pytanie do Ginekologa

Witam , mam jedno podstawowe pytanie czy dwu tygodniowa ciaze wykryje test stu procentowo? skroro na ulotkach jest napisane ze juz po 5-6 dniach powinno wykryc(mi nic nie wykryla test zrobilam dobrze) i jeszcze jedno nurtujace mnie pytanie; w po jakim okresie ginekolog powinnien wykryc ciaze? bo mi dwu miesiecznej nie wykryl..i leczona bylam na nieplodnosc:/ taka kasa chorych..
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pytanie do Ginekologa

jeśli zrobisz test z krwi tzw. beta hcg - będziesz miała pewność czy jesteś w ciąży czy nie :)


badanie zrobisz w przychodni, kosztuje około 40zł :) nie potrzebujesz skierowania :)



jeśli masz pytanie do ginekologa - polecam inne forum - ginekologiczne :)
http://www.forumginekologiczne.pl/forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pytanie do Ginekologa

co do testów - generalnie poleca się by robić je w terminie spodziewanej miesiączki - a opakowanie...hmm-chwyt marketingowy....(?????),
mi lekarz potwierdził (bez badań krwi) ciążę - gdzieś tak w 4-5 tyg, powiedział " no rzeczywiście jest Pani w ciąży " , chociaż inny lekarz powiedział mi kiedyś -że w przypadku spóźniającego się okresu o ok 2 tyg - badanie (usg czy gin) nie potwierdzi ciąży- a jedynie najbardziej wiarygodna jest beta....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (120 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Polecony proktolog prywatnie -ratunku hemoroidy!! (11 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem w 8 m-cu ciąży i zrobiły mi się strasznie bolesne hemoroidy, są nie do...