przedszkole/żłobek - szukam opinii

Temat dostępny też na forum: Sokółka
witam,

szukam opinii o miejscowych przedszkolach żłobkach. Czy ktoś ma informacje o tup-tup albo misiaczkowym raju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przedszkole/żłobek - szukam opinii

Safari na Okrężnej jest super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przedszkole/żłobek - szukam opinii

Polecam Przedszkole "Fantazja" na Staniszewskiego, przy Almie. Miłe Panie nauczycielki, dużo zajęć dodatkowych, piękny ogród.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: przedszkole/żłobek - szukam opinii

Witam serdecznie ja polecam wszystkim złobek i przedszkole tup tup mają najniższe opłaty ze wszystkich przedszkoli prywatnych w okolicy dąbrowa ,chwarzno,wiczlino.Jest czysto ,Panie mega super mają bardzo dobre podejście do dzieci.Przedszkole jest czyste i zadbane moje dziecko naprawdę rzadko chourje. Mają różne kółka np.taneczne,karate,chemiczne.NAPRAWDE POLECAM
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: przedszkole/żłobek - szukam opinii

Hehe musi Pani pisać ze czysto skoro sama tam Pani sprząta....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przedszkole/żłobek - szukam opinii

Tup Tup. Przedszkole super. Jednak wkurzało mnie w nim - brak miejsc parkingowych. Zaledwie trzy z czego bardzo wysoki krawężnik na ktory trzeba wjechać, a do tego często zajmowane te miejsca przez panie przedszkolanki. Reszta miejsc gdzie ludzie stawiali auta to droga dojazdowa. Gdy jeden rodzic wjechał inny go zastawiał i trzeba było czekać, gdzie nie zawsze miało sie na to czas. Także polecam to przedszkole dla osób "pieszych"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Wiczlino - Ogród - opinie i oceny (102 odpowiedzi)

Osiedle Hossy to idealne miejsce dla rodzin pragnących zamieszkać w otoczeniu terenów zieleni, a...