praca

hej, wiem, ze troszke nie na temat slubny, ale na pewno jest to temat babski:-) przeczytalam w gazecie, ze wizz air zaczyna dzis rekrutacje na stewardessy i sie zaczelam zastanawiac:-) i tak szukam pracy, a to moze byc ciekawe...moze znacie kogos, kto jest/byl stewardessa - jak wyglada taka praca i jakie sa plusy i minusy? bede wdzieczna za info:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca

Plusy... sa różne,ale to zalezy od osoby i jej stylu zycia (bo dla niektórych te plusy moga byc minusami :) ), ale jeśli chodzi o minusy - to jeden jest wspólny chyba dla każdego - mało czasu jesteś w domu, a Twój mąż może czuc sie jak "zona marynarza"... z tego co wiem, taki zawód nie sprzyja małżenstwu (nie mówiąc o dzieciach) - no chyba,ze Twój partnetr tez ma wyjazdowa pracę,to wtedy wyrozumiałośc w związku jst większa. Wg. mnie to parca dla singla :)
Pozdrawiam
Ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca

no wlasnie tak sie troszke boje:-) slub przed nami, nowy okres bardzo wazny dla nas obojga...zainteresowalam sie ta praca, bo trudno mi jest znalezc jakakolwiek, a slyszalam ze stewardessy dobrze zarabiaja...no i druga rzecz, ze mnie zawsze rozpiera energia i w pracy za biurkiem mecze sie okropnie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca

Nie będę Cię ani przekonywac do tego zawodu ani od niego wzbarniac :)
Pozdrawiam
Ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca

ja sie panicznie boje latac:> nie moglabym wykonywac takiej pracy :> ale jak lubisz latac, dobrze znosisz podroze to skladaj cv :)powodzonka:D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca

hihi, chyba sprobuje, jezeli sie uda, pojde na rozmowe, a i tak decyzje (jezeli mnie beda chcieli:-) ) podejme pozniej:-) mysle, ze do tego czasu zbiore jeszcze potrzebne info:-)amsta napisał(a):
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca

idź, spróbuj. Nie jest łatwo dostać się, ale jak już dostaniesz się, to nie bedziesz żałować. Samoloty są nowe, doskonałe technicznie, bardzo bezpieczne. Atmosfera świetna.
Niejedna stewardessa ma normalny dom, zachodzą w ciąże itd. To normalne dziewczyny.
Poćwicz angielski i idź:)
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: praca

dziekuje za wsparcie:-) buziaki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

praca w call center (22 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu szukam pracy jednak bez rezultatu, postanowiłam spróbować w call center-...

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

Praca dodatkowa (22 odpowiedzi)

Witam, Czy w Trójmieście jest szansa na znalezienie pracy dodatkowej, takiej abym mógł pracować...