pomoc przy noworodku

Poszukuje położnej, która mogłaby mi pomóc przy maluszku kilka godzin dziennie, nauczyć jak opiekować się synkiem.Czy któraś z Was miała taką położną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pomoc przy noworodku

Ten sam wątek załóż na "Rodzina i Dziecko" bo nie wszystkie dziewczyny tu zaglądają.

A odnośnie Twojego pytania to zadzwoń do jakiejkolwiek "Szkoły Rodzenia" i podpytaj tam położnych.
Możesz też zadzwonić do szpitala gdzie rodziłaś tam też położne powinny Cię nakierować na taką osobę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pomoc przy noworodku

dzięki, chciałabym znaleźć położną która nie pracuje w szpitali jest dostępna 24 na dobę..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pomoc przy noworodku

Mam super położną ze szkoły rodzenia! Pomagała mi prez około tydzień w podstawowych czynnościach. Spróbuj się umówić:)
Ewa Lisius 605-601-855 życzę powodzenia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...