praca chałupnicza-montaż zabawek

Fundacja Pomocy Zdrowotnej Doktor Melmed oferuje prace chałupnicze przy montażu zabawek kontakt telefoniczny 58 710 86 11 lub 58 719 40 10. Czy ktoś już pracował dla tej fundacji?
popieram tę opinię 76 nie zgadzam się z tą opinią 46

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

~ola, niestety do programu Uwaga w TVN wpływa masa materiału więc szansa, że reporterzy zainteresują się akurat tą sprawą jest nikła . Dzisiaj na tzw. topie są firmy parabankowe (szybkie pożyczki, kredyty itp.) oraz np. komornicy rekwirujący ciągniki rolnicze rolnikom w trakcie żniw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Panie Piwnicki - "na bieżąco" (!!!) a nie: "na bierząco"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Korzystał ktoś z tej oferty http://gdansklokalnie.pl/praca/dam-prace/chalupnictwo ??? bo tak sie zastanawiam z ta praca chalupnicza czy to tyko takie zawracanie glowy i szkoda wogole na taka prace czasu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

witam jestem zainteresowany oferta pracy dla niepelnosprawnej siostry będącej na rencie zamieszkalej w Sopocie prosze o kontakt marek2302@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: praca chałupnicza- a Fundacja Melmed

przecież nikt ich nie kupuje,takie rzeczy to w automacie się robi, a nie chałupnictwo, komu pomaga ta fundacja,
Gdybym widział że ludzie są tak naiwni, ale do tego trzeba mieć harakter.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

oczywiście każdy może wpłacić pieniądzen a nawet pracować na temat płacy nic mi nie wiadomo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

to ty im płacisz a nie oni tobie ciekawe?
ob ni tak jak składanie długopisów czyli znany stary przekret
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Tak, ale pod warunkiem, że owe Ministerstwo będzie na Malediwach, a sprawą zajmą się tubylcy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

jestem zainteresowany waszą ofertą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

jestem od 2-ch lat na emeryturze i chętnie podejmę prace chalupnicza.Jestem osoba energiczna ,pelna zycia oraz uczciwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

czy Pani czytała wszystkie wpisy ,to przecież oszust ,który wyłudzał tylko pieniądze.przeciw niemu toczy się sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

dzien dobry chciaam zapytac gdzie to mozna zozyc takie papiery do takiej pracy bardzo bym prosila o odpowiedz smsem na numer telefonu 886-372-701
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Do poszkodowanych przez Fundację Doktor Melmed !
Jak Wam się podoba praca naszej policji i prokuratury w Gdańsku ?
Sprawa leży już prawie rok u tych urzędników sprawiedliwości i oszuści nadal mają się dobrze - zakładają następne firmy- śmieją sie w nos prokuraturze a poszkodowani nadal nie mogą odzyskać swoich pieniędzy.

CZY TO JEST PAŃSTWO PRAWA ?

Chyba trzeba napisać do Ministerstwa Sprawiedliwości - może oni ruszą tą sprawę .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Witam
Jestem zainteresowana proponowaną ofertą pracy. Więcej szczegółów proszę na maila
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

eKonto/eMax/mKonto 180x60 pikseli format: gif eKONTO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Cholerni oszuści!! Wysłałam to co chcieli i zero odzewu. Sprawa trafiła na policje... wyłudzanie danych osobowych! Uważajcie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Zainteresowanych informuję, że oszust ma się dobrze. Gdzie są instytucje kontrolne, które takie praktyki powinny wyjaśniać i karać? Gdzie jest prokuratura, która niby prowadzi dochodzenie w sprawie? Czyżby wszyscy czekali na przedawnienie się sprawy?Może nadszedł czas aby niezależnie poinformować kontrolę skarbową o oszustwach podatkowych - bo zysk z naciągania chałupników na pewno nie został ujawniony. Radzę także założyć sprawę o sądowe zabezpieczenie roszczeń na majątku Piwnickiego. A co teraz robi Piwnicki poza oczywistym praniem pieniędzy przez firmy zarejestrowane w KRS? Wie wszystko o naszej niegramotnej administracji państwowej. Tym razem jest to działalność gospodarcza prowadzona niby od 01.01.2014 i nazywa się - Kancelaria Administracyjna DE JURE. http://regon.info/1842668/kancelaria-administracyjna-de-jure-piotr-piwnicki/.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

do "odzyskiwacz zobowiązań"
Proszę o Pana maila, postaram się pomóc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

Witam serdecznie ta praca jest steteczna oraz udciwa i płatna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: praca chałupnicza-montaż zabawek

czy syn ma jakiiś papier na pieniądze ,które ten śmieć ukradł?i kiedy to było? to ważne,bo być może kilka spraw się nałoży.Spraw dotyczących podobnego tematu .Koniecznie prokuratura!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

praca jako NAUCZYCIEL (97 odpowiedzi)

Hej !!! Moja znajoma szuka pracy jako nauczyciel w szkole dziennej od poniedziałku do piątku....

zarobki administracja biurowa, ile dają ? (9 odpowiedzi)

Rozglądam się po dłuższej przerwie za pracą na stanowisku administracja biurowa (asystentka,...

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...