problem z dzieckiem sąsiadów

Witam,2,5 letnie dziecko sąsiadów bardzo często biega po mieszkaniu krzyczy w późnych godzinach wieczornych (po 22 nieraz po 23) przez co nie możemy z mężem spokojnie zasnąć, rozmowy i prośby nic nie dają. Mama dziecka nie pracuje i nie musi wstawać o 5 rano, ja niestety tak, co mogę zrobić? Sprawa w sądzie? Opieka społeczna?
popieram tę opinię 198 nie zgadzam się z tą opinią 138

Dagmara
2013-02-10 11:16:54
Witam,2,5 letnie dziecko sąsiadów bardzo często biega po mieszkaniu krzyczy w późnych godzinach wieczornych (po 22 nieraz po 23) przez co nie możemy z mężem spokojnie zasnąć, rozmowy i prośby nic nie dają. Mama dziecka nie pracuje i nie musi wstawać o 5 rano, ja niestety tak, co mogę zrobić? Sprawa w sądzie? Opieka społeczna?
Witam. Głównym źródłem problemu są nowe osiedla budowane z materiałów odbiegających od skutecznnej izolacji akustycznej. Mając tego świadomość, mieszkańcy powinni dostosować, stonować swój tryb życia a dzieci zachęcać do wszelkich aktywności ruchowych poza domem (podwórka, boiska, parki itp.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdybyś tak miał nie czasem a dzień w dzień to inaczej być mówił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że nie masz pojęcia o czym mówisz. Życzę takiego dziecka w mieszkaniu nad tobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubisz się ośmieszać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz to dziecko ma już 13 lat więc chyba zdążyło się wybiegać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No to sobie wyobraź że masz takie coś nie czasem a np 5x w tygodniu. I jak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To idź z nimi do łasu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My z partnerem mieszkamy na parterze i też przeżywamy tortury z biegającym dzieckiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że należy dać spokój, tak wygląda po prostu małe zaciekawione życiem dziecko..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie, nie pracuje. Sama się chwaliła, że tylko jej mąż pracuje. O ile jest w stanie pójść do pracy, bo nie ma tygodnia żeby nie był pijany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może pracuje zdalnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzieci sąsiadów rzeczywiście mogą być bardzo denerwujące, ale myślę, że to bardziej kwestia wychowania. Po co od razu kierować sprawę do sądu? To tylko zaostrzy konflikt. Czasami wystarczy odrobina zrozumienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: problem z dzieckiem sąsiadów

Wystąp o sądowy zakaz tupania dla sąsiadów. Wówczas na górze zrobi się cicho. A jak to nie pomoże to sprawa karna o naruszenie zakazu sądowego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie 2 i 5 latek. Całe dnie siedzą w domu. Matka dzieci nie pracuje, ale nie ma czasu z nimi wyjść. Tylko wrzaski i dudnienie cały dzień, jak starych tak i młodych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy sytuacja się jakoś rozwiązała?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspolczuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A u mnie nad glowa 3 latek biega od 6 rano do 23 ciej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

W blokach gdzie są małe dzieci zawsze będzie hałas. Nie rozumiem ludzi co narzekają i nie przemyśleli decyzji o zakupie takiego lokum prędzej. Sam nad sobą mam rodzinę z dwójką dzieci. czasami jest tak, że 2-3 godziny biegają i hałasują... no ale to blok, a sam mając dzieci wiem, że lubią pobiegać i rozładować energię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 24

Re: problem z dzieckiem sąsiadów

Witam, a czy można wiedzieć jakim sprzętem Państwo nagrywali? Bo ja próbując nagrać telefonem mam izerne efekty, podczas, kiedy ,, na żywo" hałasy są nie dozniesienia.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nich ci hałasujący kupią dom na odludziu będą mogli zachowywać się jak bydło do woli.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

Afrodyzjaki (4 odpowiedzi)

Chciałabym nieco podkręcić atmosferę w sypialni oraz szukam skutecznych afrodyzjaków. Jakieś...

Durex intense czy libi gel (4 odpowiedzi)

Jaki żel intymny stymulujący będzie lepszy? Może ktoś próbował któryś z nich i napisze jaki...