porażka

Temat dostępny też na forum: KOS na Widelcu
Dobre w tej restauracji jest tylko PIWO.

Zamówiłam pizze: PROSCIUTTO - szynka konserwowa z bloku-zbierała się na niej woda jak to w konserwówkach bywa. Chyba lepiej - zeby zachować cene przygotowac mniejszą porcje ale z odpowiednimi składnikami... PORAŻKA.

Lasagne natomiast sos miała tylko na górze. Pomiędzy warstwami sosu nie było. Bo po co. Można jest przecież suchy makaron.

Paragon natomiast był nieczytelny - na środku była wielka pieczątka z informacją 'service is not included'. Po co widziec liste zamówionych produktów i ceny jezeli informacja o tym ze trzeba zostawić oddzielnie napiwek jest ważniejsza?

Wielka szkoda ze tak ładne miejsce -projekt wnętrza jest przesliczny- zostało tak bardzo spie*szone złą kuchnią. BARDZO NIE POLECAM. Chyba ze piwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Musisz być "bardzo zły" bo identyczną opinię widziałem już na innym portalu... ???...W języki włoskim prosciutto to znaczy szynka, to wiedzą chyba wszyscy, ale jak widać nie wszyscy wiedzą, że szynka jest cotto i crudo. Tłumacząc gotowana (to odpowiednik naszej szynki konserwowej) i surowa (podsuszana, w Polsce często używana nazwa parmeńska - chociaż naprawdę to nie jest Prosciutto do Parma). Prosciutto cotto to nie szynka konserwowa z bloku jaką znamy w Polsce - nie ma z nią nic wspólnego, chociaż po pokrojeniu i po obróbce termicznej może być do nie podobna. Podczas pieczenia w wysokich temperaturach puszcza soki i jest to najnormalniejsza reakcja. Radziłbym się dokształcić, a nie krytykować i się rozpisywać o tym wszędzie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Michał Wieczorek - ocena (4 odpowiedzi)

Współpraca z Willbudem to ogromny stres i nieuczciwość. Mimo podpisanej umowy na zakup domu w...

Joanna C - ocena (3 odpowiedzi)

Profesjonalizm oraz 100% zaangażowanie. Stały kontakt z agentem. Polecam te agencje, powierzyłam...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...