prezent na 30 rocznicę ślubu

Witajcie Dziewczyny!

Zastanawiam się nad prezentem dla moich rodziców. Kilka dni po naszym ślubie moi rodzice będą obchodzić swoją rocznicę. W związku z tym chciałam na naszym weselu również uczcić ten moment i wręczyć prezent tylko nie mam pojęcia co. Na pewno odpada weekend w spa. Może macie jakieś ciekawe pomysły?????
Dziękuję!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

My mieliśmy podobną sytuację, zrobiliśmy im niespodziankę na naszym wesel i poprosiliśmy ich na środek sali, wjechał tort z ich zdjęciem ze ślubu :) do tego leciała muzyka z ich czasów... wzruszyli się okropnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

może jednak macie jakieś jeszcze pomysły??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

http://www.ballooning-bbc.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

do góry!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

my naszym rodzicowm na 30 rocznice slubyu kupilismy z bratem expres cisnieniowy do kawy (wydalismy jakies 500 zl). Ale mozna kupic wiekszy-my mielismy wtedy ograniczone koszty.
Pomyslow jest wiele-tesciom na 40 rocznice kupilismy wielkiego, ok 1,3 m aniola, ktory w dloniach trzyma jakby miseczke (miejsce na tea lighta).
Teraz chcielicmy rodzicom kupic parowar ale skonczylo sie na czajniku bezprzewodowym bo wlasnie im zaczal przeciekac ten co mieli. Ktoregos roku kupilismy piekny weniany koc, w krate, z fredzlami.

Generalnie nie kupujemy za jakas kwote-kupujemy z pomyslem, to co im sie moze przydac, co zauwazylismy ze im sie gdzies spodobalo.

Do tego jakis kwiat i czekoladki...zawsze cos w stylu i mamy i taty (tata lubi z kokosem a mama nie...wiec zawsze cos wspolnego albo kilka rodzajow)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

dziękuję za podpowiedź!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

ja moim rodzicom na 30 ta rocznice kupilam zestaw obiadowy + kawowy na 12 osob ;) wyszlo z jakieś 800 zł skladalam się z rodzenstwem więc na 3 osoby nie wyszlo drogo. Moj Narzeczony swoim na 40 rocznicę slub zrobil z siostra taki sam prezent ;) Jedni i drudzy rodzice zadowoleni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

a może jakiś romantyczny weekend w spa? a z praktycznych to właśnie coś co może się przydać typu serwis, ekspress itp. a może karykaturę - b. fajna sprawa, u mnie ostatnio w rodzinie "modna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

może jeszcze jakiś pomysł.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

a moze wycieczke do rzymu na 2 dni?? nie musza spac przeciez w drogim hotelu a bilety lotnicze mozna jakies tanie znalezc..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Weekend w SPA faktycznie jest nieco oklepany. Ale są inne "wydarzenia", które można im podarować:) Nie wiem, ile możecie zainwestować, ale fajnym pomysłem mogłoby być zafundowanie im lotu balonem (np. takiego ze strony wyjatkowyprezent.pl) i przywiązanie go do takiego zwykłego balona. Albo np. romantyczną kolację dla dwojga - i bilecik przyczepić np. do butelki dobrego wina. A innym pomysłem może być zafundowanie im kursu nurkowania dla dwojga (jesli oczywiście lubią takei rozrywki) i voucher przyczepić do dwóch masek do nurkowania:) Pomysłów na wyjątkowe prezenty jest dużo:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

nam zdarzały się już w podobnych okolicznościach przewozy naszymi limuzynami Hummer H2 na kolację do restauracji, solenizanci byli mile zaskoczeni. Można jechać razem w grupie lub podstawić auto specjalnie po nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

