nowa wersja forum

Dzis wdrożyliśmy nową wersje forum.

Oprócz zmian wizualnych dodaliśmy pare usprawnień:
1. nowe widoki płaskie, ze stronnicowaniem
2. możliwosc cytowania w widokach płaskich
3. możliwośc poprawienia treści po blokadzie antyspamowej

Czekamy na wasze opinie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Beznadzieja.
Rozumiem, że coś musicie robić, bo za to Wam płacą.
Ale czemu akurat rozchrzaniacie layout, który był sensowny, przejrzysty i intuicyjny?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ktory layout konkretnie uwazasz ze "rozchrzanilismy"?
widok watku/ strona główna?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rozjechane jest wszystko.
Na starej wersji strona główna forum mi się cała mieściła na monitorze, teraz muszę przewinąć (mam 1440p w pionie). Temat tak samo zajmuję niepotrzebnie więcej miejsca, a czytelność wcale się nie poprawiła.

Jak chcieliście zrobić wersję dostosowaną pod komórki, to trzeba było zrobić wersję mobilną.
Kolejny portal który poszedł w graficzne bajery zamiast funkcjonalność...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1


Wysokosc strony glownej sie zwiekszyla bo doszly nowe sekcje z danymi. Marginesy w postach w temacie zostaly wlasnie poprawione powinno byc troche lepiej.

Wersja na komorki jest dostepna od sierpnia zeszlego roku.
http://m.trojmiasto.pl/forum/
Przekierowanie powinno byc automatyczne na urzadzeniach mobilnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie nowe sekcje z danymi? Jedynie podgląd treści wypowiedzi w prawych bloczkach doszedł.
https://web.archive.org/web/20160318121225/http://forum.trojmiasto.pl/

Owszem było ciasno i nie raz wchodziłem w "rugby" zamiast "rowery" ale przynajmniej wszystko się mieściło i było pod ręką..
Mona by zmniejszyć czcionkę o 1-2 punkty, ikonę działu przenieść tak jak było w starej wersji, opisy działów złamać na dwie linie (z lewej dużą czcionką nazwa działu, obok w dwóch liniach opis).
Odstępy między tematami w prawych bloczkach można jeszcze spokojnie zmniejszyć.

Jest możliwość ustawienia czcionki z wersji mobilnej? Wydaje mi się czytelniejsza (mam wyłączone wygładzanie czcionek, bo w większości przypadków strony lepiej wyglądają - nie robi się kolorowa mora).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dla wszystkich doszedl boks "popularne fora".
A dla uzytkownikow zalogowanych "moje tematy" w prawej kolumnie.

Watpie, wiekszosc uzytkownikow ma ustawienia domysle - czyli wygladzanie wlaczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Rozumiem, że coś musicie robić, bo za to Wam płacą.

Wyjaśniło się przynajmniej, co robili admini, kiedy proszeni o interwencję nie reagowali lub kiedy powinni byli sami coś zauważyć i tez nie reagowali...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0


W tej chwili wchodze tu z ciekawosci opinii innych osob i dalej uwazam, ze to co bylo bylo 100 razy lepsze. Ale faktycznie moze jest modnie, mimo, ze tej mody kompletnie nie rozumiem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0


Mikronezjo, pozegnalas sie na cale 19m, witamy cie spowortem bardzo goraco ;)

Przy okazji wyjasnie ze dzial moderacji, ktory na codzien sie z wami kontaktuje to nie te same osoby ktore planuja i wdrazaja zmiany (mimo ze wszystkich nas laczy grupa admin w nicku na forum).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

> Mikronezjo, pozegnalas sie na cale 19m, witamy cie spowortem bardzo goraco ;)

Kto jak kto, ale administracja Forum mogłaby się powstrzymać od tego typu uwag.
Po prostu... nie wypada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7


Tak jak napisalem na codzien nie zajmuje sie moderacja, wydawalo mi sie ze uszczypliwosc i poczucie humoru sa tu na porzadku dziennym. Wyglada na to ze dobrze bawicie sie tylko w swoim gronie wiec wybacie Szanowni VIP uzytkownicy moj brak oglady na waszym terytorium.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

> uszczypliwosc i poczucie humoru sa tu na porzadku dziennym

Owszem.
Ale od administracji oczekujemy profesjonalizmu.
Chcesz sobie pożartować, wchodź jako zwykły użytkownik. I z pozycji zwykłego użytkownika będziesz miał okazję się przekonać, czy dobrze się bawimy wyłącznie w swoim gronie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Kto jak kto, ale administracja pisząca byki... "Spowortem"? Pewnie miało być "spowrotem", ale to też z błędem... A, "na co dzień", a nie "na codzień". Nie mogłam się powstrzymać :P. To wynik uszczypliwości, na którą sobie tu pozwalam... jako VIP? Tak mnie jeszcze nikt nie połechtał ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

:D Najnoworoczniejszego Tobie, Mikro! Oraz wszystkim Innym VIPom, rzecz jasna;)
Ps. Też mnie paluszki zaswędziały, ale byłaś szybsza.
Ps. 2 Wstrzymam się z 'psioczingiem' na nową wersję forum przez klika dni, bo może to tylko kwestia przyzwyczajenia - na razie lipa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki i wzajemnie, Wiewióro :)
Tak sobie pomyślałam, że może "dzięki" tej zmianie Łowca się pogubi w "nowości" i pójdzie na urlop ;)))

>może to tylko kwestia przyzwyczajenia
A może trzeba włożyć przyciemnione okulary? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Bardzo dobrze ! Przynajmniej ktoś normalnie odpisuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No dobra. Czas na konkrety.
Stronę wizualną pominę. Może przedszkolakom się spodoba.
1. Widok: drzewo. Jakie q.. drzewo? Zero wcięć - nie widać, do jakiej wypowiedzi odnosi się konkretna odpowiedź. Dotychczas (dopóki drzewko się nie spłaszczyło) było to widoczne jak na dłoni.

