podobno sprzedane....Nie ważne.Kazdy kupuje to co mu sie podoba takze życzę aby Pan znalazl dla siebie ...pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem na rozmowie w biurze dewelopera...
Są jeszcze wolne nieruchomosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rowniez dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój dom akurat nie bedzie "sąsiadował "z blokiem😉
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mamy d 1
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam przyszłą sąsiadkę, również z mężem zdecydowaliśmy się na domek w tej inwestycji. świetna cena, fajne miejsce. Już się nie możemy doczekać :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam również😉Bardzo się cieszę ze się ktoś z sąsiadów znalazł.My tez nie mozemy sie doczekać.Wiadomo kiedy zaczynają z budową?Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.Czy zdecydowaliście sie Panstwo na domek?u nas umowa podpisana😉
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie ja z rodziną mieszkam już w tym bloku i nie ma ogrzewanie i ciepłej wody cze wam to odpowiada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też tam kupiłam dom D1
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super, witam bliska Sąsiadkę? Ciekawa jestem kiedy odbiory? Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.kupili Państwo D1? Proszę o wiadomość basik_1002@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam! jestem mieszkańcem ul.jaśminowy stok.jeden z członków mojej rodziny kupił mieszkanie w bloku wielorodzinnym.sieć wysokiego napięcia nie przeszkadza,bo przepisy są wyrażne,odległość jest odpowiednia.wybrali to miejsce ze względu na spokój,ciszę i atrakcyjne miejsce.wszystkie potrzebne sklepy,szkoła i inne atrakcje są blisko.wracają do polski po 40 latach pobytu w niemczech
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To w tych Niemczech niczego się nie dorobili przez 40 lat? Ja wróciłem po 15 wiosnach i kupiłem 4 mieszkania pod wynajem na Karczemkach + dużą działkę bydowlaną w Otominie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może wrócili z tęsknoty za Polską? Wiesz, nie każdy skupia się jedynie na chłodnej kalkulacji, dla niektórych liczy się sentyment lub partiotyzm, a zaręczam, istnieje takie słowo.
Cieszymy się jednak wszyscy, że Tobie się udało. Oby tak dalej.
Co do przedmówcy, taka lokalizacja może być jak najbardziej urokliwa. W naszej mentalności przyjęło się, że cmentarz to duchy i mohery, a tymczasem to na pewno cisza, tak pożądana w Trójmieście. Nie sądzisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokój, cisza, kościelne dzwony prosto w okna i ruch jak na autostradzie pod samym nosem.Ale fakt, sąsiedztwo na górce spokojne, żadnych imprez( no może raz do roku), takie rzekłabym nawet trochę sztywne towarzystwo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miałem kupić tam mieszkanie w szeregu i bliskość cmentarza mi nie przeszkadzała a wręcz przeciwnie...tak jak napisałaś spokojni sąsiedzi raz do roku z 3 dni zamieszania a później spokój... Jednak linie wysokiego napięcia nie dawały mi spokoju i co teraz bardzo dobrze widać ruch samochodów który ciągle rośnie..., Ja chciałem kupić mieszkanie w pierwszej linii od cmentarza ,ale ci co kupili zaraz przy tym bloku to tragedia... Ani słońca... Ani prywatności bo sąsiedzi będą patrzeć im do domu albo śledzić co robią w ogródku... A już widzę jak ktoś odpali sobie grilla u siebie.. bo przecież ma ogródek to mu wolno.... A z bloku będą leciały wyzwiska bo im śmierdzi z zazdrości że ten ma ogródek a ja nie mam to jak ja nie mogę grillować to on też nie ...ot to nasza polska i nasze buractwo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

No niestety nasz narod - ludzie zawistni, zazdrosni i pełni sarkazmu....-jakze mi ich żal! Żal im ściska tyłki-i bardzo dobrze niech ściska!!!!brawo dla tych co kupili! A doczekać-się doczekają! Każdy komentuje i narzeka, że takie złe osiedle i w ogóle - qwa ludzie - nie dotyczy Was to weźcie się nie poniżajcie tymi i**otecznymi komentarzami! Chociaż z drugiej strony - jest się z czego pośmiać!!!!!wspaniale!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podejdziesz sobie na cmentaż z grillem i też zrobisz. Blisko masz. Poco lament?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...