A ja polecam portrety ze zdjęcia wykonane na płótnie, bardzo dużo ofert znalazłam na http://www.twoj-portret.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Jasmina mam identyczny problem co Ty, moi rodzice mają 30 rocznicę ślubu dwa dni po naszym ślubie i na dodatek mamy ślub tego samego dnia. Też się główkuję co im kupić i jeszcze nie znalazłam tego jedynego prezentu. Wymyśliłaś już coś? Pamiętam że na 25 rocznicę dałam im jako dodatek album z wklejonymi zdjęciami z ich całego życia. Wybrałam same najistotniesze i musze przyznać że super efekt wyszedł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

ja mam ten sam problem... zastanawiałam się nad kompletem ładnej zastawy stołowej... hmmm sama nie wiem :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Ja właśnie zamówiłam zastawę obiadową - ale to jest dobry prezent dla mamy, tato nie bardzo się ucieszy się z tego.
Dodatkowo wymyśliłam sobie zrobić duże zdjęcie portretowe z moim rodzeństwem bo nie mamy wspólnego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

My szukamy prezentu na 25 rocznicę ślubu teściów, która jest 3 dni po naszym ślubie.

Kombinowaliśmy, wymyślaliśmy, aż mnie natchnęło :

1 - znalazłam w ofercie jednego z salonów gdańskich - naukę masazu dla dwojga, jutra zadzwonię i jeśli będzie fajna oferta to kupimy voucher na to

do tego

2 - zestaw kosmetyków ze starej mydlarni do kąpieli i masażu

do tego

3 - księga gości taka jak weselna, tyle, że pierwsza strona będzie jak kartka z kalendarza z informacjami ich dane, data ślubu itd, na pozostałych będą zdjęcia ze ślubu i z reszty lat te wspólne + wpisane życzenia od każdego z osobna z rodziny - fajna pamiątka, tym bardziej, że 25 lat temu czegoś takiego nie praktykowało się

do tego

4 - kwiaty w stylu :

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

ja zrobiłam karykaturę na 40 lecie ślubu - fajnie wysła - nie była tak bardzo zniekształcona twarze tak jak wyglądają tylko tłów inny śmieszny - facet z rumi robi niezłe karykatury, poszukaj w necie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Nie obrazili sie ? :) ja moim kochanym sprezentowałam drzewo rodzinne z misternie zbieranych i szukanych fotografii familii. (http://coloraf.pl/drzewo+genealogiczne.html) . Dosyc szybko to robia, na cale szczescie bo ja na to wpadlam 2 tygodnie przed
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

W necie znalazłem z fajnych karykatur dla rodziców na stronie http://www.na-prezent.webpark.pl/karykatury.html
http://www.na-prezent.webpark.pl/karykatury-rodzicow/medium/prezent_dla_rodzicow_karykatura-011.jpg
http://www.na-prezent.webpark.pl/karykatury-rodzicow/medium/dla_dziadkow_prezent_karykatura-001.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Polecam ręcznie wykonana ksiege okolicznosciowa gdzie mozna własne życzenia z dedykacja umiescic oraz wstawic zdjecie .Ksiega zdobiona jest sztucznymi kwiatkami a na koniec pakowana w celafon.Koszt ksiegi - około 30zł
ponizej przesyłam link z ogłoszenia
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/inne/prezent-na-walentynki-i-inne-okazje-ogl3373720.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

a może kolacja ze skrzypcami w tle? polecam swojego męża,który juz wielokrotnie uczestniczył w oświadczynach i jubileuszach.Piotr 504-053-675. Oczywiście frak i muzyka na życzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

