odchudzanie Adipex retard

Temat dostępny też na forum: Wesele
dziewczyna, czy ktoras z was to stosowala? ja wlasnei zaczynam i rzeczywiscie nie chce mi sie jesc, ale nie wiem jak z kilogramami.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie Adipex retard

ja nie wiem a co to za odchudzanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie Adipex retard

zaczelam brac tabletki, ktore wszystkie babeczki u mojej mamy w pracy biora. To jest jakis czeski specyfik, dostepny na necie. Chcialam sie dowiedziec czy sa jakies efekty uboczne i ile sie chudnie. ja biore tylko trzy dni i prawie wcale nie jem. Co wiecej normalnie mi sie jesc nie chce, a przy kazdej diecie to mnie tak ssalo, ze po scianach chodzilam.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie Adipex retard

Czy to jest dostępne w aptekach? Bo jeśli nie na twoim miejscu bym sie zastanowiła. Produkty sprzedawane w necie są z różnych źródeł i mogą być nie do końca sprawdzone. Jeśli nie ma na tym rzadnej ulotki to tym bardziej nie brała bym tego.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie Adipex retard

ulotka jest po czesku, ale ciocia farmaceutka sprawdzila sklad i mowi, ze wszystko jest ok. i ze nie mozna brac tylko przy nadcisnieniu i chorobach serca. Mojej mamy kolezanki woza to z czech, a dzisiaj wyczailam rowniez na necie. efekty z tego co widze po znajomych zdumiewajace. Pytam, bo moze ktos mial juz jakies doswiadczenia z tym specyfikiem.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie Adipex retard

To dobrze, że sprawdzone. Część różnych specyfików w necie okazuje się różnymi witaminkami podszywającymi się pod różne środki lub co gorsza srodkami które robią tylko wielkie spustoszenie w organizmie. A zdrowia nie da się kupić.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie Adipex retard

Agnieszka
znam to skutkuje dobrze ale ma oczywiscie ubuczne skutki . Nie chce sie spac ( wogole) pocisz sie starsznie, boli glowa ( przynajmniej przez 2 tyg) i cierpnie jezyk , zmienia tez smak ( mialam wrazenie , ze mam angine) daje szybkie efekty ale tez szybki efekt jojo. Schudlam 8 kg ale po 3 m-ca mialam je spowrotem takze moim zdaniem nie warto . Kosztuje duzo i nie kazdy moze to brac. Dzialanie jest jak syntetycznej amfetaminy tylko tyle , ze nie uzaleznia. mam nadzieje , ze teraz wiesz wiecej aha w niemczechjest to pod nazwa REDUCTIL w aptekach dostepny w dawkach 10 mg albo 15 mg i kosztuje ok. 80 € za opakowanie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie Adipex retard

innymi slowy a`la meizitang :> dziewczyny to sa pochodne amfetaminy!!!!jakim kosztem chcecie sie odchudzac?>!>!!!!poza tym skonczycie brac- i bummm wrocicie podwojnie!!!odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy tak trudno zmienic tryb zycia- mniej jesc wiecej sie ruszac????????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie Adipex retard

Amsta w pelni cie popieram moje doswiadczenia maja odradzic branie go a ni edo tego zachecic. ja schudlam 12 kg bez niego . wiec mozna i chce jeszcze 10 ( moze sie uda)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, jakiś czas temu, ku zgrozie, zorientowałam się, że moja waga odbiega od przyjętych standardów. Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jadłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się i źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Adipex Long mój metabolizm jakby się rozbudził i ożył. Przestałam odczuwac uczucie głodu takie jakie wczesniej mi towarzyszyło a miałam energię na lekkie ćwiczenia tj spacer, tańce. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Jeśli macie podobne problemy to polecam kontakt do Anity (kom.792 076 886), to ona mi wszystko wytłumaczyła i poleciła ten środek. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.