profesjonalna obsługa klienta

Korzystam w dłuższej perpspektywie czasowej z usług firmy Dhl zarówno jako osoba prywatna, jak i firma. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług i profesjonalnego podejścia do klienta. Nigdy nie miałam problemów z doręczeniem jakiejkolwiek przesyłki do mnie czy też do odbiorcy. Przesyłka zawsze na następny dzień roboczy dociera, kontakt ze strony kuriera i przede wszystkim mila obługa na infolinii. Nie mam zastrzeżeń co do jakości uslug dlatego nie rozumiem zastrzeżeń innych klientów. Przede wszystkim trzeba mieć świadomość usługi jaka została wykupiona przez nadawcę, bo jesli nadawca zaznacza na Lp opcje ekonomiczną (najtańszą jednocześnie) - trzeba miec świadomość ze jest to opcja doręczenia w przeciągu całego dnia roboczego - bez określania godzin- co powoduje że kurier może przyjechac o każdej porze dnia. A że przecietny człowiek do 16 pracuje - życzy sobei paczki po 16 czy tez później w momencie gdy po południu rozwożone są tylko paczki z doręczenien stricte popołudniwo-wieczornym. Zarzuty kompetnei bez pokrycia, a oferta Dhlu jest bogata w szereg usług dodatkowych (kazdy dopasuej sobei coś do swoich potrzeb). Polecam Dhl!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: profesjonalna obsługa klienta

ta mala pila dzis i jest wstawiona..
dlatego pisze takie bzdury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna obsługa klienta

to opinia napisana przez Panią pracującą na punkcie przyjęć, to już kolejna z kolei opinia napisana przez nią oceniajaca pracę firmy na 5. Czyż to nie dziwne???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0