bardzo ciekawe prezenty, ale ani na naszą kieszeń ani na gust moich teściów. oni także będą mieli wkrótce 30 rocznicę ślubu i mają nieco kiczowaty gust. wszelkie albumy, księgi i pięknie oprawione zdjęcia chowają od razu do szafki i nawet nie wiedzxą potem gdzie się znajdują. na święta zrobiłam im przepiękny atłąsowy album z ich zdjęciami ślubnymi, bo dotychczas wszędzie sie walały i były już powykrzywiane. nieby się ucieszyli, ale schowali do szafki i jak mówiłam żeby pokazali swój album gościom na innej uroczystości to stwierdzili, że musieliby gdzieś szukać w szafce, a im się nie chce :/ kręcą ich za to np gadżety w stylu otwieracza do butelek w kszxtałcie kobiety, ktora jęczy gdy jej pupą otwiera się butelkę ;) albo inne artykuły ze sklepu żart. tak trochę głupio mi przy tych waszych zastawach za 800 zł i wycieczkach do rzymu, ale może macie pomysły na bardziej prozaiczne prezenty? ja myślałam o grawerowanej karafce, typu:
http://allegro.pl/piekna-karafka-grawer-prezent-rocznica-18-stka-i1778094071.html
czy czymś takim:
http://allegro.pl/podziekowania-dla-rodzicow-zestaw-na-2-wina-grawer-i1783347471.html
pewne granice dobrego smaku muszą być zachowane, bo ja nadmiernego kiczu nie zdzierżę, ale niestety zbyt poważny i nieużytkowy ten prezent też być nie może. i raczej coś w granicach stówki niż tysiąca. macie pomysły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Ktos podpowiadał Spa ...
Polecam Velaves we Władysławowie Spa ..
Wspaniałe miejsce, ostatnio byłam tam z meżem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Ja byłam z mężem w Velaves na cały weekend miłą zimową porą - mąż dostał ode mnie prezent na rocznicę ślubu... i tak szczerze to więcej tam nie pojadę... Nie dość, że mieli jakąś imprezę, przez którą w pokoju było baaardzo głośno (do 1:30) to obsługa pozostawia wiele do życzenia... no ale może źle akurat trafiliśmy ;)


Co do tematu to ja moim rodzicom jakiś czas temu na rocznicę ślubu zamawiałam wiersz. Pan Piotr, który go pisał poprosił nas o przekazanie szczegółów dotyczących życia rodziców: imion, daty ślubu, miejsca gdzie się poznali, imion dzieci itp i stworzył z tego piękny wiersz, który umieściliśmy, razem ze zdjęciami z okresu ich małżeństwa, w ręcznie przez nas wykonanej ozdobnej ramie.Odczytaliśmy go na imprezie, rodzice się popłakali ze wzruszenia. Był napisany w żartobliwy sposób, więc goście też mieli ubaw. Teraz wisi u nich w domu na ścianie i jest miłą pamiątką. Do tego dostali bilet do teatru i romantyczną kolację przy świecach dla dwoje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

moze źle trafiłaś.
ja byłam bardzo zadowolona, z jedzenia, obsługi oraz zabiegów, które były głównym celem.

ale są różne gusta i oczekiwania. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Skoro mówisz, że nie jest tam tak źle to może się skuszę i spróbuję jeszcze raz.. do 3 razy sztuka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Tez bylam w Velavesie i z pobytu bylam jak najbardziej zadowolona.
Moim rodzicom na rocznice slubu kupowalismy kolacje w jakiejs wykwintnej restauracji. Wybieralismy menu, a pozniej dostali od nas zaproszenie na kolacje do konkretnej restauracji. Fajna sprawa, bo moga sobie troszke czasu spedzic we dwoje...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Ja też byłam w Velavesie, głównie ze względu na spa zdecydowałam się na wyjazd z kolażankami, i na nic nie mogłam narzekać. Pomimo iż pogoda nie sprzyjała, to w Hotelu była wystarczająca ilość atrakcji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Fajnie byłoby na taką okrągłą rocznice ślubu dostać np. wczasy, albo przynajmniej jakiś weekend w dobrym SPA. Ja bym się z takiego prezentu chyba bardziej ucieszyła niż z robota kuchennego, odkurzacza czy czegoś w tym stylu. Widziałam ofertę SPA w Głęboczku - myślicie, że jakiejś parze nie spodobała by się kąpiel w winie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Hmmmm.... Prezent można znaleźć tanio i bajkowo. Przykład? Choćby - http://prezentmarzen.com/lot-widokowy-ultralekkim-samolotem-rybnik.html Czy coś takiego nie będzie godne zapamiętania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