2. Brak dat/godzin wpisów i adresów IP piszących. Enigmatyczna informacja, że wpisu dokonano "dwa dni temu" nic nie daje, jeśli chce się prześledzić chronologię wypowiedzi. A adresy IP też były niezwykle przydatne.

Ze zmian, jakie wprowadziliście, jedynie możliwość poprawki zablokowanego wpisu ma sens.
Resztę sobie odpuśćcie... błagam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

1. Drzewo od drzewiastego ukladu opinii (z zaznaczeniem hierarchi). Zgadzam sie ze to troche niefortunna nazwa co proponujesz?
Wcięcia postaramy sie zwiększyć.

2. Dokladne daty i godziny sa po najechaniu na skrot "5 dni temu". Wg mnie czytajac watek ktory ma 3 lata lepiej szybko odroznic stare komentarze od nowych niz wczytywac sie w czy to byl 13 maja 2011 czy 18 czerca.
O ip w formie zamaskowanej jeszcze powalcze bo wiem ze to wazne dla was narzedzie.

Wielu uzytkownikow prosilo o stronnicowane widoki plaskie zeby sledzic najnowsze wpisy w watkach bez potrzeby przegladania calych watkow po 1000 postow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> co proponujesz?

Już pisałem: powrót do starego layoutu z zaimplementowaniem w nim modyfikacji, które zrobiliście.
Modyfikacja wpisu "odrzuconego" -bardzo OK.
Widok płaski - na HP funkcjonował równolegle z widokiem struktury drzewa. Czyli - da się. Wystarczyłoby rozszerzyć takie rozwiązanie na pozostałe działy Forum.
Zgadzam się, że jeśli w dłuuuugim wątku są np. 3 nowe wypowiedzi, rozrzucone po całym wątku, to trudno je znaleźć. Ale wystarczyłoby dodać przy każdej "nowej" wypowiedzi link "idź do następnej nowej" i problem byłby z bani.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie dyskutuje o opcji powrotu do starego layout, bo to nie w moim zasiegu (przekaze). Przy kazdej zmianie wygladu sie pojawiaja opinie ze stare bylo lepsze a po czasie uzytkownicy jednak doceniaja wprowadzone zmiany.

Widok plaski na HP to byl jakis dziwny twor (agregowal wszystkie opinie z roznych watkow). Malo kto z niego korzystal i rozumial dlaczego tak to dziala. Wprowadzilismy go zeby zachowac kompatybilnosc ze stara wersja przy ostatniej aktualizacji ponad 5 lat temu.

Przycisk "zobacz nowe posty" byl i zostal ale to nie jest rozwiazanie intuicyjne dlatego dodatkowo wprowadzamy widoki stronnicowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajnie jest tak świeżo :), ale tak jak zgłaszało kilka już osób, posty zlewają się ze sobą. Proponuję dać wyraźniejszą poziomą linię po lewej stronie od posta, tak aby dokładnie było widać wcięcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w kwestii dat:
Jeśli uważacie Forumowiczów za takich tłuków, którzy muszą mieć napisane jawnym tekstem "3 lata temu" zamiast "2012-01-03" to trudno.
Jakoś to przeżyjemy.
Ale pomysł z "dymkiem" podającym datę i godzinę wpisu jest kompletnie nietrafiony. Trza ustawić kursor i chwilę zaczekać, żeby dymek wyskoczył. Nie da się skopiować daty i godziny (podając komuś np. kiedy ktoś coś napisał) tylko trzeba je przepisywać ręcznie.
Jeśli już się upieracie przy wersji dla błyskotliwych inaczej, to darujcie sobie dymki, ale po prostu niech to będzie jawnie napisane:
3 lata temu (2012-01-03 12:37:00)
Miejsce na to przecież jest - cała linijka jest wolna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Miejsce jest na wszystko ale teraz jest tendencja do minimalistycznych i lekkich widokow. Ja tez wolalbym interfejs tekstowy albo api i samemu zdecydowac o tym co dla mnie jest lepsze, ale o wygladzie decyduja jednak graficy i musza sie dostosowac do wiekszosci uzytkownikow.

Postaram sie umozliwic mozliwosc skopiowania daty chociaz w widoku plaskim z ktorego teraz pisze jest automatycznie wlaczona opcja cytownaia i tu dokladnie widac na co sie odpowiada i kiedy to bylo napisane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli nieważne, czy coś jest dobre, użyteczne, przejrzyste?
Ważne, żeby było modne?
Podążajmy za trendami.. a rychło będziemy wszyscy "trendowaci" :/

Jeśli portal rzeczywiście liczy się z głosami Forumowiczów, może zrobimy referendum?
Zestaw pytań dotyczących każdego zmienionego elementu. Tydzień czasu na oddanie głosu. Wyłącznie zalogowani użytkownicy i każdy może oddać tylko jeden głos.
Najprostszy sposób aby poznać Vox Populi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6


Nie biezesz pod uwage ze zdecydowana wiekszosc uzytkownikow forum sie nie loguje, kto by reprezentowal ich glos? Zamiast tracic czas na dobieranie pytan i implementowanie referendum wolimy wprowadzic pare usprawnien.

