nowe części

witajcie, mam rower 8-letni "santosa" , który zaczyna się powoli rozpadać, zwłaszcza podczas szybkich zjazdach w lesie (co lubię robić :) ). teraz nie wiem co mam robić, czy kupić nowy rower, czy kupwać nowe części kture się 'zurzyły' , pozatym nowe rowery kture by mi pasowały są troche drogie, części zresztą też, ale wtedy mogę sobie wybrać jakie chcę części, czego raczej nie można zrobić w nowym rowerze, więc kupić nowy rower, czy nowe części ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nowe części

DOBRA RAMA do podstawa, proponuje składanie zacząć od tej czesci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowe części

ja sam zlożylem rower bo moj unibike sie zzużyl tylko rama byla ok i sam zlożylem taki rower za cene 900zl to chyba taniej niznowy rower jak chcesz to mam foty ?? pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowe części

Ja kupiłem tylko ramę w sklepie,resztę złożyłem sobie z części zakupionych na allegro.Zaoszczędziłem 40% ceny,zaznaczam że wszystko było nowe.Zawsze można negocjowac przy zakupie większej ilości.Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowe części

zgadza sie na allegro części bywają bardzo tanie, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowe części

Moim skromnym zdaniem to są części które lepiej kupić w "normalnym" sklepie albo przynajmniej obejrzeć je w normlanym sklepie, a kupić na internecie(np. buty). Generalnie kupując na internecie(głównie myślę tutaj o allegro) można zaoszczędzić około 20-35% ceny. Sam od pewnego czasu kupuję prawie wszystkie rzeczy potrzebne mi do roweru przez allegro, zwłaszcza jeżeli są to rzeczy do których montażu nie potzrebuję specjalnego sprzętu(np. klucz do suportu, itp.), chociaż czasem nawet po dodaniu kosztów montażu opłaca się kupić.
Także trzeba dobrze szukać. Oczy i uszy szeroko otwarte, bo można zaoszczędzić trochę grosza.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowe części

jedyne czego nie kupiłeś to rama ?? jeżeli tak to jestem w podobnej sytuacji :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowe części

Mogę tobie podac namiary,a kupiłem jeszcze koszyczek do bidonu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowe części

nie, dzięki, już postamowiłem że będe składać rower
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić sklep internetowy, w którym znajdziecie części Caterpillar CAT od znanych producentów. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszystko macie dokładnie opisane na stronie, także polecam wejśc i sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie najczęściej kupujecie części do maszyn? W przypadku moich maszyn korzystam wyłącznie z oferty sklepu i usług serwisu - https://komatsu-czesci.pl/czesci-zamienne/ . Według mnie mają bardzo dobre ceny, a także ogromna wiedze w temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najtaniej części do maszyn kupisz w Gaparts https://www.gaparts.pl/ Obsługują klientów indywidualnych i biznesowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku części d systemów prowadzenia zawszę odwiedzam https://www.igus.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Gdzie w w Gdyni kupic rower górski? (4 odpowiedzi)

Tak jak w temacie poszukuje roweru górskiego w dobrej cenie