na pewno. ale zależy jakich się ma teściów. ja kombinowałam z biletami do opery, weekendem w SPA, voucherem na kolację i nie mogłam się zdecydować. nagle przyszło olśnienie: co moi teściowie lubią robić najbardziej? siedzieć na działce. więc kupiliśmy im 3-osobową huśtawkę. juz daliśmy, są zachwyceni :) akcesoria działkowe zawsze są u nich na topie :) bujają się i myślą jaki fajny prezent sprawili im syn z synową :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Suszka podsunęłaś mi bardzo ciekawy pomysł - moi teściowie też lubią takie "działkowe" klimaty - altanka na działce to prawie ich drugi dom. Huśtawka będzie ekstra a do tego mąż jeszcze zamówił gazetę z artykułem o rodzicach na pierwszej stronie - fajny dodatek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

kupiliśmy bilety na il divo- będą w ergo arenie 11 września. lubią takie klimaty to powinni być zadowoleni. Spa to w ogole nie każdy lubi. ja sama na takie rzeczy też nie chodzę
wycieczka do rzymy dla moich rodziców to był by strzał ale zbyt kosztowne niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

julitka, dokładnie, dla moich teściów to też prawie drugi dom, przystosowany do korzystania z niego do późnej jesieni ;) heh. no cóż, mają jakąś pasje. taki prezent na działkę jest trwały, przyjemny dla nich, a jak znajomi przyjdą to będą mogli sie pochwalić, ze dostali od dzieci. i będzie pamiątka praktyczna :) jak już wpadlam na ten pomysl, to będę drążyć dalej tematy działkowe. teściowi na urodzinki kupimy skromniej, ale też trwale, wierzbę hakuro.
a gazetka z artykułem o zainteresowanych to świetny pomysł. sama taką dostałam od męża jakiś czas temu i znalazłam w skrzynce pocztowej. ale było zaskoczenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Gdzie mozna taki wiersz zamowic?Bardzo prosze o odp na maila zuzka_phi@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Hej Dziewczyny, proponuję fajną formę wiersza=indywidualnej rymowanki o Waszych Bliskich, którą tworzy moja wena :) na zamówienie.

Potrzebne mi są charakterystyczne hasła, na bazie których będą mogła stworzyć kilka/kilkanaście wersów zaskakującej rymowanki.

Taki wiersz z aktualnym zdjęciem Rodziców na 1-wszej stronie książki, która składałaby się z 30-stu (skoro 30-sta Rocznica) zdjęć wydrukowanych i krótko opisanych....z każdego roku....
Drukowane albumy są często do kupienia na grouponie w promocyjnej cenie.

Co Wy na to ??

Jeśli jesteście zainteresowane piszcie na maila : emilka29@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Poniżej przykład rymowanki ślubnej , serdecznie polecam...

Aga i Radziu gołąbki świergocące
Miłości Wam nie brak pewnie i na łące
W brzuszku już dojrzewa mała fasolka
Ale to chyba Wojtuś czy może Jolka ?!

Dla Was kniga małżeńska ode mnie w darze
Mam nadzieję, że uśmiech na buziach się ukaże
By instruktażowa treść na półce nie leżała
Moc jej z Wami - by łóżkowe życie umilała !!!

lub

Aniu książki szczegóły wnikliwie czytaj
I na Wiczlinie każdej nocy z mężusiem brykaj
Maćku zwolennikiem jesteś zderzaków i swej żonki "przodu"
Więc praktykuj z nią na tylnim siedzeniu waszego samochodu
Chwilę temu na imprezki było szykowanie
Teraz chatki pora na śliczne urządzanie
Prędko, prędko, bo czas szybko ucieka
A po ślubie przybędzie przecie Wam pociecha
Maćku masz Ty w sobie harcerskiego ducha
Działaj, działaj...byście mieli z Anią zucha!
Aniu kupuj w sklepach śpieszno ciuszki
Bo w ciąży 9 miesięcy chyba ciężkie brzuszki?
Niech to będzie zakupoholiczka Paula lub fan aut Mati
I jeszcze słodyczy życzę Wam Ja - Świadkowa Pati :-))))))
I nigdy, przenigdy nie dopuścimy do Waszej zguby !!
Wszelkiej pomyślności życzy też mój Krystek Luby :-)