Jak widzisz na biezaco omawiam twoje sugestie, czesc z nich bedzie wprowadzona jeszcze dzis. Daj nam troche czasu i poczekajmy na zdanie pozostalych uzytkownikow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy takim "ścisku" na Forum, jaki jest ostatnio, głosów za wiele się nie spodziewajcie.
A w dział "O Forum" zaglądają nieliczni. Głównie "starzy" czyli i tak opinie nie będą reprezentatywne dla wszystkich Forumowiczów.

BTW: od dłuższego czasu w dziale "O forum" wisi opinia o f-mie Meblolux.
Mimo wielokrotnego zgłaszania do moderacji, wpis nie został przeniesiony na właściwsze miejsce (np. "Opinie i oceny").

No ale najważniejsze, żeby było modnie... :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wątek o firmie Meblolux został przeniesiony do opinii i ocen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wprowadzilismy czesc sugerowanych poprawek:
- glebsze wciecia
- przywrocone rangi (dodany tez 1 poziom dla najbardziej aktywnych)
- przywrocone maskowane ip
- wygodniejszy podglad dokladnej daty (przez klik)
- przywrocony indywidualny kolor uzytkownika sadyl ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

> - glebsze wciecia

Ok. Wreszcie cokolwiek widać.

> - przywrocone rangi (dodany tez 1 poziom dla najbardziej aktywnych)

Co kto lubi...

> - przywrocone maskowane ip

Ok.

> - wygodniejszy podglad dokladnej daty (przez klik)

Nie działa

> - przywrocony indywidualny kolor uzytkownika sadyl ;)

No! ;]

Jeszcze zróbcie layout taki jak był wczoraj i będzie całkiem cacy.
Albo nie pytajcie się forumowiczów o opinię, jeśli nie jesteście gotowi jej usłyszeć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

I jeszcze jedno:
Zapomniałem się podpisać we wpisie powyżej. System na mnie nie warknął o podpis, tylko podpisał za mnie jako "anonim".
Jakbym chciał zrobić anonimowy (..powiedzmy.. ;) wpis, to bym go zrobił.
Ale w standardzie powinno być przypomnienie o podpisie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Korzystając z okazji - jest w planach opcja pisania w wersji zalogowanej także i pod artykułami? Nie obowiązkowo dla wszystkich, ale dla tych co mają tu konto byłoby to czasem poręczniejsze, tym bardziej że czasem ktoś się podszywa pod cudzy, np. mój;) nick...
Resztę napisał Sadyl;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie nowe forum do kitu. Szczerze mowiac przestane tu wchodzic. Kompletny brak przejrzystości. Wczesniej jednym spojrzeniem mozna bylo zobaczyc wiele informacji/tytulow watkow i bylo super. Teraz jest to kompletnie nieczytelne. Jesli chcecie przy tym pozostac to Was zegnam. Jesli wrocicie do tego co bylo to i ja wroce.

A dla tych ktorzy chca czytac ostatnie posty wystarczylo w starym forum zrobic przycisk "pokaz od najnowszych" i po temacie.
Nie wiem kto wpadl u Was na taki pomysl aby wygladalo to tak jak wyglada ale ta osoba/osoby ma mizerne pojecie w temacie przejrzystosci. Rozumiem tez, ze pobiera pensje za swoja prace.

Poza tym JAK TO WALI PO OCZACH !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Nie ma tego w planach, a nawet wiecej te profile sa specjalnie rozdzielone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadszedł czas, żeby się pożegnać. Nieczytelne toto, wyblakłe, oczy się męczą. Jednym słowem: masakra. Nie podoba mi się. Uzasadniać bardziej nie będę, głodna jestem, obiad mi się grzeje, ale zaglądanie tu przestało od dziś być przyjemnością, będzie tylko koniecznością :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Nieczytelne toto, wyblakłe, oczy się męczą

Toner oszczędzają ;]

W wątkach jest kolor czcionki #373737 czyli ciemnoszary. Ale w listingu wątków w działach już jasnoszary (#959595).
To nic, że oczy się szybko męczą. Modnie jest ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Popieram Mikronezję i Sadyla. Co więcej proponuję urządzić bojkot forum do czasu przywrócenia poprzedniej wersji. Jak nie będzie nas, użytkowników na nic zda się modna szata graficzna. Przy tej nowej trzeba oczy mrużyć żeby nie oślepnąć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Cross:

Myślisz, że bojkot cokolwiek da?
Skoro administracja Forum ma w głębokiej de.. opinie forumowiczów, to jeśli ich nie będzie to tym lepiej. Nikt nie będzie marudził.
W końcu.. to oni wiedzą lepiej, co jest dla nas dobre a skoro my, niewdzięczni, tego nie doceniamy, to możemy se spadać na szcz*w :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Przecież napisał, że podobno "większość" chciała, żeby było tak jak jest ;)))))))))))

Najwyraźniej ta "większość" nawet nie wie o istnieniu działu "o forum" i wypisują do adminów PMy z propozycją zmian.
Bo ja żadnych wpisów o propozycjach zmian od "większości" tu nie widziałem.

