pieniądze w rugby

Pozdrawiam wszystkich na forum, mam temat iszczególnie pytanie do ludzi z gdańska. Czy to prawda że w Lechii w ostatnich latach doszło do przekrętów finansowych?Do nas w Polsce dochodzą takie informacje ale to jest na zasadzie plotek.Jesteśmy ciekawi czy to prawda.Przecież nasz spotr jest amatorski i praktycznie robimy to za swoje dudki,i jeśli komuś ufamy żeby finansów pilnował to staszne jest że ten ktoś nas oszukuje.Mam nadzieję że to tylko plotki z Lechią bo w głowie się nie mieści że można okradać kolegów.Czekam na wasze opinie jak jest u was w klubach z kasą i uczciwością ludzi nią zażądzających.Szczególnie czekam na głosy ludzi z Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pieniądze w rugby

Wiadomo ze przekrecal pan Ziel..... ,ale ile wzial nikt dokladnie nie wie.On byl dyrektorem i trenerem dlatego zarzadzal chajcem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...