emilka29@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Pogratulować tak pięknej rocznicy:)
Dobrym pomysłem żeby uczcić tak wyjątkową okazję jest podarowanie książki. Ale książki niebanalnej i oryginalnej wydanej artystycznie. Może to być książka z ulubionymi przepisami kulinarnymi, pierwsza powieść czytana wspólnie lub inna pozycja o szczególnym znaczeniu dla jubilatów. Wydanie artystyczne książki charakteryzuje się elegancją i niepowtarzalnością. Są to ręcznie tworzone oprawy ze skóry, ręcznie czerpany lub artystyczny papier użyty jako karty książki, szlachetne kamienie czy srebro i złoto jako przepiękna dekoracja. Wszystko komponowane tak, by sprawić jak największą radość obdarowywanym.
To prezent, który na długo zapada w pamięć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na 30 rocznicę ślubu

Polecam fajny prezent z https://www.galeriadruku.com.pl/. Takie zdjęcia na płótnie to jedna z fajniejszych pamiątek jakie udało mi się zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno się to spodoba, ciekawy bardzo to jest pomysł. Ciekawe są dla mnie takie nietuzinkowe rzeczy, bo inspirują do własnej kreatywności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może stworzyć dla nich personalizowane koszulki albo bluzy, tak by grafiki nawiązywały do siebie. Jeśli potrzebujesz namiary na firmę, która zajmuje się robieniem takich nadruków (także dla osób fizycznych), polecam http://www.dzx.pl/pl/. Sądzę, że to ciekawy, a do tego niedrogi pomysł na prezent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może np stację pogody? https://www.teletorium.pl/turboegg-inteligentne-gniazdko-stacja-pogody-zestaw/84785/ wg mnie bardzo fajny prezent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zostawiłabym, swoje wesele dla siebie. Chcąc sprawić im przyjemność, może przygotuj im jakąś romantyczną kolację we dwoje? Niektóe potrawy możesz przygotować sama. Ten: https://www.przepisy.pl/przepis/truskawkowy-bajer-11996 zdaje się być niezwykle prosty w przyrządzeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Noooo z rocznicami to zawsze trudny temat bo co mozna kupić żeby cieszyło jednoczesnie i babeczkę i faceta... i to jeszcze w dobrej cenie ;p najlepiej chyba coś do domu co? Może coś z serii smart dom czy cos takiego? my ostatnio zainwestowaliśmy w pilota do zdalnego sterowania z ithings.pl bardzo przydatny gadżet dla własnej wygody, ale i bezpieczeństwa domu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje wspólny prezent na rocznicę ślubu. Moi rodzice najpewniej dostaną bon na lot balonem, ale warto poszukać też innych alternatyw. Sprawdź sam na Prezent0kracja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam 250 km od rodziców i nie mogłam z nimi być w dniu rocznicy. Wysłałam im prezent pocztą kwiatową. Dla mamy bukiet, a taty słodycze i dobry alkohol. Na liściku były życzenia ode mnie. Mama zaraz jak kurier poszedł to dzwoniła do mnie i wzruszona dziękowała. Słychać było po głosie, że płakała wcześniej. ale to ze szczęścia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie może wybierz im eleganckie zegarki do pary? Mi przypadł do gustu akurat ten http://protime24.pl/product-aar-48660-Zegarek-Lorus-Chrono-RM353EX9-Meski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html ale możesz wybrać coś bardziej klasycznego dla obojga rodziców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli nie podoba Ci się pomysł z weekendem w spa, może zaciekawi Cię fotoksiążka na tą okazję ? Rodzice będę zachwyceni taka pamiątką i spersonalizowanym prezentem. Jeśli jesteś na " tak " , zapraszam Cię do przejrzenia naszych szablonów, mamy m.in specjalny na rodzinę ślubu :) https://printu.pl/fotoksiazka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może niestandardowe i praktycznie?
Polecam wręczyć na prezent rocznicy ślubu obraz!
Może uda się coś wybrać z tej szerokiej oferty Dcngallery
Szczególnie polecam przejrzeć zakładkę,gdzie można znaleźć obrazy znanych malarzy ;)
Przy zamawianiu można dowolnie zmienić nawet kolorystykę obrazu i z tego co pisze na stronie istnieją na rynku już od ponad 14 lat,więc chyba można im zaufać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

