operacja żylaków - dr R.Zając

Czy ktoś miał taką operacje i mógłby sie podzielić wrażeniami - czy bolało, jak długa przerwa w codziennych obowiązkach i pracy, jakie efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: operacja żylaków - dr R.Zając

moj maz mial zabieg ale nie tradycyjny bo na taki by nie poszedl , zylaki ma dosc juz zaawansowane ale jeszcze takie ktore mozna zlikwidowac metoda obstrzykiwania, po pierwszym zabiegu srodkiem 1dno procentowym mu za wiele nie pomoglo a teraz mial 3 % i juz po niedlugim czasie widzi roznice jak mu te zylaki ladnie zasychaja w srodku
zabieg mial robiony na Walowej oczywiscie prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: operacja żylaków - dr R.Zając

byłam na takiej operacji, jak chyba kazda operacja jest to nie przyjemne. Bol pooperacyjny straszny,leżałam i ryczałam, a opatrunki przeciekały. po zabiegu straszne uczucie jakby ciagniecia,naciagania siłą żył dlatego chodzilam o kulach podtrzymujac sie jedynie ok 2tyg. około 1,5-2tyg na tabletkach przeciwbolowych.efekt po zabiegu na jakis czas dobry ale niestety w niedługim czasie żyły powiekszyły się znowu... ale przyczyna jest jasna,genowo zostało mi to po babci... była już w swoim życiu 5 razy, i 5 razy wyszło znowu... no coz zostaje mi sie w tym pogodzic...:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: operacja żylaków - dr R.Zając

kiki- jaki koszt tych zastrzyków???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: operacja żylaków - dr R.Zając

moj maz wybral opcje najtansza czyli obstrzykiwanie - 1500 zl na jedna noge i na szczescie tylko na jednej ma zylaki , pierwszy zabieg mu nic nie pomogl a za drugi placil tylko 100 zl bo to byla jakby kontunuacja gdyby pierwszy zabieg nic nie dal - ale juz widzi poprawe

myslal o laserze ale koszty sa wielkieeee
moze warto pomyslec o innym zabiegu niz tradycyjny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedwczesny wytrysk (31 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

Jakie skuteczne środki na erekcję (5 odpowiedzi)

Rzecz jasna nie dla mnie ale dla mojego męża, który od jakiegoś czasu ma niego mniejsza kondycję...

przeprowadzka do nowego mieszkania (3 odpowiedzi)

niedawno postanowilismy z mezem sie przeprowadzic. i nadszedl ten dzien, a wiec teraz poszukujemy...