rajstopy 5 den

Temat dostępny też na forum: Wesele
Hej, hej,
idę na wesele niedługo.
Chciałabym wiedzieć, gdzie znajdę mega cienkie rajstopy albo lepiej pończochy 10 albo 5 den. Znacie jakieś sklepy? Oprócz gatty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od dłuższego czasu wybieram Calzedonię. Należę do osób, którym rajstopy i pończochy dosłownie " palą się" na nogach i żadne nie wytrzymują dłużej niż 2 tygodnie. Z wyjątkiem tych właśnie.

Dwa miesiące temu zamówiłam takie:

https://pl.calzedonia.com/product/bardzo-cienkie-rajstopy-shaping-8-den-z-controll-top/161774.uts

I póki co wciąż mam je w jednym kawałku ;-)

Tanie nie są, ale jak widać- warte swojej ceny :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poślubiona - tak z ciekawości - pierzesz je w pralce w woreczku do bielizny czy ręcznie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze ręcznie :) Jakoś nie ufam tym woreczkom. Dodaję jedynie płyn zmiękczający pod koniec płukania, żeby się nie elektryzowały. Ciocia poradziła mi też, żebym przed pierwszym użyciem wkładała rajstopy na dobę do zamrażalnika, podobno to przedłuża ich trwałość.

Wszystkie te sposoby stosowałam do tej pory z każdymi rajstopami. Ale póki co tylko te z Calzedonii wytrzymują próbę czasu ;-) Wiem, brzmi jak reklama, ale tylko stwierdzam fakt, nie jestem handlowcem ani w żaden sposób związana z tą firmą, żeby nie było ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koniecznie sprawdź Gabriellę! Mają ogromny wybór cienkich rajstop, które są bardzo wytrzymałe, a ostatnim moim hitem jest model Velia bez palców - do butów z odkrytymi palcami idealne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rajstopy 5 den

Cześć znalazłaś jakieś fajne rajstopy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja miałam 7 den z H&M - polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...