policealne szkoły w gda

co powiecie o szkołach policealnych- tych bezpłatnych typu cosinus albo cku w sopocie? opłaca się w ogóle do nich iść? można się tam czegoś nauczyć? zastanawiam się właśnie którą wybrać. studiuję dziennie, ale mam tak mało zajęć, że chcę zająć się jeszcze czymś związanym z nauką dodatkowo, dlatego pomyślałam żeby iść zaocznie do policealnej bezpłatnej szkoły, bo niestety nie stać mnie np. na dodatkowe studia zaoczne. dodam, że chodzi mi głównie o uzupełnienie wiedzy, a nie tylko o papier. doradźcie proszę do jakiej szkoły warto iść i czy w ogóle można się tam czegoś pożytecznego nauczyć, czy nie będzie to tylko stratą czasu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: policealne szkoły w gda

Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć na przyzwoitym poziomie - warto skorzystać z oferty jakiejś szkoły publicznej - które też otwierają kierunki zaoczne dla dorosłych... Nie wiem - tylko - jaka dziedzina cię interesuje.
Bardzo fajną szkołą godną polecenia - jest zaoczna szkoła w ekonomiku w Gdyni - Orłowie. Nauka gwatrantuje dobre przygotowanie do zewnetrznego egzaminu - który daje tytuł technika ekonomisty. Poza tym zdobywasz praktyczne umiejetnoąci zw. z rachunkowością i obsługą programów ksiegowych np. symfonii...polecam w każdym razie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: policealne szkoły w gda

No to fajnie właśnie o coś takiego mi chodzi, tylko najlepiej w Sopocie albo Gdańsku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: policealne szkoły w gda

Co do Cosinusa i podobnych "darmowych" szkół to byłbym ostrożny... Ryzyko zamknięcia kierunku jest ogromne, tam po prostu chodzą "zaświadczeniowcy", którzy chcą tylko papier do WKU i ich więcej nie zobaczysz. Ja równiez dziennie studiowałem na AM i dodatkowo zrobiłem zaocznie 2-letnie Hotelarstwo w ŻAKU w Gdyni za free, i mam w ręce teraz technika hotelartswa. Jestem bardzo zadowolony, maja własne pracownie (inni podnajmuja gdzies po szkołach...), fajny klimat jak na zaoczne zajęcia no i przede wszystkim super przygotowują do egzaminu zewnętrznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja cosinusa bardzo polecam, jestem na administracji i zajęcia są bardzo fajnie prowadzone, szkoła jest darmowa a zajęcia są w weekendy :d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę i polecam cosinusa, dobry poziom i bezpłatna nauka ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem słuchaczem cosinusa, bardzo polecam szkołę, dobrze wyposażona i dobrze przyuczają do zawodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

osobiście serdecznie mogę polecić cosinusa, wysoki poziom :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam cosinusa, to super szkoła :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

zegarki (10 odpowiedzi)

Hej :) chciałabym kupić zegarek męski. Wiem że podobają się typu g-shock. Tylko ceny porażające...