polecam stolarza

Temat dostępny też na forum: Dom i mieszkanie Straszyn Oliwa
polecam stolarza solidnego z doświadczeniem i konkurencyjnymi cenami. Mogę wysłać fotki wykonanych przez niego drzwi, schodów, szafy, wieszaka, łóżka, gdyż wszystko u niego zamówiłam i jestem bardzo zadowolona. KONTAKT 695 656 234
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: polecam stolarza

Chcesz mi Madzia powiedzieć, że weszłaś na to forum żeby nam zakomunikować, że znasz z*******ego stolarza, solidnego, z doświadzczeniem i konkurencyjnymi cenami tak sama z siebie? A on Ci robił drzwi, schody, szafy, wieszaki, łóżka? I jesteś tak bardzo zadowolona z jego usług?

CHłOPIE RÓB SOBIE REKLAMĘ, ALE NIE RÓB Z NAS KOMPLETNYCH DEBILI!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: polecam stolarza

Tak. Właśnie weszłam po to na forum, żeby polecić stolarza, z którego usług jestem zadowolona. Nie rozumiem kompletnie dlaczego Pan się złości i od razu oskarża o coś, czego nawet nie mam zamiaru zrobić. Przykro jak się widzi wśród ludzi taką nienawiść do drugiego człowieka. Może to zazdrość - nie wiem - nie mnie to oceniać. A Pan po co wchodzi tak naprawdę na to forum? Żeby robić na złość ludziom, którzy chcą pomóc innym?
Mimo wszystko pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: polecam stolarza

Dziękuję za informację. Chciałabym tylko wiedzieć czy polecany przez Panią stolarz prowadzi własną działalność gospodarczą? Zależy mi na fakturze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: polecam stolarza

Tak prowadzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...