plastyczne czasoumilacze

Marzy mi się chwila wolnego czasu na kawę, ale przy trójce maluchów 3 lata, 5 lat i 7 lat bywa cieżko. Zaczynają się już chłodniejsze dni i deszczowe, więc jak zajmujecie czas dzieciakom w domu? Przyznam, że najlepiej coś kreatywnego nie za miliony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moich zawsze zainteresują rózne prace plastyczne, wycinanie, klejenie, lepienie, malowanie, rysowanie. Ostatnio kupiłam Frutolinę, bawią się już kolejny dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam tego, co to jest ta Frutolina?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka masa plastyczna z astry podobna do ciastoliny, tylko pachnąca owocami. Moje dzieci ją uwielbiają. Bardzo miękka i plastyczna, super się ugniata. Jak chcesz utwardzic figurki to wystarczy zostawić do wyschnięcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalazłam w sklepie tą Frutolinę ale pastelową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, są rózne zestawy frutoliny, w tym pastelowe i neonowe. Można nawet pojedyncze tubki kupić albo zestawy po kilka kolorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie kupujecie taką Frutolinę? To jest do kupienia stacjonarnie czy jakoś można zamówić on line?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie kupisz stacjonarnie w sklepach papierniczych albo z zabawkami, a jeśli nie znajdziesz to online np. dlaprzedszkola.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiliśmy i było istne szaleństwo! MEga dzięki bo to było stanowczo kilka godzin dla mnie bo dzieciaki nie mogły się oderwać :) Fajna ta Frutolina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jeszcze takk na zbliżający się okres świąteczny polecę farby do tkanin i farby witrażowe z Astry, można fajne dekoracje świąteczne porobić z dzieckiem, albo świąteczne koszulki itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ooo zobaczę, bo to może być świetne okołoświątecznie. Czy takie farby do tkanin ASTRA się spierają? No i czy te witrażyki można kilka razy przyklejać i odklejać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po kolei :) Farby do tkanin po całkowitym wyschnięciu nie spierają się, więc jak dziecko stworzy np. własną koszulkę to obrazek będzie trwały. Natomiast te do szkła to tak, moja córka robi obrazek na jakiejś folii, potem odkleja i nakleja na okno czy lustro. Do mycia zdejmuję, a potem spokojnie nadal się nakleja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

e-papieros - gdzie kupić i jaki? (6 odpowiedzi)

Chciałabym kupić e-papierosa w prezencie koleżance. Chcę, żeby była zadowolona, a nie kupić...

SZUKAM DOBREGO DETEKTYWA (24 odpowiedzi)

Witam Poszukuję w Trójmieście dobrego i solidnego detektywa do dość nietypowego zadania....