ortodonta

Temat dostępny też na forum: Redłowo
hej mam na imie klaudia i chce zalozyc sobie aparat na zeby mozecie mi polecic dobreogo i nie drogiego ortodonte w gdynii.? z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ortodonta

Mogę polecić ale z gdańska :-). Ceny pewnie wszędzie s takie same, czyli zwykły metalowy aparat 1500 łuk, nieco mniej widoczny ale dalej metalowy 1800, prawie niewidoczny (tylko druciki widoczne) 2500 za łuk + wizyty kontrolne koło 100 zł za wizytę.

Hdańsk - dr Dunajewska, "Twój Dentysta". Zakłądałam tam aparat i nad noszę (pół roku już minęło, jeszcze mam nadzieję tylko 1 rok).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ortodonta

Jeśli w Gdyni to ArtDentico na Grabówku, naprawdę polecam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ortodonta

Ceny wszedzie podobne. Jesli chcesz dobrego ortodontę to zdecydowanie polecam doktora Andrzeja Czajkowskiego z Zaspy. Kiedyś mial gabinet w Lotni- chyba jest tam nadal. Jest naprawdę dobry!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ortodonta

http://www.ortodonta.vsp.pl/lek.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Znany Lekarz (71 odpowiedzi)

Chciałam dodać opinię o lekarzu na portalu znany lekarz i okazało się, ze nie mogę tego zrobić bo...

hemoroidy :/ (10 odpowiedzi)

Od dwóch dni mam problem, wyszedł mi niemały hemoroid.. piecze, boli, kłuje ale nie krwawi.....

Impotencja (13 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...