Wspaniała obsługa . Wszystko dokładnie przygotowane na czas . Księgowa jest osobą kompetentną i zawsze służy pomocą, Potrafi skorygować błędy innych i wyprowadzić wszystko na tzw. prostą, Korzystam z usług tego biura już od roku i jestem bardzo zadowolona . Często zapominam o różnych rzeczach , ale księgowa nad wszystkim czuwa i dzięki temu nic mi nie umyka. Biuro Abacus mogę polecić z czystym sumieniem , tym bardziej , że działalność gospodarczą prowadzę od wielu lat i mam doświadczenie w współpracy z trzema biurami rachunkowymi , a jednak to okazało się najsolidniejsze. W papierach panuje wzorowy porządek . Wszystkie papiery , które otrzymuję do wysłania i podpisu są dokładnie opisane i przygotowane. W razie jakichkolwiek wątpliwości otrzymuję pomoc. Księgowa jest osobą rzeczową i konkretną , a przy tym współprac z nią to czysta przyjemność . Jest to osoba bardzo miła , o wysokiej kulturze osobistej . Polecam to biuro wszystkim , którzy chcą spać spokojnie i nie martwić się o swoje sprawy księgowe . Wiedza i kompetencje księgowej są tego gwarantem . Księgowa dzieli się swoją wiedzą dzięki czemu sprawy które kiedyś były dla mnie niezrozumiałe , stały się jasne i przejrzyste