pediatra Ewa Slonina-Pinkowska Gdynia

Pani doktor bedzie opiekowala sie moim synkiem,ale niestety nie moge znalezc zadnych opini na temat tej Pani,moze ktoras z Was ma jakies doswiadczenia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pediatra Ewa Slonina-Pinkowska Gdynia

I jak wrażenia? Ja też chcę się udać się z moim maleńkim dzieckiem do tej pani.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pediatra Ewa Slonina-Pinkowska Gdynia

Pani doctor leczy moje dzieci od samego poczatku. Z reka na sercu moge ja polecic. Synek bardzo duzo chorowal/choruje Zeby byc pewnym wszystkiego daje skerowania do wszystkich mozliwych specjalistow. Teraz juz wyprowadzilam sie z tego rejonu ale z dziecmi dalej dojezdzam 15km do dr Pinkowskiej. Nawet dostalam od niej prywatny numer tel. Kojarzy dzieci, imiona oraz choroba wiec czuje sie u niej nie jak u lekarza ale jak u znajomej. Szczerze polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pediatra Ewa Slonina-Pinkowska Gdynia

Jestem bardzo rozczarowana. Myślałam że lekarz z wieloletnia praktyką będzie idealnym wyborem, ale bardzo rozczarowałam się. Pani ma dobre podejście do syna, ale dosłownie o wszystko musimy się dopytywać. Wydaje skierowania- ale nigdy nie tłumaczy dlaczego i po co i co się zadziało że musimy skorzystać z porady przychodni specjalistycznej.
Do tego pobiera płatności za zaświadczenia, które u innych lekarzy nie kosztują nic.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: pediatra Ewa Slonina-Pinkowska Gdynia

Chodzimy do p. Dr do przychodni w redlowie. W zyciu nie wziela od nas pieniedzy?!
Potrzebowalam zaswiadczenie do szkoly dala bez problemu, nie rozumiem skad i dlaczego mialaby za to chciec pieniadze? Wszystko zawsze tlumaczy, pyta jakie leki mamy w domu? Albo na co dziecko uczulone- zawsze! I czy potrzebujemy opieke na corki. Jesli czegos nie jestem pewna to pytam - to chyba logiczne? Zawsze dostaje pelna odpowiedz bez fochow i pretensji. Pania dr bardzo lubimy, chodzimy tam jak do cioci-babci:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna lekarka, nie zapisuje bezmyślnie antybiotyków, uważnie słucha, sympatyczna, po prostu ludzka. Wytłumaczy, porozmawia, a do tego spokojna. Chodzę do niej z moją córką już 3 rok, odkąd przeprowadziłyśmy się do Gdyni. Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