polecam

Ośrodek Credo jest godny polecenia. Oprócz bezproblemowego kompleksu usług na dobrej jakości ciąży bardzo przyjazna atmosfera, która sprzyja tworzeniu odpowiedniego nastawienia (z minimalnym promilem stresu), niezbędnego do poprawnego chłonięcia wiedzy i umiejętności. Poznałam opinie innych kursantów i również jestem jedną z wielu "uczennic" p. Leszka, który przedstawił mi kwestię poruszania się po drogach z innej perspektywy (należę do osób, które nie urodziły się ze zmysłem motorycznym, zatem p. Leszek musiał uporać się z DUŻYM problemem...). Indywidualne podejście do kursantów i duża doza współpracy - to atuty tej "jednostki edukacyjnej". Polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: polecam

Witam jeśli muwimy o tym samym panu Leszku K. to także polecam bardzo :) i ośrodek CREDO naprawde spokojny i bardzo cierpliwy...dużo tłumaczy i jest wesoły,a nieraz jest dobrze tak zacząć na wesoło jazdy...Jezdziłam w szkole nauki w Rusocinie i niestety żałuję bo praktycznie gdańska niewidziałam byłam tylko może z 3 razy na oruni....A teraz kupiłam godziny i jestem zadowolona że wybrałam ten ośrodek nauki,a pozatym muj mąż ma kilka lat prawo jazdy i uczył sie także w tym ośrodku i ma bardzo dobrą opinie o instruktorach z tego ośrodka szkolenia...Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0