osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Temat dostępny też na forum: Kokoszki
Jakie macie opinie na temat tego sklepu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

jak dla mnie spoko, w koncu jest cos na polkach ;) ale warzywa, nabial to porazka niestety... wiecznie malo;/ chociaz wedlina i mieso tez takie sobie ale w porownaniu z tym co bylo kiedys to ujdzie ;) biede tez w lodach maja, ale teraz sezon sie zaczyna wiec moze cos sie poprawi. Co do personelu to te starsze babeczki sa super, natomiast jak patrze na jedna kobiete bo mi sie slabo robi, zero usmiechu, zero podejscia do klienta i wciska wszystko co stare ( wedline)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

A wlasciciel ciagle ten sam :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

a to dobrze czy zle ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Taka blondyna w krótkich, rzadkich włosach z wiecznie sfochowaną miną. Poza tym szlak mnie trafia, że tak mało pieczywa zamawiają i jak o 7 rano do sklepu nie polecisz i nie kupisz to po południu albo nie ma nic, albo jakieś resztki. Chemia też bez wyboru, tylko jakieś resztki co po Gabixie zostały. Poza tym te ceny chyba z kosmosu! Czy promocje Carrefour nie obejmują sklepów "express", tylko same hipermarkety?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

dokladnie o ta kobiete mi chodzilo:)
Denerwuje mnie strasznie ze piwska w tym sklepie jest od groma i po co? dla tych meneli co kolo sklepu tylko pija? czy nie lepiej zainwestowac w towar ktory beda kupowac normalni ludzie? Z drozdzowkami tez maja biede, ilekroc chce jakas kupic to takie male wypierdki maja ze za 2zl nie oplaca sie kompletnie ich kupic;/ no i LOOOODY !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Widzę że nie tylko na mnie działa źle Pani ekspedientka (wiek ok 40lat)-włosy krótkie i lekko natapirowane i rzadkie -wole iść dużo dalej do jakiegoś innego sklepu jak widzę ta Pania ,ponieważ jest niemiła! bez uśmiechu ,obsługuje jak za kare !!!!wciskając bardzo stara wędlinę!Ogólnie super ,ze coś się zmieniło ale jeszcze troszkę - LODY! WARZYWA! OWOCE! Dziś byłam po zakupy i nawet prawie wszystko kopiłam ale po warzywa musiałam pójść na koniec Kokoszek:( Panie kierowniku z miłym uśmiechem prosimy o zmiany!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Pewnie po to że to piwsko kupujemy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

To tak czytam te opinie i myślę że Polakowi to nie dogdzi.Co wy ludzie chrzanicie za głupoty to nie hiper ani nie super market tylko sklep "w drodze do domu"więc i towaru mniej;towary stare wciska się wtedy kiedy jest ich za dużo a skoro ich brakuje to chyba coś nie halo z tą opinią;Nasze cudowne Kokoszki to nie Nowy Świat w Warszawie tylko dzielnica porobotnicza,jaki klient taki sklep.
Mi osobiście odpowiada poza trochę zwiędłym warzywniakiem i brakami w nabiale no i personelem rodem z PRL,może jekieś młodsze osoby trzeba by zatrudnić????/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Witam,odpowiadam jako pracownik tego sklepu.Pieczywo otrzymujemy z trzech piekarni(2 stali dostawcy i 1 nowy-Pellowski)wczesnym rankiem,kolejna dostawa jest ok godziny 11-tej. Dostępne są również bułki z odpieku.Wieczorem robimy zwroty pieczywa, codziennie jest to nie mała ilość.Rzeczywiście pełnego asortymentu nie jesteśmy w stanie zapewnić w godzinach późno wieczornych,ponieważ piekarnie nie pracują a my zapewniamy naszym klientom tylko świeże pieczywo.Artykuły gospodarstwa domowego,powszechnie zwane chemią nie tylko te z opisem produkt Carrefour pochodzią z magazynów głównych i są objęte cenami centralnymi podobnie jak większość artykułów w sklepie.Dokładnie tak jak pani zauważyła sieć sklepów Carrefour,dzieli się na kilka segmentów,tak więc promocje dostępne w hipermarkecie nie zawsze pokrywają się z promocjami w markecie czy w sieci express.Produkty dostępne w obniżonych cenach komunikowane są naszym klientom poprzez gazetki-katalogi i plakaty,które są kolportowane z 2 dniowym wyprzedzeniem,jak również na miejscu i te są jednolite we wszystkich sklepach Carrefour Express w kraju.Co do personelu,bardzo proszę o zgłoszenie niewłaściwego zachowania ekspedientek jak najszybciej u właściciela sklepu tak aby rozwiązywać problemy jeśli one są na bieżąco.Pracujemy nad tym aby zapewnić szeroko rozumiany komfort zakupów naszym klientom.Nie odpowiadamy jednak za konflikty osobiste i prywatne,co jest możliwe kiedy pracujące u nas osoby sąsiadują z klientami.
W razie pytań służę pomocą zarówno na forum jak i w sklepie.
Dziękujemy za opinie, pomogą nam one lepiej pracować.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