Zmiana samego widoku w przedpotopowym enginie forum to chyba jakiś noworoczny żart :D
Wyszukiwarka jak nie działała tak nie działa :D

Dalej:
Dlaczego muszę szukać NAJWAŻNIEJSZEJ funkcji forum - obserwowane - po najechaniu na mój profil?
Dlaczego link do obserwowanych nie jest widoczny domyślnie w widoku głównym?
Pomińmy fakt, że mi osobiście to nie przeszkadza bo zawsze mam otwartą kartę z obserwowanymi :P
Ale... Kto to Wam projektował?! :D

Muszę jednak pochwalić wiadomości prywatne - są jedna pod drugą, w wątkach - nie trzeba już klikać 500x żeby się cofnąć i przeczytać co było wcześniej i szukać. Brawo. Powinno być to zrobione domyślnie 100 lat temu :D

ps. też mi się nie podoba, nieczytelne brzydactwo.
pps. "zobacz nowe posty" nie działa (chrome) - jak można spieprzyć taką funkcję? ;DDD
ppps. nawet na 32" monitorze forum jest nieczytelne :DDD Ciekawe jak wygląda na CRT :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Aradash, dzieki za merytoryczne uwagi, zwlaszcza za ta pozytywna ;)
Jutro postramy sie cos poprawic w zakresie obserwowanych i kontrastow czcionek.
Dzis juz musze was pozegnac, pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"nieczytelne" - chodziło mi o rozciągnięcie w pionie tej strony:
http://forum.trojmiasto.pl/
Po co takie duże marginesy?
Oczywiście do tego akurat można się przyzwyczaić...
Ale jak ktoś ma mały monitor to musi scrollować w dół przez minutę...

A jak już zmieniacie widoki, to przy dodawaniu nowej wiadomości można by było dodać info o tym jakich tagów BBC można używać. Z przykładami dla mniej kumatych.

Przy okazji np. BARDZO by się przydało dodanie width/height do tagu "img" - albo automatyczną korektę szerokości do szerokości wpisu, a wysokości proporcjonalnie.

Dodatkowo przy edycji dłuższych postów ramka mogłaby się rozciągać w pionie żeby dostosować wysokość do rozmiaru wpisu.
Przykład:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

O rany, jakie zmiany. Nie wiem, czy się przyzwyczaję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajrzałam tu po dłuższej chwili i pomyślałam, że pobłądziłam... takie zmiany.
Czy odbyło się jakieś czyszczenie wiadomości prywatnych? Czy może powinnam wnikliwiej szukać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz są wszystkie w jednym wątku -kliknij jakieś ostatnie to zobacysz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Rzeczywiście wszystko jest podpięte pod użytkownika, ale ostatnich wiadomości brak. Jestem tego pewna. Pewnie byłam zbyt rozgadana ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodatkowo, przy rejestracji nowego konta, to jest strona na którą zostaje się przekierowanym:
-
-
-
image

Wyborne...

-
-
-

oooo... skalowanie obrazków jednak jest zrobione, cofam co pisałem w poprzednim poście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

@Aradash:

Jakim cudem, przy "usuniętym koncie" pozostał Ci awatar?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie mam pojęcia, ale na ten sam nick nie mogłem założyć...
Więc pewnie trzymają moje dane mimo, że usunąłem konto - dobrze wiedzieć :)))))))

---

Adminie:
Popieprzyliście obserwowane ;)
image

Checkboxy są odwrotnie - odznaczenie 'oka' usuwa maile, a odznaczenie 'koperty' odsubskrybuje wątek.

I czemu ja to robię pro bono....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

> pewnie trzymają moje dane mimo, że usunąłem konto

Trzymają. Możesz napisać do Admina, to Ci przywróci stare konto z pełną funkcjonalnością i gwiazdkami :)

Tzn... jeszcze wczoraj by tak było. A jak od dzisiaj Admini będą nas traktować, to już nie wiem ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie chce starego ;) Gwiazdki sobie wbije od nowa ;P
4 niebieskie to max, więc trochę nudno już było...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6


Admin pisał, że są dodane nowe. Widziałem czerwone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze, specjalnie dla Ciebie napiszę wprost: w d*pie mam te gwiazdki :D

Loguje się tylko po to, żeby mieć subskrybowane tematy w jednym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

>nawet na 32" monitorze forum jest nieczytelne :DDD

Na ekranie panoramicznym 15,6" jest tragedia. W pionie mieści się jeden dłuższy post i max 3 krótkie. W tym momencie wielkość wcięć przestaje mieć znaczenie ;)
W poziomie linijki tekstu są za długie, nie da się ich ogarnąć wzrokiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm, akurat ja uważam, że w poziomie jest lepiej niż było - wcześniej wcięcia były zbyt duże i było ich zbyt dużo.
Przez co ostatnie posty w drzewie były strasznie wąskie i zajmowały tylko ~50% strony.
A to z kolei rozciągało je nadto w pionie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ale nowy wpis pojawia się na górze ekranu tak, że widzę sam wpis, a nie widzę ani nicku, ani avatara, ani czasu, kiedy się pojawił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Hm, akurat ja uważam, że w poziomie jest lepiej niż było

Pewnie się przyzwyczaję. Póki co mam ekran za blisko lub klawiaturę za daleko ;) Ale od czego są krzesła na kółkach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Myślisz, że bojkot cokolwiek da?
Skoro administracja Forum ma w głębokiej de.. opinie forumowiczów, to jeśli ich nie będzie to tym lepiej. Nikt nie będzie marudził."

