pani dyrektor zwariowała

tak jak w tytule dyrektorka zwalnia najlepszego nauczyciela w szkole mimo że uczniowie i rodzice stają za nim murem nim poślecie swoje dzieci do tej szkoły radzę siędobrze zastanowić ,dyrektorka robi co chce uważa szkołę za swoje własne prywatne królestwo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: pani dyrektor zwariowała

najlepszy nauczyciel .... istnieje coś takiego ? jak widać e-mail ten jest mocno emocjonalny, z daty wynika, iż z okresu przegrupowań kadrowych w szkole, szkole z którą mam przyjemność współpracować od lat i o której (a także o większości Kadry) mam jak najlepsze zdanie; zapewniam też, że Pani Dyrektor działa merytorycznie, a chcieć może wiele, właśnie dlatego, że jest Dyrektorką; aha, żeby nie było - też jestem nauczycielem i pracuję w tej szkole, siłą rzeczy znam Dyrekcję i wielce to sobie cenię ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: pani dyrektor zwariowała

i tu ktoś trafił w sedno, czas płynie a pani dyrektor czuje się wyśmienicie w roli ekonoma na folwarku. Młodzież, rodziców i nauczycieli ma za nic, sieje strach i rzuca złośliwe odzywki. Jednak nic nie trwa wiecznie, nawet to żałosne panowanie wzbudzające tyle negatywnych emocjii.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1