witam, jako stała Klientka serdecznie proszę o uporządkowanie działu z pieczywem w kwestii cen - niestety nie jestem w stanie rozpoznać która bułka skąd pochodzi, a lubię znać cenę zanim się na coś zdecyduję. Cieszę się, że jest w tym sklepie taki duży wybór pieczywa, kiedy będzie uporządkowane i wycenione, będzie super:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

no proszę sama nic złego nie napisałam,bo obawiałam się,że zostanę określona jako stronnicza,a raczej moja nie pohlebna opinia,
bardzo Wam dziękuję,za te wpisy,moje odczucie jest dokładnie adekwatne do wpisów forumowiczów:uważam ,że jak będzie ich więcej
to do sklepu oprócz meneli już nikt nie pójdzie,a inne sklepy będą rosły w siłę i nadal starały się o różnorodność i ceny,promocjii,asortyment,i przede wszystkim szacunek dla klienta i możliwość wyboru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

a ja tam wole isc do biedronki ;) zawsze dostane tam co che, sa promocje i personel chociaz mily ;) no i warzywa sa chociaz świeże !!! w carefourze bywam jak mi zabraknie np cukru czy maki i jest mi to potrzebne na juz i teraz, ale jak mam cos wiecej kupic to tylko biedronka, wlasciciel powinien patrzec na bierxaco jakie ma biedronka promocje bo smiech na sali np z arbuzem w biedronce 1.99 a carefour ma promocje za 3.69 podajrze. Ja rozumiem ze konkurencja konkurencja ale trzeba miec wyobraznie, przeciez jeszcze tyle rzeczy mozna zmienic w tym carefourze, sprawic ze ludzie by tam chodzili z checia. Jak juz Pan Kierownik tak sie wzial za ten sklep to trzeba isc za ciosem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

ja zapodaję do lidla a promocje to nie oni ustalają trzeba mieć wyobraźnię żeby wiedzieć że w sieciówkach nie ma samowoli ale towary 1:1 tylko w expresie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

właśnie właśnie dlatego że mamy możliwość wyboru to chodzimy tam gdzie chcemy a paniusia to chyba jednak stronnicza
".....to do sklepu oprócz meneli już nikt nie pójdzie,a inne sklepy będą rosły w siłę i nadal starały się o różnorodność"

obłuda i hipokryzja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

No właśnie widzę że tej osobie zależy na mieszaniu z błotem,to pewnie ktoś z konkurencji tego byłego Gabixu,jedna zasada żyj i daj żyć innym.Jak nie pasuje idź gdzie indziej jak schrzanią idź do kierownika szefa albo kogo tam i powiedz o co chodzi, jak masz rację walcz o swoje i już, a jak nie masz racji albo ci się nudzi albo jesteś (i tu pada trudne słowo)heiterem to polecam dzierganie albo chodowanie pelargonii.Stare baby to lubią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