Zawsze możemy biorąc przykład z naszych żałosnych parlamentarzystów zablokować im redakcję. ;-)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się podoba. Stare forum to jakiś "Wehikuł Czasu". Nowe jest przejrzyste i czytelne. Większość rzeczy jest na swoim miejscu tak jak było.
Obserwowane i moje wątki mam zawsze pod ręką w panelu użytkownika.

Nie wiem skąd tę wszystkie komentarze. Chyba macie komputery/monitory z przed epoki dinozaurów ? No chyba, że lubicie stare śmiecie :)
Podoba mi się nowy widok wątku. Jest dużo bardziej przyjazny dla użytkownika i czytelniejszy.
Graficznie całość dla mnie trochę za sztywnie i blokowo jak na nowy projekt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

@laquu:

A konto to se przed chwilą założyłeś na Forum, żeby poważniej brzmiała twoja opinia? ;>
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6


Masz opcje cytowania więc nie musisz mnie wywoływać :P
Założyłem bo każdy ma prawo i w końcu warto to zrobić. Bo jest po co :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

laquu, Twój avatar pasuje do avatara Pokemonki - może trzeba ją wywołać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"A konto to se przed chwilą założyłeś na Forum, żeby poważniej brzmiała twoja opinia? ;>"

Może to Admin zwiedza forum z pozycji zwykłego użytkownika. ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też miałam taką myśl, ale laquu nie robi błędów ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może wziął sobie do serca Twoje uwagi. :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W to akurat nie uwierzę ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakoś tak lubię teorie spiskowe.
I taka mi się nasunęła...
Człowiek znikąd. Pisałeś coś wcześniej niezalogowany? Bo może mi umknął twój nick?
I akurat dzisiaj zakłada konto i akurat dzisiaj pierwsze swoje wpisy robi w niniejszym wątku, jednocześnie świetnie się rozeznając w funkcjonalnościach nowej wersji Forum.

I tu są dwie opcje:
1. Faktycznie jest to "człowiek znikąd" a wszystko powyższe jest czystym zbiegiem okoliczności.
2. Jest to osoba zaangażowana w stworzenie nowego layoutu Forum, która stwierdziła, że 'wypadałoby" aby choć jeden pozytywny głos na jego temat się odezwał. Bo póki co, wszyscy są przynajmniej do niego zdystansowani (jeśli nie ciężko nim wkur..wieni).

Forumowicze sami ocenią prawdopodobieństwo każdej z tych opcji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Oddzielenie treści postu od sygnatury:
Kreska ma ciemniejszy kolor (jest bardziej widoczna) niż oddzielenie postów od postów - tak być nie powinno.
LUDZIE KOCHANI!!! :/ Kumam, że ktoś się uczy - ale poprawcie to :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

> oddzielenie postów od postów

Dopiero kiedy o tym napisałeś, wypatrzyłem tę kreskę :D
Ma kolor #D7D7D7... czyli naprawdę niewiele jej do białego brakuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jeśli interesuje Was mój życiorys to możemy utworzyć oddzielny wątek. Każdy ma prawo do swojej opinii i ją wyraziłem.
Raczej wątpię, żeby admin który odpisuje w taki sposób fatygowałby się w tworzenie nowego konta...

Proponuje widok drzewa nazwać "widokiem standardowym", ponieważ tak było przez cały czas.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie musi to być Admin. Moze być jeden z grafików, zaangażowany w obecny kształt layoutu, obawiajacy się, co powie Kaczor, jak mu się Forumowicze znarowią? ;]

Gdybam tylko... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Margines i wyrównanie:
Jest tak:
image

Po co ta wielka przerwa?
"popierasz opinię" można przenieść do góry - bez rozszerzania całego posta przez dodawanie span - jak obecnie.
Ten span może tam być zawsze - po postu niewidoczny - i u góry a nie na dole.

class="post-options" - to nie musi mieć width 100% - może mieć width=215px i float right
I być zawsze wyrównane do dołu z sygnaturą.

Co do marginesów:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bardzo chciałbym to kliknąć, ale z jakiegoś powodu nie mogę :>

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

A ja cały czas zerkam na prawo w poszukiwaniu autora postu. A tam pustka. Nie wiem, kiedy się odzwyczaję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cechę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczy mnie bola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za kretynski pomysl ze zmianami!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moherom zmiany nie pasują.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

@~lewak
Więcej łapek dawaj, jeszcze!
...
Dorośnij dzieciaku ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie chce mi się
może jutro
albo kiedyś )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie działa przycisk który przewijał temat do nowego posta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam, ale czy nowa wersja była kiedykolwiek testowana? Bo mam wrażenie że był to tylko nieznaczny punkt w budżecie całego projektu.
Ale tak serio, to widać niedoinwestowanie i to mocne...
Widać brak doświadczenia niemniej dla użytkownika jest to dolegliwe i nie wygląda to dobrze
Zmiany wprowadzone na hurra mogą zniechęcić bardziej niż zachęcić
Nie jestem neofobem ale to jak zamiast zamówionego stołu dostać stos nieheblowanych desek.
Niby prawie to samo ale jakby cieszy mniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Tak nowa wersja byla testowana w zakresie adekwatnym do kategorii (to nie jest system bankowy).
Brak doswiadczenia, niedoinwestowanie - przyjmujemy krytyke ale tu nie ma o czym dyskutowac.
"zmiany na hura", "zamowiony stol" - nie znasz zalozen, harmonogramu tez nie ma o czym dyskutowac.

