problem z antykoncepcją

moj problem polega na tym ze mam w pazdzierniku wesele i nie chce miec wtedy okresu tak wiec pomyslalam o tabletkach antykoncpcyjnych,i mam w zwiazku z tym pytanie czy jezeli zaczne brac tabletki od poczatku miesiaca to uchronie sie przed niechciana wizyta ;-) prosze o pomoc,z góry dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: problem z antykoncepcją

Każde tabl anty rozpoczynasz brać w pierwszym dniu miesiączki (bo rozumiem, ze wcześniej nie brałaś), potem możesz sobie obliczyć kiedy wypadnie kolejny okres.Jeśli termin Ci nie pasuje możesz brać 2 opakowania pod rząd lub 1 całe i 7 tabl z następnego opakowania. W obu przypadkach bez 7dniowej przerwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: problem z antykoncepcją

Jednak jeśli nigdy wcześniej nie brałaś, to taka zabawa na dzień dobry w branie 2 bez przerwy może być niemiłą niespodzianką dla twojego organizmu. Hormony to nie cukierki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: problem z antykoncepcją

Oczywiście zgadzam się z Maliną. Najpierw wizyta u lekarza. I tak będziesz musiała iść po receptę, a zawsze warto zasięgnąć informacji z wiarygodnego źródła:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: problem z antykoncepcją

jezeli nigdy nie bralas tabletek to takie akcje z 2 opakwoaniami pod rad to tylko niepotrzebne igranie ze zdrowiem, dziewczyny dobrzenapisaly.
idz do zaifanego ginekologa i sie poradz ale uwazam, ze swiat sie nie zawali jesli bedziesz miala okres, cale zycie przed Wami ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (9 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Endometrioza (43 odpowiedzi)

Hej Kochane Forumki :) Mam małe pytanie ponieważ niewiele znalazłam na ten temat na forum :(...