swoim rodzicom zrobiłam imprezę niespodziankę. najpierw wysłałam mamie kwiaty pocztą kwiatową a tacie kosz słodyczy z bilecikami żeby byli gotowali na niespodziankę i że podjadę po nich o 19. Oczywiscie zaraz telefon był o co chodzi gdzie jedziemy. no ale nie powiedziałąm. zabrałam ich do restauracji gdzie czekała rodzina i najbliżsi znajomi i tak 30 rodzice obeszli :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam postawienie na Empik Foto i ich fotoksiążki.
Koszt wręcz symboliczny, bo ledwie kilka dyszek, a jednak coś konkretnego.
Kwestia taka, jak to wszystko dopasujecie. Trzeba się przy tym narobić, ale prezent jest po prostu konkretny.
U nas bardzo często takie sobie robimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej celować w to co się przyda lub to czym się interesują moi rodzice są geografami to od czasu do czasu kupuję im jakieś mapa świata na ścianę lub coś co ich zainteresuje :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Empik Foto i fotoksiążka od nich.
Wszystko robisz online, na ich stronie. Musisz po prostu to ogarnąć w taki sposób, żeby całość fajnie wyglądała.
Dzięki temu wszystko będzie w porządku. A takim prezentem naprawdę można zrobić fajne wrażenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaruj im taka przygode na torze czyli wykup im przejazdzki sportowym samochodem po torze :) fajna sprawa :) moi byli zadowoleni , prezent inny niz dotychczas dostawali. Mega zadowoleni i zaskoczeni bo maja swoje lata ale z checia ten prezent zrealizowali :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moi rodzice tydzień temu obchodzili 25 rocznicę, mamie kupiłam kolczyki z https://www.labizu.pl/ a tacie wideo rejestrator do samochodu. Sklepy były pozamykane, więc prezenty musiałam przez internet zamawiać. Wydaję mi się, że się rodzicom podobało. Upiekłam też dla nich tort. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w naszym przypadku od jakiegoś czasu szukamy na tak ważne uroczystości prezentu spersonalizowanego. Na jednym z for opisano obrazy grawerowane laserowo i ofertę pracowni tuprezenty.pl, gdzie wybraliśmy http://sklep.tuprezenty.pl/prezent/prezent-na-30-rocznice-slubu/ i to była dobra decyzja. Rodzice się popłakali ze szczęścia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez sie wlasnie zastanawiam nad tym. U nas Rodzice juz starsi i biżuteria odpada, wycieczka krotka tez, bo sił jiz nie mają. Myslalam o koszu z miodami, czekolada, może fajna pościel, kawa, herbata jakieś fajne w ich smaki i u nas alko odpada bo już żadne nie pije ale tak to chcialam zrobic sama likier jakis.