Poza tym nie podajesz zadnych konkretow nad ktorymi moglibysmy popracowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wlasnie wprowadzismy spora paczke zmian sposrod waszych sugestii.

Dziekujemy za przeslane uwagi. Zeby symbolicznie docenic wasz wklad zapraszam uzytkownikow sadyl, aradash i laquu do redakcji trojmiasto.pl po odbior zaproszen do kina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc.. bardziej niz z zaproszenia do kina ucieszyłbym się z CZYTELNEJ i PRZEJRZYSTEJ wersji Forum.
Kolor czcionki i linii nadal nie został zmieniony a to parę sekund ingerencji w css.
Odstępy w pionie są za duże, czcionki są za duże (poza czcionkami, którymi jest napisana sama treść wpisów, bo te akurat są ok).
Nie bierzecie pod uwagę uwag Forumowiczów a za wszelką cenę lansujecie nowy wygląd Forum, z ew. kosmetycznymi poprawkami.
"Starzy" w pewnej mierze z pewnością przyzwyczaili się do "starego" layaoutu. Ale "łyknęliby" nowy bez marudzenia, gdyby był lepszy.
Lepsze jest wrogiem dobrego... ale LEPSZE a nie jedynie nowsze czy modniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odstepy, kolory lini i czcionki zostaly zmienione dzis o 11, proponuje wymusic przeladowanie styli strony (CTRL+F5 / CTRL+R)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmienił się kolor linii. Czcionki zostały bez zmian :/
Proponuję ciemny szary dać w miejsce jasnego szarego (czyli w listingu wątków w dziale i podglądzie początku wpisu) a tekst wpisów zrobić po prostu czarny. Co Wy się tego czarnego tak boicie?

Proponuję jeszcze skorzystać z propozycji Aradasha i łapki wyrównać w pionie do góry stopki (nawet kosztem jej zwężenia). Oszczędzi to sporo niewykorzystanego miejsca.
No i przeflancujcie zaczep nowego wpisu (a name="npuN") przed awatar (czyli zaraz po zaczepie a name="post NR"), zeby nie trza było przewijać ekranu w górę, aby zobaczyć, kto ten nowy wpis dodał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I jeszcze proponuję:
- tytuł wątku wrzucić w tę samą linię, gdzie jest wybór widoku. Sporo miejsca od góry się niepotrzebnie marnuje.
- kosz (zgłoś do moderacji) umieścić w jednej linii z łapkami, jako pierwszą ikonę od prawej, za "skomentuj". Tu się akurat miejsca nie oszczędzi ale będzie logiczniej i intuicyjniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli coś działa dobrze to po co to zmieniać ? Praca w korporacjach nauczyła mnie że ambicje programistów, administratorów i biegłych użytkowników programów, zakłócają metodologię posługiwania się danym programem przez jego użytkowników . Tak jest i teraz. Może spełniły się życzenia i wybujałe ambicje jakiś użytkowników, ale to co teraz widzę jest dla mnie złe.
Przykład : chcę podglądnąć jakiś wątek w trakcie pisania nowego, cofnięcie się powoduje utratę pisanego tekstu. Ponadto gdy otworzyłem temat HP, nie były w nim oznaczone nowe wpisy. Co wam administratorzy i pomysłodawcy dały te zmiany ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"cofnięcie się powoduje utratę pisanego tekstu"
Nie prawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aradashu, przed chwilą raz jeszcze sprawdziłem. Pisałem odpowiedź w wątku HP, cofnąłem i po powrocie moje zapisy zniknęły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Szczerze mówiąc.. bardziej niz z zaproszenia do kina ucieszyłbym się z CZYTELNEJ i PRZEJRZYSTEJ wersji Forum.

Admin chciał z kolegami obić kilka narzekających buź, a tu burżuazja nie dała się skusić na bilety do kina:p
Co się w tej Polsce dzieje, dali 500+ i nie da się ich byle czym przekupić:d

Swoją drogą, ostatnio miałem okazję być na pewnym wydarzeniu "artystycznym" z nagród trojmiasto.pl, które zaczęło się od żalu artysty, że przyszło tak mało osób. Po 5 min dziwiłem się, że było aż tyle:d
Inna nagroda z trojmiasto.pl, bilety do kina... na brytyjski teatr:d Po przerwie prawie nikt nie wrócił;)
Dopóki nie doświadczyłem, nie rozumiałem, dlaczego zwycięzcy tak chętnie oddają nagrody i nawet nie chcą skromnej rekompensaty:D

No dobra, już wracam do sedna sprawy. Nowe forum przypomina mi jeden z czatów z przełomu wieku, coś w stylu interii;)
To jak z Vistą i XP, może to pierwsze nie jest lepsze, ale jest kolorowe, ktoś za to zapłacić, ktoś się przy tym nieźle bawił, więc macie i się cieszcie! A że FT to nie M, to na kolejną wersję trzeba będzie poczekać 15 lat. Nie narzekajcie więc, tylko zaczynajcie się przyzwyczajać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za zaproszenie do kina dziękuje, spasuje ;)
Ale gdyby dało się zmienić moją nazwę konta na "Aradash" byłbym bardzo wdzięczny.