hmmmm.... tyle nowych postów pojawiło się pod burzliwym tematem Carrefoura, szkoda że wszystkie zostały wysłane z jednego nr. IP, mniej więcej o tym samym czasie i osoba pisząca raz jest właścicielem, raz wkurzonym facetem, a raz jeszcze kim innym. Jeśli miało być szczerze to na co ta ściema i każdorazowa zmiana tożsamości? Ludzie wyrażają swoje opinie i nie zawsze muszą być pozytywne. Obsługa w sklepie jest miła poza tą jedną, wcześniej wspomnianą panią, a co do asortymentu: faktycznie odkąd dostawcą jest jeszcze Pellowski sytuacja pieczywa się poprawiła. Rozumiem, że na piwie robicie największy interes i tylko głupiec nie czerpałby korzyści tam gdzie one na wyciągnięcie ręki i to bez zbytniego marketingu, ale proszę, weźcie pod uwagę również osoby, które "nie tylko samym piwem żyją". Jasne, jak mi się nie podoba zawsze mogę pójść do konkurencji, ale po co kiedy można coś zmienić i wszyscy mogą być zadowoleni. Po to chyba ktoś założył ten wątek na forum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

ta jedna osoba 'ojciec +syn+ i duch swiety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Pisalo kilka osob,bez sciemy, i kto powiedzial ze fora sa szczere.Fajne i budujace sa opinie opisujace fakty dla osob zyjacych piwem jest 1alejka dla reszyty pozostale.poz tym nie jestem wlascicielem +podpis widoczny+subiektywnie mysle ze jak na kilka mcy postep nastapil znaczny a piwa mniej nie bedzie.

Milego dnia pani zyczę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Odbijanie piłeczki - bez sensu, jak to w Polsce. Mimo wszystko również życzę miłego dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Tak więc do zobaczenia w sklepie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

odsyłam do IP majka 1111, kokoszanka,klientka i xxxx,ta pierwsza z 2 adresów;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Jeżeli piszecie o niesympatycznej i sfochowanej blondynce....tam pracują dwie panie z blond włosami.... Czyżbyscie mieli coś do blondynek? Osobiście miałbym do zarzucenia innym osobom z personelu aniżeli tym paniom. Jedna z pań (blondynek ), o imieniu Kasia jest nie tylko sympatyczną osobą, służy zawsze fachową obsługą. Ponadto jest to miła i życzliwa ludziom osoba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Po pierwsze... jakie osiedle taki klient??!! (nie mowie tu o wszystkich mieszkancach) skoro osoby pijace alkohol nazywacie menelami to juz wasz problem, ale jakby nie bylo lepszy taki klient co przyjdzie kilka razy codziennie po piwo do sklepu niz taki co kupi raz na kilka dni kg cukru i jeszcze marudzi, ze drogo! co do cen arbuza... masz ochote kupic w cenie promocyjnej w biedronce nie dobrego arbuza? kup i nie czepiaj sie cen! bo jezeli szefostwo kupuje arbuza w hurcie za ponad 2 zł to dlaczego ma sprzedawac po 1,99 bo tak jest w biedronce!! co do personelu.. nie codziennie kazdy ma dobry humor! i nie musi sie sztucznie usmiechac jak w biedronce. Warzywniak... no tak jest kiepski ale co sie dziwic skoro jest upal na dworze to jak te warzywa i owoce maja sie utrzymac w stanie 10/10?? chyba logiczne i zrozumiale! co do pieczywa... ktos narzekal ze jest malo?? to zapraszamy o 21:55 jest "od koloru do wyboru" !! 4 piekarnie wystarcza w zupelnosci! pozdrawiam mieszkancow (pracownik sklepu).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

