prezent na dzien taty

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
jakis czas temu byl zalozony watek: jaki prezent na dzien taty; niestey nie moge go znalezc a byl tam podany link do strony gdzie mozna kupic body z napisami typu; mam super tate itp.
ma moze ktos ten link?

z gory dziekuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

http://www.dejna.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

http://www.bodziakowo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

super, dziekuje bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Zamówiłam koszukę na http://www.dejna.pl ciekawa jestem czy będę zadowolona. Czy któraś z was tam zamawiała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

tak, ja zamawialam koszulki z nadrukiem, bodziaka z flockiem i czapeczki i wszystko bylo super! Dzisiaj wygladam listonosza, bo powinna dojsc koszulka na dzien ojca-juz nie moge sie doczekac ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Kasia i Tomuś a kiedy zamawiałaś? bo ja się zastanawiam czy zdążą do 23.06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Fajowe są te bodziaki tylko że z przesyłką kurierską wychodz 50 zeta to trochę dużo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

ja dzisiaj dostałam koszulki z dejny ,są suuuper!!
kasę wpłaciłam w czwartek późnym wieczorem ,
mam nadzieję,że tata będzie zadowolony:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

a jaki kolor zamówiłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

no to i ja należę do osób zadowolonych z dejny....dziś doszły do mnie bodziaki i koszulki naprawdę fajne, niektóre robione na indywidualne życzenie...firma poważnie traktująca swoich klientów, naprawdę gorąco polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

do mnie wczoraj wysłali koszulkę, już nie mogę się doczekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Ja tez juz mam koszulke od Dejny i dzis rano robilismy w niej zdjecia dla taty. Juz nie moge sie doczekac reakcji mojego meza! Koszulka oczywiscie wspaniala, nadruk bardzo starannie wykonany, takze jeszcze raz goraco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Właśnie dostałam koszulkę od Dejny. Jedno słowo: SUPER!!! bardzo dobry materiał, napisy porządnie wykonane. Polecam w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

A ja właśnie wysłałam przelew...piszą, że wysyłają do 3 dni po otrzymaniu kasy ale po cichu się łudzę, ze może na dzień taty dotrą... ja to się zawsze za późno obudzę :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

wyslij im mailem potwierdzenie przelewy to wysla wczesniej, bo jak nie na pewno beda czekac az kasa wplynie na konto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Macie jakieś świeże pomysły na Dzień Taty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Wszystko to kwestia odpowiedniego budżetu i organizacji ;)
Zobacz - http://prezentmarzen.com/prezent_show/jazdaoffroad Takie coś również można tacie strzelić i na pewno będzie zadowolony ;-) Więc to nie musi być koszulka z napisem ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prezent na dzien taty

Naczytałam się Waszych opinii i wczoraj złożyłam zamówenie w Dejnie.Dziś dostałam maila,że koszulki zostały wysłane:)Czekam z niecierpliwością:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Ale czy koszulki, koszule, portfele to prezent, który chcielibyście dostać od swoich dzieci? Moim zdaniem to takie najszybsze propozycje na odwal się. Pomyślcie nad tym, jest trochę czasu. Przecież można stworzyć coś specjalnego ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prezent na dzien taty

Również uważam, że na takie dni powinno się dawać coś specjalnego, godnego zapamiętania, a nie te same głupoty co na każdą okazję. Wiadomo - wszystko kwestia budżetu, ale przede wszystkim, kwestia odpowiedniego zaangażowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

U nas już ostatecznie zaklepane to, co wspominałam wcześniej - http://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4-kazimierz-dolny-2.html Strasznie jestem ciekawa odbioru takiego gifta ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prezent na dzien taty

A ja właśnie tworzę filmik ze zdjęć rodzinnych z jego udziałem wraz z podkładem muzycznym.

Wrzucę potem na You Tube i podeśle linka tatusiowi :P

To chyba najtańszy sposób na prezent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Na pewno najtańszy, ale również godny zapamiętania ;-)
Kiedyś o tym pomyślę. Póki co nie mogę się doczekać odbioru tego co ja wybrałam ;-) Mam nadzieję, że pomysł się sprawdzi ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prezent na dzien taty

RENNI a ja własnie chciałabym stworzyć taki filmik ale niestety nie mam takich umiejętności :( Na You Tube też nie wiem jak wrzucić :( Mąż w morzu więc bardzo by się ucieszył. Może do przyszłego roku się nauczę :)

Jak na razie to zrobiłam śliczne zdjęcie jak córeczka całuje jego fotkę przyklejoną nad łóżeczkiem na dobranoc.
Myślę, że również się wzruszy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Gdybym jednak była tatusiem to pewnie bym postawiła na 4x4, które ty wskazałaś.
To już coś takiego rzeczywiście oryginalnego i godnego zapamiętania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Kilka razy robiłam jedno duze foto A4 zlożone z kilkunastua fot Taty i synka od roku wstecz z napisem typu "kocham Tatusia", Najlepszy Tato pod słońcem" itp.
Teraz wiszą takie coroczne zbiorówki jedna pod drugą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

Też fajny pomysł. Każdy zna swojego tatę i wie co mu sprawi przyjemność ;-) Mimo wszystko jeśli tylko macie okazję to próbujcie - http://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4-kazimierz-dolny-2.html To doskonały pomysł ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: prezent na dzien taty

Jeszcze jest kilka dni na myślenie. Na pewno za jakiś czas pojawiają się raporty dotyczące tego, kto komu co dawał - ciekawe jak to wypadnie w tym roku. W poprzednich zawsze wydawano coraz większe sumy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent na dzien taty

U nas już po wszystkim - 4x4 było świetnym pomysłem. Prawdziwa radość - tata później szczerze powiedział, że spodziewał się kolejnych kosmetyków, a tutaj taka zmiana ;-) Bardzo się cieszymy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na dzień Taty kawka kubek może miodzik dla ozdoby https://mapgai.pl/pl/p/Prezent-dla-TATY-z-kawa-SILA/221
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2