Jeszcze jedna kwestia:
Skoro sygnatura ma maksymalną szerokość (tak zakładam) to:
-sygnature i post-options można wrzucić do jednego kontenera np. post-footer
-'edytuj' można przesunąć na prawo tam gdzie był w poprzedniej wersji forum
-wyrównać tym sposobem post-options do dolnej linii sygnatury

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Dla mnie to jest bez sensu. Co jeśli użytkownik nie ma stopki? Dane te mają wchodzić w pole tekstowe? Na pewno są jeszcze inne opcje. Zwróć uwagę, że mała grupa osób ma stopkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Dla mnie to jest bez sensu"
Dlatego to ja jestem programistą z 10+ letnim doświadczeniem a nie odwrotnie :DDD

"Co jeśli użytkownik nie ma stopki?"
Jeśli i stopka i 'post-options' będą w footerze wtedy przy braku stopki będzie to wyglądało podobnie jak teraz:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja chętnie zgarnęłabym niechciane bilety kinowe, ale nie chce mi się jechać do Gdańska ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Login zmieniony, w pelni zaktualizuje sie za jakis czas jak wygasna wszystkie cache.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pięknie dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

forum rowery zupełnie zamarło z przerażenia

ja też wracam na precel, tu mnie najwidoczniej nie chcą, to co się będę wciskał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Psujta, psujta...
Pysia żeśta mi wystraszyli i zaginął w tym kociołku :(((

Ps
W goglach do pływania, wygląda to dużo lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Admin się nie odzywa.
Coś czuję w kościach, że administracja Forum spoczęła na laurach i stwierdziła, ze jest cacy i więcej zmieniać nie zamierza.

Szkoda, bo forum nadal jest nieprzejrzyste i słabo czytelne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Laurow tu nie bylo wiec nie ma na czym spoczywac.

Nie mozemy wprowadzic wszystkich proponowanych przez was zmian. Te z ktorymi sie zgadzalismy zostaly wprowadzone. Inne nie beda bo sie z nimi nie zgadzamy lub z powodow ktorych wy nie bierzecie pod uwage (np. problemy z ulozeniem ukrytych danych dla moderatorow lub to ze prezentacja postu jest uniwersalna dla widoku drzewka i plaskiego).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zmiana czcionki na ciemniejszą też jest kontrowersyjna?
Tej jasnoszarej praktycznie nie widać.
Ktoś miał "artystyczną wizję" a reszta musi męczyć oczy, tak?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

o ktorej konkretnie czcionce mowisz na liscie watkow czy tresci komentarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać, jak uważnie czytasz nasze wpisy.

4 stycznia 2017 o 11:45 napisałem:
"Zmienił się kolor linii. Czcionki zostały bez zmian :/
Proponuję ciemny szary dać w miejsce jasnego szarego (czyli w listingu wątków w dziale i podglądzie początku wpisu) a tekst wpisów zrobić po prostu czarny. Co Wy się tego czarnego tak boicie?"

Przy okazji chciałbym nieśmiało przypomnieć, że w przypadku forum DYSKUSYJNEGO podstawową rolę gra treść przekazu a nie jego forma graficzna. Czyli dobrze by było, gdyby się to łatwo CZYTAŁO.
Wodotryski i kolorowe gadżety zostawcie sobie na stronę główną portalu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Myslisz ze to jest projekt jednosobowy? Oprocz twoich sugestii w tym zakresie byly jeszcze inne, ja nie znam wszystkiego na pamiec i nie o wszystkim decyduje. Szybciej jest mi dopytac o ktory konkretnie kolor ci chodzi niz analizowac cala historie tego watku i sprawdzac kto/co i dlaczego postanowil.

Z najblizsza aktualizacja wejdzie czarny kolor tresci komentarzy, nie zmienimy wygladu listy watkow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szefuńciu, a można by wrócić do awatarów na planie kwadratu, zamiast tych okrąglych? dziwnie to jakoś wygląda i obgryza w niejednym wypadku koncept autora. dla przykladu vilette wygląda śmiesznie w kólku, jakby wyglądala przez okno w rakiecie kosmicznej albo na titaniku w dolnych pokladach. ok. kolo jest doskonale, ale kwadrat jest szlachetniejszy.
co Ty na to?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O nie, nie chcę wyglądać jak przez okno. I to w dodatku okno Titanica!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takie okrągłe okno na statku to iluminator.
Zatem wyglądając przez nie, stajesz się Iluminatką ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Okrągłe okno na statku, to chyba bulaj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bulaj jest rodzajem iluminatora. Zawsze okrągłym. Iluminator jest pojęciem szerszym, zawierającym w sobie bulaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na Titanicu z pewnością były iluminatory. Bulaje to na zwykłej łajbie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten temat jest jendak jeszcze analizowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> wejdzie czarny kolor tresci komentarzy, nie zmienimy wygladu listy watkow.

Czyli zostawiacie bez zmiany akurat to, co jest najmniej czytelne.
Brawo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego brak obsługi urządzeń mobilnych? Tylko po to wysłaliście spam maila o nowym layoutcie, żeby udowodnić, że jest zacofany i spóźnioney kilka lat? Przespaliscie erę mobilną. Tak nie zachowacie użytkowników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przekierowania na wersję mobilna brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież oni pracują do 16, po co spamujesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przekierowania na wersje mobilna sa, niestety w 1 wariancie urla widoku watku faktycznie byl blad.
Poprawka wejdzie dzis, dzieki za zgloszenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękne to nowe forum, takie nowoczesne, takie "idące z duchem czasów" ,a zarazem świeże i światłe, rzekłbym nawet progresywistyczne.... i odkrywcze.... czyli w sumie ma dużo cech wspólnych z adminem46.

