Po pierwsze nalezy powiedziec że konkretnie i rzeczowo. Od samego początku da się wyczuć fachowe podejście i nastawienie na klienta. Po drugie profesjonalnie i dokładnie. Diagnoza, omówienie usługi na początku, ale także ciągły kontakt w trakcie serwisu auta. Byłem informowany na bieżąco i podejmowałem decyzję, co ma być zrobione. Nie ma przy odbiorze niespodzianki w postaci 5 dodatkowych usług i 3 innych wymienionych częśc. Wszystko pod kontrolą. Dodatkowo zawsze wpis do książki serwisowej i faktura ze szczegółami. Po trzecie terminy do zaakceptowania, nie trzeba czekać tygodniami. Ceny są rynkowe, nie powiem, że jakoś super tanio. Ale w stosunku ceny do jakości jak najbardziej ok. Za profesjonalną usługę trzeba odpowiednio zapłacić. Wszystko pod kontrolą. Dodatkowo zawsze wpis do książki serwisowej i faktura ze szczegółami. Po trzecie terminy do zaakceptowania, nie trzeba czekać tygodniami. Ceny są rynkowe, nie powiem, że jakoś super tanio. Ale w stosunku ceny do jakości jak najbardziej ok. Za profesjonalną usługę trzeba odpowiednio zapłacić. Dałem gwiazdek 5 bo uwazam ze warto.