praca chałupnicza-montaż zabawek

Fundacja Pomocy Zdrowotnej Doktor Melmed oferuje prace chałupnicze przy montażu zabawek kontakt telefoniczny 58 710 86 11 lub 58 719 40 10. Czy ktoś już pracował dla tej fundacji?
popieram tę opinię 76 nie zgadzam się z tą opinią 45

tylko jedna osoba i ja potwierdzamy ze nie dostalismy kasy po sprawie sadowej od Piwnickiego oszusta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie otrzymałam pieniędzy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

witaj mam pytanie czy ktos z poszkodowanych dostal juz zwrot kasy od Piwnickiego nikt nie potwierdza zwrotu ja nie dostalam i pewnie nikomu nie zwroci pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro nikt się nie odzywał to chyba jasne, że to ściema, prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak temat sie zakonczyl?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
jestem zainteresowany ta praca w tej fundacji, jestem niepelnosprawnym ale tylko noga, tulow i rece sa ok. Prosze o maila -DZIEKUJE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Chce to rpbic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mógłbym prosić o tą stronę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2017-09-11 11:50:45
Szukam pracy w domu uczciwej mam czwurke dzieci jestem sama
czy Pani czytała opinie ?!!!!-niewiarygodne że do osoby która została skazana sądownie za oszustwa jeszcze ktoś chce pracować -nie mogę w to uwierzyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Szukam pracy w domu uczciwej mam czwurke dzieci jestem sama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

100x200 to 20000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam inną ale skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona. Można sobie dorobić bez potrzeby żadnych opłat na pewno. Jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis zarabianie w domu za darmo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to teraz najpierw zrób te zabawki oddaj im i czekaj na wypłate stukając się przy tym w głowę, bo nie ma nigdzie legalnej pracy chałupniczej gdzie trzeba wpłacić kaucjie ,tam gdzie wpłacasz to jest oszustwo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

TO PRAWDA -także czekam na zwrot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Witam tak to prawda tym oszustwem juz odbyła się sprawą w sądzie Pan Piwnicka musi oddać ludziom (100)osob kasę ja też jestem wśród nich pozdrawiam... Kaśka 1
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

swięte słowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Jak najdalej od niego,oszust oszust oszust,pełno spraw w sądzie za wyłudzenia i oszustwa .Ofiarami są kobiety,mężczyżni,kaleki na wózkach! Wystarczy sprawdzić na policji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

czytadem mątaż zabawek ,ja też chce pojechać do was i podpisać umoewe,dobrego roku 2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Uważaj to oszust wpłacisz pieniądze i koniec przeczytaj komentarze bądż rozsądna pozdrawima
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Ludzie już jesteście tacy ociemiali jak można dać się tak nabierać takiemu draniowi on żeruje na ludzkiej krzywdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...