https://jaw.pl/2021/06/ekskluzywne-kosze-prezentowe-dla-bliskich-i-kontrahentow/

Ewentualnie dam po prostu taki kosz prezentowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij na https://niemencrystal.com/ Tam znajdziesz wyjątkowe zestawy do picia whisky! Kto tego nie lubi, prawda? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolega na rocznicę dostał od dzieci talon na masaż dla 2 osób. Żona zadowolona, bo oprócz masażu jeszcze fryzurę sobie odświeżyła, ale to było w Krakowie. Przegląd salonów jest na https://wpadaj.pl/szukaj/manicure/gdansk Ja byłam kiedyś na Szerokiej, ale to nie był do końca relaksacyjny masaż typu mizianie :) Dziewczyny, które tam pracują nie należą do olbrzymek, ale potrafią nacisnąć takie miejsca na ciele, że człowiek nie wie jak sie nazywa. Wszystkie łamania i skurcze jednak po tym przechodzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ważna data, trzeba by poszukać jakiegoś fajnego prezentu;) Tu karykatura ze strony http://malarstwo-rysunek.pl/ może super się sprawdzić. W końcu będzie to personalizowany prezent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo ciekawym pomysłem na prezent rocznicowy dla rodziców są grawerowane obrazy Opisano ten prezent tu https://expresskaszubski.pl/pl/662_materialy_partnera/39311_sprawdz-co-kupic-rodzicom-na-rocznice-slubu.html Dodatkowo jest oryginalnym elementem wystroju domu rodziców. Udany i praktyczny prezent na każdą rocznicę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prezent na 30 rocznicę ślubu to dość ciężka sprawa, ale znalazłam kosze prezentowe i jestem z nich bardzo zadowolona! Bo jest to taki prezent nieoczywisty, elegancki i wystawny, więc pasuje idealnie do okazji jaką jest rocznica ślubu i myślę, że rodzice z takiego upominku bardzo by się ucieszyli!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam kilka propozycji bo sama niedawno obchodziłam 30 rocznicę ślubu rodziców i długo szukałam. Łap moje pomysły.
Album ze wspomnieniami: personalizowany album w którym para jubilatów może przechowywać swoje ulubione zdjęcia z lat małżeńskiego życia. Możesz zamówić album z imionami jubilatów, datą ślubu lub innym spersonalizowanym napisem na okładce, co sprawi, że będzie to wyjątkowy i sentymentalny prezent.
Zestaw kieliszków do wina: Wyjątkowy zestaw kieliszków do wina z grawerem, na przykład z imionami jubilatów lub datą ślubu, będzie pięknym prezentem na 30. rocznicę ślubu. Możesz wybrać klasyczne kieliszki do czerwonego wina, białego wina, szampana lub innych ulubionych trunków pary jubilatów. Takie znajdziesz na https://suprizo.pl/prezent-na-rocznice-c9
Personalizowany plakat z drzewem genealogicznym na którym zostaną umieszczone imiona jubilatów, ich dzieci i wnuków, będzie oryginalnym prezentem na 30 rocznicę ślubu. Możesz zamówić taki plakat w formie druku lub na płótnie, aby mógł stać się piękną dekoracją domu.
Personalizowana biżuteria: jak na przykład bransoletka, naszyjnik, zegarek czy spinki do mankietów, z wygrawerowanymi inicjałami jubilatów, datą ślubu lub innym spersonalizowanym elementem, będzie eleganckim i osobistym prezentem na 30 rocznicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodaj do prezentu list od Mikołaja, a zrobisz furorę. Sama zamówiłam taki list na elfi.pl i dodałam do ekspresu do kawy jaki sprezentowałam rodzicom na ich rocznicę. Byli zachwyceni takim pomysłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli chodzi o grawer to korzystałam z usług https://regalo.pl/grawerowanie-warszawa/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biżuteria męska i damska zawsze będzie idealnym prezentem. Polecam sklep Biżuteria Szyk gdzie znajdziesz coś stosownego dla obojga rodziców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Internetowego zakupu różnego rodzaju alkoholi możecie dokonać zaglądając na stronę https://www.taniahurtownia.pl/oferta/wodki To miejsce oferuje swoim klientom wiele różnego rodzaju trunków które trafią z pewnością w każdy gust. Znajdziecie tam takie produkty jak m.in. wódki, wina, piwa, likiery, cydry, szampany, koniaki, zestawy upominkowe i wiele więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może obraz z żywicy z morskim akcentem?
Wspaniale pasuje do każdego wnętrza, będzie cieszyć oko. A na dodatek jest ręcznie robiony i zupełnie unikalny.
Można zamówić tutaj:
https://zatokazywicy.pl/
Na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

Pomysł na prezent dla 60latki (163 odpowiedzi)

podsuńcie pomysły na prezent dla 60latki, z okazji okraglych urodzin,bliska ciotka najchętniej...