ludzie co wy z tyn IP? Nie macie innych problemow? To zdeka glugie, aby jedna osoba sie wypowiadala na forum i podpisywala sie roznymi nikami, no chyba ze lubi monolog albo ma schizofremie?? ;) nie wszystkie blondynki w sklepie sa zle, bo jedna jest sympatyczna ( ta najmlodsza i troszke okraglejsza) i starsze Panie tez sa super, wiec nie widze osobiscie potrzeby wymieniania personelu na nowszy model, bo te kobiety tez musza pracowac do emerytury, a niestety im jeszcze trooooche brakuje ( nasza piekna Polska), no ale zyjemy w takich czasach, ze jak sie nie trzyma palca w d***i klentowi to sie przegrywa, a niestety wczesniej wspomniane dwie panie przegraly. Ja jestem praktycznie codzienie w naszym sklepie i kurcze nie widze zadnej poprawy, bieda w nabiale, i warzywach, a tu u nas brakuje naprawde takiego porzadnego warzywniaka. To jest tylko forum i nie ma sie co denerwowac, ludzie maja prawo do wyrażania wlasnej opini i do swojego zdania i wypadalo by, aby uszanowac kazdego zdanie. No chyba za ktos nie posiada kultury osobistej.
Pozdrawiam jedna osoba pod IP
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

aaaaa.... co do warzywniaka... to warto by bylo sie wybrac na chelm ( pasaz handlowy) i na stogi kolo przychodni. Tam sa warzywniaki z prawdziwego zdarzenia, pomieszczenia nie sa nie wiadomo jak klimatyzowane a warzywa i owoce wygladaja tak, ze czlowiek by jadl, jadl i jadl. Piekne, zdrowe i schodza jak swieze buleczki, a przeciez niedaleko zarowno jednego jak i drugiego miejsca sa biedronki czy netto i sobie wysmienicie radza. Wlasnie takiego warzywniaka na kokoszkach brakuje.
pzdr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Zgadzam się z w/w wątkiem pracujących starszych ekspedientek -są one bardzo miłe a ich staż pracy w handlu procentuje abyśmy byli zadowoleni z obsługi -gorzej jeżeli któraś z Pan rozumy pozjadała .Ogólnie w sklepie dyzo jest lepiej ale sam nie lobię przechodzić z dzieckiem obok panów pijących piwo przy sklepie......Jeżeli chodzi o zaparzenie to logiczne ze wszystkim się nie dogodzi ale sklep osiedlowy jest po to żebym nie biegał po sklepach "NETTO" czy "BIEDRONKA" -WYCHODZĘ Z BLOKU I IDE DO SWOJEGO SKLEPU ,KTÓRY MA ISTNIEĆ DLA NAS - komuna i puste polki to historia wiec prośby do właściciela sklepu i uwagi myślę ze są bardzo dobra droga do lepszego.Nie róbcie z tej strony tragedii to jet forum ,to jest dla dobra osiedla.Pozdrawiam Mile Panie ekspedientki ( z małymi wyjątkami)I kierownictwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Ludzie, błagam! Opamiętajcie się z tymi błędami, przynajmniej ortograficznymi... Tego nie można czytać. Obraża to moje uczucia patriotyczne. -_-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

Witam wszystkich forumowiczów,którzy zechcieli podzielić się opinią na temat sklepu jak w/w,okazuje się,że jest wśród Nas dużo realistów i trochę obawiających się napisać na forum,szczerze i na serio,zależało mi na opinii,mam wrażenie,że sytuacja obecnie ulegla znacznej poprawie
i opinie na temat asortymentu i obsługi klientów,będą teraz znacznie przychylniejsze,co wpłynie na ogólną ocenę sklepu z nową nazwą i starymi przyzwyczajeniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: osiedlowy Carefour-Expres-Kokoszki osiedle

a o kyorej otwieraja w niedziele bo po piwsko chce isc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0