A najwspanialsza jest blokada dla łowcy absurdów taka prosta w formie, czysta i zarazem skuteczna.....

___________________________________________
Dodam tylko że krytyka nie przechodziła (była cenzurowana) , a ponieważ jako były adwersarz na tym forum chciałem pozostawić w tym wątku swój ślad zatem pozostaje mi tylko pochwalić i pogratulować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No już nie opowiadaj, że krytyka nie przechodziła - przejrzyj moje posty :D
Dużo z tego poprawione zostało.
Ale np. kolor linii znów się zlewa ;)

Muszę zapytać: jaka niby blokada dla łowcy? :DDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@blokada
Myślałem że skuteczna, ale właśnie zauważyłem że cwaniak zhakował system i wrócił :/

@ "Dużo z tego poprawione zostało."
Aha teraz po poprawkach, to forum jest tak przejrzyste i czytelne że sam się sobie dziwię jak czegoś nie widzę lub nie mogę znaleźć.... ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Czekamy na wasze opinie.

Jeszcze aktualne, czy Administracja uznała, że Forum jest już dziełem skończonym i doskonałym, zatem żadnych więcej zmian wprowadzać nie zamierza?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aktualne, ale jak czekasz na wycofanie nowej wersji to jak pisalem wczesniej nie ma na to szans.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stary jestem, zatem naiwność mam daleko za sobą. Nawet, jeśli autor tego layoutu w końcu sobie uświadomił, że jest on do d..*, to przecież się do tego nie przyzna.

Mam jedynie nadzieję, że nową, przedszkolną wersję graficzną, zrobicie JEDNAK bardziej czytelną i przejrzystą.
Czyli:
- przyciemnienie koloru tej jasnoszarej czcionki
- zmniejszenie czcionek (poza czcionką samych wpisów). Po co takie wielkie kobyły (np. "szukaj", "nowy temat", "odpowiadasz na:")?
- zmniejszenie odstępów w pionie (parametr padding w niemal wszystkich elementach. Inne sugestie podrzuciłem wam powyżej)
Drugie i trzecie zaoszczędzi scrollowania ekranu. Da się więcej zobaczyć na raz.

I zróbcie coś z przyciskiem "do góry", który jest niezwykle chimeryczny. Pojawia się, kiedy chce (raczej rzadziej niż częściej) i zazwyczaj częściowo wyłazi poza ekran po prawej.

---
* Proszę porównać ilość głosów krytycznych z zachwytami.
"Jeżeli jedna osoba powie ci, że jesteś osłem, to się tym nie przejmuj. Jeżeli dwie - spójrz w lustro. Jeżeli trzy, to kup sobie siodło."
(Przysłowie amerykańskie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Domyślam się że te kulfony są zrobione pod smartfony z full hd, na retro komputerach pomaga ctrl + "-" (minus) x2 , ładniej nie będzie , ale trochę czytelniej ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj wejdzie poprawka dotycząca awatarów. Wracamy na kwadratowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo ciekaw statystyk.

Czy, a w zasadzie JAK BARDZO spadła ilość postów dziennie od czasu zmiany interfejsu użytkownika ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

na rowerowym do zera :-)

i "sory to nie klymat", co na przejeździe mikołajów było widać
np. przestała działać korekta po zamieszczeniu posta, widać droga redakcja uważa że z błędami ortograficznymi im do twarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alle numer...

Właśnie zauważyłem, że wątki które już odwiedziłem mają szary kolor, a 'nieczytane' niebieski.

Czyj to był FENOMENALNY pomysł na takie zestawienie kolorów? :D

#004b90
z
#696969

Serio? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

KU....A M...Ć że tak powiem - ja się tu produkuję - piszę dzieło życia dla potomnych, a tu wyskakuje "niedozwolona treść" i amba wcina to co spłodziłem - tak że śladu po tym nie ma, oczywiście znów zapomniałem skopiować do schowka przed wciśnięciem "Wyślij" ,bo to naturalne tutaj, pier dzielnijcie taki duży czerwony napis nad okienkiem odpowiedź " JESTEŚ NA FORUM TRÓJMIASTO NIE ZAPOMNIJ SKOPIOWAĆ TEGO CO NA PISAŁEŚ DO SCHOWKA PRZED WCIŚNIĘCIEM WYŚLIJ" z tym sobie poradzicie na nic więcej nie liczę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zainstaluj najnowszą chrome - klikasz 'wstecz' i wszystko jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobno jedna z "dobrych zmian" interfejsu forum polegała na możliwości poprawienia tekstu, który nie przeszedł przez blokadę...

Z naciskiem na "podobno" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A tak btw....

> ja się tu produkuję - piszę dzieło życia dla potomnych, a tu wyskakuje "niedozwolona treść" i amba wcina to co spłodziłem

"Następnym razem przemyślisz treść , zawrzesz esencję i nie będziesz lał wody. Wiedz że później my to musimy czytać."

;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiedziałem że będę sławny i będą mnie kiedyś cytować, nie wiedziałem tylko że nastąpi to tak szybko ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na forum sa rozne automatyczne mechanizmy sprawdzania tresci. Wczesniej wprowadzilismy mozliwosc poprawienia tresci po wykryciu spamu, teraz rozszerzylismy to o frazy zakazane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...